Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Sógorom veri a feleségét fórum

Sógorom veri a feleségét (beszélgetős fórum)


1 2 3
83. Channa* (válaszként erre: 82. - Liliom10)
2022. okt. 5. 18:16
Én ezt úgy értettem, hogy kiöntötte az vacsorát a szemétbe...
82. liliom10 (válaszként erre: 74. - Channa*)
2022. okt. 5. 08:54

"vacsorára a gyerekei ennivalójába bele szorta a szemetes kukát" !!!

Ez még sokkal elképesztőbb !

81. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 80. - Mimóza07)
2022. okt. 4. 20:34
Szuper nem téged nem foglak mert itt vagy és szeretetel irtál és még látom ottvagy a toppon szia szép estét !
80. Mimóza07 (válaszként erre: 79. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 4. 20:18
Most jön az hogy, Sorvadj el? Vagy rák egye ki a szived? ;) Nyugodsag van, csak vicceltem. Meg ne átkozz, élni akarok még! :D Peace! :*
79. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 78. - Mimóza07)
2022. okt. 4. 20:00
mire gondolsz nálad tán sötétvan gyujcsak rád is ?
2022. okt. 4. 18:33
A gyertya biztos segíteni fog. Legalabb nem lesz olyan sötét.
77. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 76. - Channa*)
2022. okt. 4. 18:26
Igen beszélek a növéremmel hogy mit szeretne anyám is beszél vele de sajnos nagyon fél tölle azt monta ne verjük meg mert akkor megint megveri öt vagy nem mer othonn aludni volt hogy a focipáján alutt de nem tudom mi lessz veszek gyertyákat ami már bevált sokszor és elátkozom segitenifog hidd el !
76. Channa* (válaszként erre: 75. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 4. 18:18

Szívesen!

Tesztek is valamit?

75. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 74. - Channa*)
2022. okt. 4. 17:10
Köszi örömmel olvaso9m a jó tanácsot köszönöm Channa*
2022. okt. 4. 10:49

Nem olvastam a FI kifogásait, de ha jól értem, akkor van 2 lány és egy fiú testvér is, azaz hárman testvérek+ van anyuka is, esetleg apuka is?


Ha apuka nincs, akkor is 4 ember van egy ellen, azaz el kell költöztetni a feleséget, akár haza az anyjához, ahogy javasolta is, és ha odamegy a féleszű, akkor rendőrt kell hívni rá.


Ha én ilyen helyzetben lennék, akkor már biztos valamelyik rokonomnál élnék, mert egyik sem hagyná, hogy ezt tegyék velem.


Persze, tudom, hogy nagy úr a félelem, de akkor sem az a megoldás, hogy hagyjátok ott a kakiban!

Cselekedni kell, mielőbb! Ha már szólt, akkor valószínű, hogy elege van neki is a helyzetből, ami évek óta megy.


Nem az a legnagyobb gond, hogy a kaját a szemétbe dobta, hanem a verés/terror. Ennek kell véget vetni!


Ha egyedül képtelen megoldani, akkor segítsetek neki. Az kevés, hogy itt megkérdezed, majd hozod sorba a kifogásokat, hogy miért kivitelezhetetlen. Neked a jó szó nem kell, ne te várj ilyen segítséget, hanem te cselekedj!

73. Cidanoi (válaszként erre: 72. - Cidanoi)
2022. okt. 4. 00:50
Ez a lényeg. Sok nő ragaszkodik a fajdalomhoz, ezt kell elengedni, ami nem könnyű, mert ez egy kiszámitható dolog, és ehhez ragaszkodnak mert félnek az ismeretlentől. A neve szabadság.
72. Cidanoi (válaszként erre: 71. - Cidanoi)
2022. okt. 4. 00:39
Ez még lemaradt. A pasi hatalmat akar, a nő csak egy eszköz ehhez. Ez a szerepe semmi több. És mindent elkövet, hogy a hatalom fenn maradjon. De ennek csak egy erős nő tud véget vetni, amihez önbizalom kell, ami most nincs meg, mert a pasi elvette. Ha kibírja ami rá vár, ellenáll akkor győzni fog és szabad lesz. Ha nem akkor kampó vesztett. Nem könnyű.
71. Cidanoi (válaszként erre: 70. - Manifesztrálj)
2022. okt. 4. 00:25
Értelek, és nem fog beletörődni ez borítékolható. A pasi egy agyament őrült, ha a nő lezárja a jatszmát akkor vége. Ha enged és visszameg vagy el sem jön a játszma megy tovább. Elkell dönteni melyik jobb, a szabadság vagy a fájdalom. Nem tudom megitélni melyikhez fog ragaszkodni. Tudom, hogy nehéz ebből kilépni mert ez egy szerep, az áldozat szerepe. Amíg ehhez ragaszkodik valaki addig nem is fog sikerülni.
70. manifesztrálj (válaszként erre: 69. - Cidanoi)
2022. okt. 4. 00:16

Nem biztos hogy beletörödne..


Anyàm elakarta hagyni a nevelőapàmat aki ivott és verte..mindog visszasirta magát..aztàn visszaköltöztek a nagyszülökhöz a két tesommal -én màr ottvoltam mert engem kirakott mert én nem az ő gyereke voltam ..

A szomszédok telefonàltak valaki bemàszott a keritésen..mondtam anyunak ki nem menjen tudtam hogy a nevelőapàm az.. papàm egy vascsővel verte fejbe hogy védjen minket.. fenyegetett begàzolajoz minket amig alszunk..elvitték a rendörök mert én kihivtam ..de anyu nem tett feljelentést ..


A màsik meg velem az én hàzassàgom..engem zsarolt elveszi a gyerekeim..az autom a nevére iratta fenyegetett hogy elloptam meg kirugat a mhelyemről ..én imàtkozzam bàrcsak lenne valakije aki elviszi ha szerelmes lenne minket békénhagy.. igy lett 🙏 de a mai napig szorongok mivan ha a csaj kirakja de jol birja..de màr nemfog minket bàntani..megerösitett az éket meg az anonim segitők..


Nehéz ebből kilépni..

Mikor benne voltam csak ezek jöttek szembe csepregi apuka kinyirta a gyerekeit meg magàt hogy igy büntesse az anyàt stb.


Ha meg ilyen idős alkesz akkor abba se reménykedhet hogy elviszi elszereti valaki ..

69. Cidanoi (válaszként erre: 43. - Liliom10)
2022. okt. 3. 23:43
Az a baj, hogy a könnyű testisértés ami 8 napon belűl gyógyul az magánvádas eljárás. Tehát a rendőrség megállapitja, de nem tesz semmit. Ügyvéd tud segíteni, sok pénzért, de úgy, hogy ott laknak a konfliktusban, ez nem jó választás. Gondolom a pasi ezt tudja, és nem fog átlépni a súlyos testi sértésbe, ami már közvádas kategória. Tehát otthon garázdálkodik, teljes nyugalomban. Szar helyzet ez, persze lehet nyerni pert. De jelen pillanatban nem erre van a legnagyobb szükség. El kell ez engedni, legyen a neve szabadság. Út egy új élet felé.
68. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 67. - Cidanoi)
2022. okt. 3. 23:16
oksa Cidanoi azan leszek 😉
67. Cidanoi (válaszként erre: 64. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 3. 23:11
Ügyeskedjél 😉
66. Cidanoi (válaszként erre: 60. - Egomanyus2)
2022. okt. 3. 23:10
Nem a csaladsegítő nem opció a gyerekek nagyok, önnálóak. Police az régen tudott volna segíteni, de ahhoz egy rakás dolog kell, látlelet, feljelentés stb. Ha eljönnek mindennek vége! Aki itt tud segíteni az tesó és a rokonok, meg az idő aminek a neve múltidő. Buddha mondta, a szenvedést a ragaszokodás okozza. Nem kell ragaszkodni a fájdalomhoz 😉
65. timycat (válaszként erre: 59. - Amaunet)
2022. okt. 3. 23:05
Az ilyen ebből nem tanul, sőt olaj a tűzre.
2022. okt. 3. 23:05
Köszönöm mindenkinek a segitségét minden képp le irom mi lessz a következménye mert ezt nemhagyom. hogy egy ember ennivalóba szemetet ömtsön itt lett elegem köszönöm jó éjt mindenkinek sziasztok !
63. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 60. - Egomanyus2)
2022. okt. 3. 22:45
Az lessz köszi neked is Egomanyus2
62. Cidanoi (válaszként erre: 59. - Amaunet)
2022. okt. 3. 22:44
Ja és ez min változtat. A nő és a gyerekei gyűlölik a családfőt. Már rég elkellett volna onnan jönni. Ok megverik, és ki tudja mit vált ki ebből az emberből ez. Azt ha kiírtja a családját válaszul. Fejezzétek ez be légyszíves!! Ez nem probléma megoldás, hanem elmélyítése a problémáknak.
61. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 58. - Cidanoi)
2022. okt. 3. 22:42
Szuper igazad van azon leszek oksa Köszi!
2022. okt. 3. 22:33
Pakoljátok össze Őket és vigyétek. Azt át kellene godolni, hogy hivatalos szervnek, rendőrség, családsegítő, jelezni kellene ezt, hogy legyen hivatalos nyoma.
59. Amaunet (válaszként erre: 54. - Cidanoi)
2022. okt. 3. 22:28

Okosba kell csinálni! Ő ne ismerje őket!

Ha a gyermekek már nagykorúak hiába megy a gyámügyre. Ha nem tud a jó távol költözni és új életet kezdeni... a rendőrség nem fog intézkedni, mert ki sem hívják őket... arra várnak, hogy valaki meghaljon?


A fi. is csak a kifogásokat sorolja, hogy mit miért nem. DE IGEN! Cselekedjenek, mert félni fognak amíg él ez az ember! Vagy így, vagy úgy! Vagy tűrjenek neki!

58. Cidanoi (válaszként erre: 57. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 3. 22:26
Mondom, már holnap állj neki. Rendben?? És újra kisüt a nap. Fel a fejjel oks 😉
57. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 54. - Cidanoi)
2022. okt. 3. 22:23
igaz
56. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 53. - Amaunet)
2022. okt. 3. 22:22
nem kell ahhoz este itt nappall is jó
55. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 52. - Liliom10)
2022. okt. 3. 22:17
A tesom gyerekei nemtanulnak már nagy koruak csak nem mernekaz anjuknak segiteni mert akkor öket is megveri az apjuk nem mertek szolni mikor a szemetest a vacsijukba öntötte elszaladtak a növéremhez aki azonnal hivott engem!
54. Cidanoi (válaszként erre: 53. - Amaunet)
2022. okt. 3. 22:10
Jajj ne már. Erőszakra nem lehet erőszakkal válaszolni. Belerántva még 3 embert. És, ha túl lőnek a célon? Ez egyenes út a börtön felé!
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook