Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Sminktetoválással való tapasztalatokat gyűjtök. fórum

Sminktetoválással való tapasztalatokat gyűjtök. (beszélgetős fórum)


8. Csacskamacska (válaszként erre: 7. - Tedinaa95)
2019. júl. 26. 12:49

3 éves a szemöldököm, soft powder technikával készült és akkor volt 50 körül. Most tavasszal korrekcióztattam, mert kopott a színe, ez most 35 volt.

A szemhéjam (tusvonal) 2 éves, nem kellett még korrekció, ez 30 körül volt anno. A mostani árak fent vannak az oldalán vagy fb-on.

Csinálok majd egy naplót este otthonról, oda teszek képet. :)

7. tedinaa95 (válaszként erre: 6. - Csacskamacska)
2019. júl. 26. 11:41

Azt megkérdezhetem, hogy neked a szemöldök és a szemhéj tetoválás mennyi volt? esetleg képet tudnál mutatni?


Nagyon nagyon megköszönném :)

6. Csacskamacska (válaszként erre: 1. - Tedinaa95)
2019. júl. 26. 10:59

Szia!


Nekem ugyan szemöldök és szemhéj tetoválásom van, de szívből tudom ajánlani Lukács Katát Bp-en. Kedves, vérprofi, minőségi anyagokat használ (érzéstelenítőt is).

Nem olcsó, de megéri sztem, mintsem legyen egy elrontott tetoválásod.

2019. júl. 22. 19:10
Szia! Nekem felső szemhéjkontúrom van. Szerintem bőrtípustól és a tetováló géptől is függ az eredmény. Én személy szerint nagyon megszenvedtem azért, ami most van és sajnos ez sem tökéletes. Először sima sminktetováló géppel volt tetoválva. Sajnos a bal szemem nagyon vérzett, kidobta a festéket. Három alkalommal voltam korrekción, és az eredmény egy szaggatott vonal volt. Másodjára long time liner géppel készült, szintén 3 alkalommal, de lényegesen szebb lett a végeredmény.
4. Ceccsillag (válaszként erre: 2. - Tedinaa95)
2019. júl. 22. 15:52

Szia,

Nekem van egy szajas naplom, tetkorol is talalsz benne kepeket es tapasztalatokat! Kopogj nyugodtan, beengedlek.

Sok sikert, ha jol sikerul, hatalmas onzialmat tud adni:)

2019. júl. 22. 15:09
Barátnőm bő 12 éve elrontott szájtetkója kb mostanra kopott ki.
2019. júl. 22. 14:18
Azt elfelejtettem írni, hogy szájtetoválásban gondolkozom.
2019. júl. 22. 13:35

Sziasztok!


Szeretnék csináltatni sminktetoválást,de nem tudom mennyire érdemes, mennyire marad tartós?


Kérlek írjatok,ti kinél voltatok,és milyen volt,mennyire fájt,mennyibe került.Köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook