Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » "Sima" heverőre, kapható leesésgátló? fórum

"Sima" heverőre, kapható leesésgátló? (tudásbázis kérdés)


8. cbc7d5fe99 (válaszként erre: 5. - Panka78)
2009. okt. 2. 09:14
A FÉRJEM FELCSAVAROZTA VALAHOGY
2009. okt. 2. 09:12

Nekünk szivacságyunk van! Onnan nem esik le, és nem is olyan nagy beruházás!

Viszont most meg attól félek, hogy jön a tél és fázni fog!

Ez annyira nem kapcsolódik a kérdéshez, de remélem nem bánjátok, hisz ez is egy ágyas kérdés:)

Szóval szerintetek nem fázik ott lenn?????

2009. okt. 2. 09:06

Szia!


Nekünk kombi rácsoságyunk volt/van amit a kisfiam kapott, most már a hugicája használja! Nem is ez a lényeg, hanem, hogy én úgy oldottam ezt meg, mikor még kicsi volt - hiába tettem alcsonyra az ágyat neki, mikor leesett néha bizony koppant - hogy a matraca alá tettem egy kisebb párnát, épphogy megemelje a szélét, így ezáltal nem tudott legurulni! Sőt, még az ágya mellé is párnákat tettem le, ha netán mégis pottyan, ne üsse meg magát. Egy matrac is nagyon jó megoldás erre!

Esetleg próbáld meg hogy a lepedőjét a szélén te is felpárnázod, hátha ez segít!


Meglátásom szerint rácsoságy után sima heverőre fektetni nagyon korai, mert túl magas! :S Azt is megértem, hogy nem akarsz újabb pénzt kiadni gyerekágyra, de a leesésgátló ugyanazt a célt szolgálja mint a rácsoságy rácsa. Ha a kicsi biztonságban érzi magát, hogy foroghat, tekereghet akármerre mert nem esik le, nehezen fogja megszokni ha már a leesésgátló sem lesz! Szerintem mindenképpen le fog pottyanni párszor de ez bizonyos értelemben jó is, mert megszokja, hogy most már nem forgolódhat a "vakvilágba"! :)

Fel kell készülni mindenképp, hogy akármikor leeshet, szerintem mindenképpen párnázd alá az ágya mellett!

5. Panka78 (válaszként erre: 3. - Cbc7d5fe99)
2009. okt. 2. 08:59
És, hogy rögzítettétek?
2009. okt. 2. 08:56
szerintem bútorboltban külön lehet venni, és otthon rá lehet fúrni...
2009. okt. 2. 08:54
nekem a férjem csinált rá a kicsinek tök jó lett,,
2009. okt. 2. 08:47
Kislányom most került ki a rácsoságyból. Nem akarok neki új gyerekágyat venni, mert van egy vadi új heverőnk, szerintem az is nagyszerű lenne neki, de mindenhol csak olyan leesésgátlót látok, amit a matrac alá kell tenni:((((((((
2009. okt. 2. 08:46
"Sima" heverőre, kapható leesésgátló?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook