Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Sikerült bevonzanom egy férfit, erre elszúrtam.. fórum

Sikerült bevonzanom egy férfit, erre elszúrtam.. (beszélgetős fórum)


2021. jan. 25. 18:39

Hát sajnos nem túl sok biztató vagy segítő választ kaptam, de azért leírom hátha valakit érdekel ez a téma és idetéved :)

Írt végül a kérdésem után kiírása után pár nappal. Próbáltam ebben egy percig sem kételkedni, hogy fog még:)

2021. jan. 17. 08:36
Persze. Mekkora a mágnesed?
8. Amaunet (válaszként erre: 6. - Sanyinak)
2021. jan. 17. 06:57
Képzelődik.:D Többször gondol rá, hogy mit szeretne. Lehet, még mantrázik is hozzá.
7. fidel (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jan. 16. 22:52
Most szemét leszek és erre azt mondom,hogy édes jó istenem!
6. sanyinak (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jan. 16. 22:36
Hogy csinálod a bevonzást?
2021. jan. 16. 21:32

Elolvastam.


Milyen tanácsot szeretnél?


Lehet, új dolgot írok ide, de kommunikáció nélkül semmi se működik a párkapcsolatok terén.


Ja de, a szex, van is erről valami új fórum...

4. liliom10 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jan. 16. 20:47
Nyugodtan írj neki ! Ha megírod, hogy nagyon rossz kedved volt, de ő nem tehet róla, és megbántad, hogy elüldözted, valószínű, válaszol. :) Én tennék egy próbát ! :)
3. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jan. 16. 20:33

Miért ne írhatnál?

Nem hiszem, hogy ő jelentkezne újra, ha leráztad. Te tudod, milyen ürüggyel.

2. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jan. 16. 20:32

Sebaj! Majd bevonzol egy másikat!

Vigasztaló szavaim: szegény, nagyon sajnállak

2021. jan. 16. 20:24

Mindigis egy bizonyos férfi típus érdekelt. Most többször gondoltam arra is, hol lakjon és jó lenne, ha facebookon jelölne be, mivel ebben a helyzetben még eljárni se nagyon tudok. Erre mindez megtörtént, a kevés beszélgetés alatt amennyi kiderült, nagyban hasonlít az elképzelésemhez.

Erre én hülye, korábbi rossz tapasztalataim miatt mégis leráztam. És mostmár eléggé bánom, talán ő volt akit akartam és küldi az élet és nem becsülöm annyira se, hogy jobban megismerjem.

Szerintetek bevonzhatom, hogy keressen mégegyszer?

Írni nem fogok neki ezekután kérlek ezt ne tanácsoljátok. Vagy lehet nem is igazán tanácsot várok csak pár vigasztaló szót.

Köszönöm, ha elolvastad.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook