Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Sikertelen lombik. Nincs kivel beszélnem róla. fórum

Sikertelen lombik. Nincs kivel beszélnem róla. (beszélgetős fórum)


13. fincsi5 (válaszként erre: 1. - JolanK)
2014. okt. 3. 19:02

Szólj már valamit!:)

Vagy mi beszélgessünk?

Az tényleg furcsa, hogy a családod nem akar unokát....túl fiatal vagy? Vagy mi a bajuk? :))

Vagy szóljál, ha már priviben valakivel beszélgetsz, jó?:))

12. kriszta773 (válaszként erre: 1. - JolanK)
2014. okt. 3. 16:09

miért néz a családod hülyének, hogy gyereket akarsz? bocsi, de a másik fórumod alapján én sem mondanálak épeszűnek,hogy ilyen pasinak, ilyen helyzetbe szülni akarsz, de ha az hajt csupán, hogy mindenképpen legyen már gyereked, mielőtt kifutsz az időből, akkor megértem :)

bár a helyedben dobnám a palit, és keresnék olyat, akivel érdemes családozni, mert azért nem mindegy annak a gyereknek sem

2014. okt. 3. 15:46
Olyan embernek nem szülnék,aki nem akar gyereket.Lombikba meg pláne nem vágnék bele...
10. L.Ann (válaszként erre: 1. - JolanK)
2014. okt. 3. 15:28
Elolvastam par hozzaszolasodat a tobbi forumban. En a Te esetedben talan picit 'spiritualis' oldalrol kozelitenem meg a helyzetet. Az en velemenyem, hogy a te sorsodban 'nincs megirva' a gyerek ettol a ferfitol. Valamiert ugy gondolom, hogy ha veget erne a kapcsolatotok, a kesobbi kapcsolatodban szinte azonnal teherbe esnel. Vagyis szerintem nem veletlen, hogy nem jon ossze az a gyerek. De persze hangsulyoznam meg egyszer, hogy '"szerintem". Lehet nincs igazam!
2014. okt. 3. 15:22
Akkor nem lesz beszélgetés...
2014. okt. 3. 15:15
20 perce várunk, mesélj!
2014. okt. 3. 15:14
Sajnálom, hogy nem sikerült. Jól sejtem, hoyg a férjednél lehet a hiba forrása? Ha igen,akkor meg is van rá az ok, hogy miért nem akar gyereket... :(
6. vitaminb (válaszként erre: 1. - JolanK)
2014. okt. 3. 15:03
hány évesek vagytok? Mért kellett lombik?
2014. okt. 3. 15:02
miért nem kell nekik gyerek?!
2014. okt. 3. 15:00

Szia!

Beszélgetek veled szívesen. :)

3. csutkamano (válaszként erre: 1. - JolanK)
2014. okt. 3. 15:00
A szüleid nem örülnének, ha unokájuk születne?
2014. okt. 3. 15:00
érdekes család... érdekes férj...és mit akar?
2014. okt. 3. 14:56
Nem sikerült a lombikom, és sajnos senkivel nem tudok beszélni róla. A férjem eleve nem akart gyereket, csak könyörgésre ment bele, a családom hülyének néz, hogy egyáltalán gyereket akarok. Beszélgetne velem valaki?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook