Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Volt már valakinek sikertelen (nem reagált megfelelően) lombik stimulációja? fórum

Volt már valakinek sikertelen (nem reagált megfelelően) lombik stimulációja? (tudásbázis kérdés)


6. melone13 (válaszként erre: 5. - Hobea)
2010. ápr. 28. 17:04

Szia.Ne hari a késői válaszért.Nos merionalt szúrtam, először 2/3, majd egész adagokat.

Érdekes, mert korábban a clostytól is 3-4tüszőm volt,pedig csak napi 1 szemeket ettem 5 napig, ez pedig sokkal komolyabb, erősebb adag volt.

A következő stimut már egyből egész adaggal indították, akkor viszont ittam mellé cicka-palásfű teát is, és akkor semmi ilyen gond nem volt.

Bár azt mondják, minél többször stimulálnak annál jobban reagál a szervezet..

5. hobea (válaszként erre: 4. - Melone13)
2010. ápr. 21. 13:05
Mivel stimuláltak? Hanyadik napon voltál UH-n? Máskor is előfordult ez veled? Legközelebb már minden rendben volt? Valamit változtattak a stimuláción?
4. melone13 (válaszként erre: 3. - Hobea)
2010. ápr. 21. 12:44

Hát a tüszőim is kicsik voltak, pontosítva az az egy ami lett, és a nyálkahártyám is rémesen vékonyka volt..

Ekkor mondta a doki, hogy sajnálja de itt sajnos le kell állni, nem lesz belőle úgysem semmi..

3. hobea (válaszként erre: 2. - Melone13)
2010. ápr. 21. 12:40

Köszi, hogy válaszolsz.

Mit jelentett, hogy nem reagáltál jól.

Tüszőid növekedtek rendesen?

2010. ápr. 21. 12:28

Szia.

Nekem inszemem volt amit leállítottak, mert nem reagáltam jól az injekciókra.Tudok segíteni valamiben?

2010. ápr. 21. 12:22
Volt már valakinek sikertelen (nem reagált megfelelően) lombik stimulációja?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook