Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Sibutramine genesis vélemények, ki mennyit fogyott? fórum

Sibutramine genesis vélemények, ki mennyit fogyott? (tudásbázis kérdés)


8. globus (válaszként erre: 1. - Dalma1992)
2016. okt. 10. 21:57

Azért hívják így, hogy még jobban átverjék a hozzá nem értőket, ugyanis ha ugyanazt a hatóanyagot tartalmazzák azonos mennyiségben, összetételben, akkor generikusnak kellene nevezni.

Tudtommal magával a hatóanyaggal volt gond, ezért kivonták a forgalomból, nem éri meg kockáztatni.

2016. okt. 10. 11:55

Sziasztok

Tudja valaki hogy hol lehet rendelni olyat ami nem hamisítványt?

6. Cilumiluci (válaszként erre: 5. - Gigi>)
2016. szept. 4. 10:20
Fene tudja ,mi volt benne .De működött,az tény :)
5. gigi> (válaszként erre: 4. - Cilumiluci)
2016. szept. 3. 21:57
Mert ami jó,azt mindent be kell tiltani,és kiadni helyette olyat ami több kárt csinál mint hasznot.
4. Cilumiluci (válaszként erre: 2. - Gigi>)
2016. szept. 3. 21:49
Azért nem ,mert anno betiltották,nem sokkal azután hogy én is szedtem.
3. Cilumiluci (válaszként erre: 2. - Gigi>)
2016. szept. 3. 21:49

Én is szedtem jó pár évvel ezelőtt,ma már mivel tiltott ,nem merném megvenni.Utánanéztem az oldalon,semmi elérhetőség nincs megadva.

Szóval necces.Annak idején én megmaradt receptes tabikat vettem át valakitől.Már az sem volt épp ajánlott.:)

2. gigi> (válaszként erre: 1. - Dalma1992)
2016. szept. 3. 21:46
Mikor még Reduktil néven futott,és lehetett legálisan patikában kapni én is szedtem. Nagyon jó volt.Sokat fogytam tőle, és nálam semmi mellék hatása nem volt. Most ezt így olvasva szép és jó,de nem tudom meg merném e rendelni.Miért nem lehet patikában kapni? Miért csak így lehet rendelni? A másik,hogy horror ára van... Azért ez durva!
2016. szept. 3. 20:53

Sziasztok!

Èn most szeretnèm kiprobálni a genesis sibutramint jokat hallok csak rola:) de sajnos rendeltem egy csomo oldalrol es nem jott se valasz se a gyogyszer meg:( esetleg valaki tudna segiteni? Nagyon megkoszonnem:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook