Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Segítsetek, hogy leplezzem le a párom?! fórum

Segítsetek, hogy leplezzem le a párom?! (beszélgetős fórum)


1 2 3
2010. dec. 29. 09:41

Szia Pocahontas!

Először tedd fel magadnak a kérdést,hogy jó ez nekem?A válaszodban ott a megoldás.

9. Zane73 (válaszként erre: 1. - Pocahontas0)
2010. dec. 29. 09:39
Dobd ki!
2010. dec. 29. 09:39
Felesleges a lebuktatásra hajtani. Szakítsatok. Így nincs értelme a kapcsolatnak. Te nem bízol benne, ráadásul folyamatosan "ismerkedik". Ez halott ügy, szerintem.
7. b73e24f31f (válaszként erre: 5. - 3265084553)
2010. dec. 29. 09:38
Nem e? Hagyjuk már! Az ilyen pasik telhetetlenek és MINDIG kell nekik az új, a más!
2010. dec. 29. 09:37
Miért akarod lebuktatni.Egyszer már rajta kaptad.Azt írod, hogy hiba volt visszafogadni.Akkor szakíts vele.
5. 3265084553 (válaszként erre: 1. - Pocahontas0)
2010. dec. 29. 09:37
Ki kell elégíteni minden nap, akkor nem megy másfelé.
2010. dec. 29. 09:37
Miért kell ahhoz neked bármi eszköz, hogy kirakd végleg. Egyszerűen tedd meg, bizalom nélkül nincs társas együttélés.
3. b73e24f31f (válaszként erre: 1. - Pocahontas0)
2010. dec. 29. 09:36
Szerintem hagyjátok békén egymást és szakítsatok.
2010. dec. 29. 09:36

szia


én közölném,ennyi!Társkereső oldalakból nem lehet kigyógyulni,össze szedd majd valaki,és te maradsz hoppon.Nem most nem később bár mikor!

2010. dec. 29. 09:34

Sziasztok!


Nagyon kérek mindenkit, aki tud segíteni, tegye meg!

Egyszer már sikerült lebutatnom a párom, az előzményekben megláttam hogy regisztrálva van két társkeresőben is, akkor teljesen összeomlottam ettől. Elhatároztam, hogy én is regisztrálok álnévvel és megvárom, hogy felvegye a kapcsolatot és megbeszélek vele egy randit és élőben szembesítem. Rögtön fel is vette velem a kapcs.-ot de időközben ki kellett menniekülföldre dolgozni. Bírtam egy hétig hogy folyamatosan chatelek vele, de aztán lelkileg nem bírtam már tovább olvasni azt a sok undorító dolgot és udvarlást amit egy idegen nőnek írogatott. Aztán telefonon lerendeztük a szakítást, végül hazajött és élőben is. Aztán ott hibáztam, hogy kb. 2 hónap különélés után visszafogadtam. Most féléve vagyunk megint együtt. Természetesen a bizalmam egyenlő a 0-val, sőt... Megint megnéztem az előzményeket és persze most is fent van két társkeresőn, viszont ami még durvább, hogy egy szexpartner-keresőn is. Megint le akarom leplezni, de most nem megy olyan egyszerűen. Hiába regisztráltam már 2 hete az össze oldalon, ahol fent van, még nem vette fel a kapcsolatot egyikkel sem, akinek kiadom magam. Csak a szexpartner-keresőben tudom hogy milyen néven van fent, így csak ott tudok én kezdeményezni. Egyszerűen nem jövök rá, hogy milyen becenévvel lehet fent a társkeresőkön és ez a várakozás megőrjííít!!!

Mit csináljak, segítsetek rajtam!!!

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook