Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Segítsetek, hogy leplezzem le a párom?! fórum

Segítsetek, hogy leplezzem le a párom?! (beszélgetős fórum)


1 2 3
70. moonlight13 (válaszként erre: 69. - D41005143d)
2011. nov. 1. 09:45
Minek kellene ilyenre valaha is pénzt kidobni, mikor egyértelműen bebizonyosodott, hogy semmi nem változik az idők folyamán?!
2011. okt. 28. 13:56
otletem van,de lehet nem tudod kivitelezni,kovestesd ferjedet egy magannyomozoval./tudom penz kerdese es ebbol van otthon a legkevesebb/a legtobb embernek/.
2011. szept. 7. 17:38
Azért azt elárulod, hogy mi lett a vége a dolognak? Tényleg érdekel.
2011. szept. 7. 17:28
Sziasztok! Bár kicsit furcsa lehet, hogy ennyi idő elteltével, de mindenkinek nagyon köszönöm a sok segítséget! És elnézést hogy nem kommenteltem,de sok ideig nem volt netem. Mégegyszer köszönök mindent!
66. 3265084553 (válaszként erre: 64. - Nyugibaby)
2011. jan. 13. 12:56
Hmm...
2011. jan. 10. 21:51

úristen, ez nagyon szomorú...

sajnálom, hogy vannak ilyen tetvek, akik a teremtés koronái címén mindent megtehetnek egy nővel... pfff... szemét ez a "pasi'.. de nagyon!

Remélem szerencséd lesz egy kedves, romantikus FÉRFIHEZ aki a tenyerén fog hordozni, aki mellett 100%-ig nőnek érzed magad és akinek eszébe se jut ilyen gyerekesség mint társkereső.. undorító egy lény ez az ember!!!!

64. Nyugibaby (válaszként erre: 5. - 3265084553)
2011. jan. 9. 15:27

Szia Kedves Szabadgondolkodó


Azt írod: ki kell elégíteni mindennap, akkor nem megy másfelé.

Kicsit én is bizalmatlan vagyok,főleg, hogy az elmúlt héten kétszer lettem "visszautasítva" de igyekeztem poénosra venni a figurát, majd ezt a választ kaptam: "Túléled, nem?"

Tudni kell a pasimról, hogy sexmániás, ezért igyekszem mindent megadni neki. Én furcsállom, hogy a mániája ellenére visszautasít, ILL. van itt még egy dolog:

Óvszeres doboz az éjjeli szekrényben még 1 darab óvszerrel. Másnap a kukában.... Mi nem használtuk. A gumi is kidobva, mint aki használta, de nincs benne semmi. Tegnap azt a választ kaptam, hogy már nem volt benne. Egyből mondtam neki, hogy dehát ott volt mellette kibontva a kukában.... Erre, hogy ő használta el, De mondom üres volt. Csak mosolygott... Erre ő, hogy nem bízom benne, meg miért verné át a fejem, meg tényleg nem hiszek neki?

Akkor szerinted?

63. Hanna :-) (válaszként erre: 1. - Pocahontas0)
2011. jan. 9. 11:39

Szia!

Nálunk is volt hasonló eset :-( idővel megoldottuk csak 1mást szeretjük & oly nagy lett a bizalom h van 1kisbabánk is azóta.


Kívülröl könnyű mondani h szakíts, nem érdemel meg téged, találsz magadnak mást, hagyd ott..... DE ott van az a dolog tény h szeretjök az illetőt, & ha tényleg szeretjük akkor harcolni KELL érte. Persze bizonyos keretek között, ha téged elhanyagol akkor ne erőszakold meg h szeressen!!!! Ugyse fog. Ha láTod rajta feléd a hajlandóságot & te is szereted AKKOR HARCOLJ!!!!! Sok sikert bármelyik döntésedhez!!!!! :-)

2011. jan. 9. 11:27
Az én párom szerencsejáték függő. Lebuktattam egyszer. Lebuktattam kétszer. Mindig csak igérgetett, időt is adtam neki. Lebuktattam 3. és negyedszer is. .Aztán mégis visszafogadtam. Ennek sohasincs vége. . Szerintem az egész dolog veszett, nem lehet semmit elérni
61. moonlight13 (válaszként erre: 60. - 3265084553)
2011. jan. 7. 18:20
:) Szomorú!
60. 3265084553 (válaszként erre: 59. - Moonlight13)
2011. jan. 6. 21:45
Már el is fogytak.
2011. jan. 6. 18:36

Kidobni mielőbb!

Most még fiatal vagy, találhatsz mást, de ha sokáig húzod az időt az estleges "normálisak" is elfogynak körülötted!

58. a14deb9047 (válaszként erre: 53. - A14deb9047)
2010. dec. 30. 14:43

És még egy!! Olyan idézeteket kitenni, amelyek megerősitenek az elhatározásaidban, melyek célt határoznak meg, előre visznek....legyen az konyha, fürdőszoba, vagy éppen a wc-ajtó...


„Ha azt tartod, elveszett vagy, akkor el is vesztél. Ha azt hiszed, nem mered megtenni, akkor nem is mered majd megtenni. Ha nyerni szeretnél, de úgy véled, nem tudsz nyerni, majdnem lehetetlen, hogy sikerüljön. Ha azt tartod, hogy veszíteni fogsz, veszítettél. Mert odakinn a világban látni fogod, hogy a siker az ember akaratával kezdődik.

57. 190124133c (válaszként erre: 55. - A14deb9047)
2010. dec. 30. 13:45
Tökéletesen egyet értek veled,nem bocsátkozom ismétlésekbe.
56. Zeusz33 (válaszként erre: 1. - Pocahontas0)
2010. dec. 30. 13:18
Jobb ha minnél elöbb szakitasz vele egyszer már lebukot.Ha minélt tovább halogatot,kutakotsz lehet olyan dolgokat fogsz megtudni róla amik még jóbban összetörik a lelkedet.Anyitt meg nem ér az egész!Nem okozot még elég fájdalmat?!
2010. dec. 30. 11:19

Összecsomagolnám a holmiját, lecserélném a zárat - amennyiben nálam lakna -, és Isten veled! Semmi magyarázkodás, meg próbáljuk meg újra, meg adj még egy esélyt, meg egyéb üres duma. Vége! Lesz néhány rossz napod, éjszakád. Csinálj egy nagytakarítást, menj el úszni, fodrászhoz, stb., vegyél föl olyan ruhát, amit mostanában nem; jelezd önmagadnak is, hogy új emberként akarod az életet tovább folytatni. Ami emlékeztet nagyon rá, vagy kidobod vagy elrakod a szekrény mélyére.

Szeresd önmagad, és az mindegy, hogy ruha, egy jó, illatos fürdő, egy finom vacsora, bármi...

Ami nagyon kikívánkozik belőled, írd le, utána tépd össze és húzd le... Ha sírni van kedved, hát sírj! Menj, sétálj egyet, utána illatos fürdő, frissen húzott ágynemű és aludj. Gyászold meg, de ne járj csukott szemmel. Így fogsz érzelmileg-lelkileg is felnőni és a megszerzett tapasztalatok birtokában új szemszögből nézni az embereket.

54. capuccino77 (válaszként erre: 53. - A14deb9047)
2010. dec. 30. 11:01
Ez nagyon jó és igaz! :)
53. a14deb9047 (válaszként erre: 1. - Pocahontas0)
2010. dec. 30. 10:57
"Az embereknek meg kell érteniük, hogy senki sem játszik cinkelt lapokkal, egyszer nyerünk, másszor veszítünk. Ne várd, hogy visszakapj valamit, ne várd, hogy észrevegyék az erőfeszítéseidet, hogy felfedezzék a tehetségedet, hogy megértsék a szerelmedet. Minden egyes ciklust le kell zárni. Nem büszkeségből, nem azért, mert nem bírsz tovább harcolni, nem is gőgből, hanem egyszerűen azért, mert már nem része az életednek. Zárd be az ajtót, cserélj lemezt, takarítsd ki a házad, rázd ki a porrongyot. Felejtsd el azt, aki voltál, és legyél az, aki vagy."
2010. dec. 30. 10:39
Dobd ki,kár az elveszett időért.
51. 3265084553 (válaszként erre: 50. - Ailen Zia)
2010. dec. 30. 10:34
Nem. Egyedül is lehet szenvedni.
50. Ailen Zia (válaszként erre: 49. - 3265084553)
2010. dec. 30. 10:16
De nem köteles mellette szenvedni!
49. 3265084553 (válaszként erre: 48. - Ailen Zia)
2010. dec. 30. 10:06
Ezzel egy gond van. Túl sok ilyen férfi van, és van akinek nem jut más.
48. Ailen Zia (válaszként erre: 1. - Pocahontas0)
2010. dec. 30. 09:59

Szia!


Még az elsőnél megértem, én is megcsináltam az exemmel. A hülye nem is gondolt rá, hogy én ott helyben akkor felmegyek arra a chat-re ahol ő ott volt. Letagadott engem saját magamnak! Voltam olyan, hülye, hogy vele maradtam és nem csak hónapokat. Csak jóval később tettem ki a szűrét, miután jó párszor átrázott. A sok "kedves" gesztusai miatt kiszerettem belőle, és addig csak fenyegettem mindig a szakítással, pár hónapja be is valósítottam. Ő azt hitte nem teszem meg, mert mindig csak riogattam eddig vele.


Az én legjobb indulatú jó tanácsom:


Szakítsd meg vele a leggyorsabban a kapcsolatod, mert ha már egyszer szétmentetek pont emiatt, hogy más nők után kutat, kérlek! Szeretett ez téged szerinted valaha? S most? Most ugyan azt megcsinálja, te pedig tűrsz! Te neki a biztos pont vagy, használati vagy élvezeti cikk, nem is tudom minek hívjam ezt. Megint mások után kutat! Ez biztos nem a szerelem, a szeretet a megbecsülés jele! Mivel lesz jobb, ha ott szembesíted őt a tett helyszínén? Tudod mire számíthatsz, mégis magadnak akarsz rosszat. Direkt szenvedteted magad azáltal, hogy visszafogadtad - nagy hiba volt-, s azáltal, hogy szemben akarod magad vele találni!

NE kövesd el megint ugyan azt a hibát! Minél előbb tedd meg a lépést, hogy kiszállj ebből a kapcsolatból! Nincs bizalmad feléje és elárulom: nem is lesz! Ő téged nagyon szépen kihasznál, még arra sem veszi a fáradságot, hogy kitörölje az előzményből az ilyen dolgait! Annyira nem leplezi! Ő úgy gondolja, hogy hát ha ilyen után vissza fogadott, megint megteheti, úgy is megbocsájt, minek törjem magam... Körülbelül ez lehet a fejében. Nem is értem, hogy tudod őt szeretni kicsit is!

Hogy mit csinálj?

DOBD KI!

47. 3265084553 (válaszként erre: 45. - 8625c5bd9b)
2010. dec. 30. 09:36
Ez kicsinyes bosszú.
46. 8625c5bd9b (válaszként erre: 45. - 8625c5bd9b)
2010. dec. 29. 15:02
Ja és persze ne felejtsd el hitegetni, hogy mindjárt ott vagy, had várja a szexpartnert álló fasszal :-)
45. 8625c5bd9b (válaszként erre: 21. - Pocahontas0)
2010. dec. 29. 14:58

A szexoldalon beszélj meg vele egy randit az ország másik végébe egy drága hotelbe. Mikor oda megy majd fizetheti a számlát és várhatja hiába a szexpartnert :-)


Ennyit azért megérdemel mielőtt elküldöd a francba.

44. spinneli (válaszként erre: 42. - 3265084553)
2010. dec. 29. 14:55

Szerintem ilyenkor benne van az is, hogy kellek-e még, valószínűleg önbizalomhiányos emberről van szó, aki így erősítgeti az egóját.

Nagyon sokan társkeresőznek, szexpartnerkeresőznek így, miközban találkozások, tényleges fizikai kapcsolatok nem alakulnak ki, nem jönnek létre.

Ezzel hízlalják a megtiport egójukat.

2010. dec. 29. 14:54
Azért, mert együttélsz valakivel, nem biztos, hogy a "párod"... Sajnos, mostanában ez a szó nagyon elcsépelt lett: az a bizonyos "m" betűvel a végén. Ő nem a párod. Vadászik ezerrel... Csak egy átmeneti állomás vagy az életében.
42. 3265084553 (válaszként erre: 40. - Spinneli)
2010. dec. 29. 14:52
Szexpartnerkereső oldalakon mi más lenne?
2010. dec. 29. 14:52
egyébként én sem vesződnék ilyen játszmákkal, kiderült ami kiderült, ha ad még esélyt a pasinak így is, akkor beszéljék át, ha nem akkor agyő.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook