Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Segítsetek! Heveny kötőhártyagyulladást állapítottmeg az orvos..Nagyon fáj a szemem folyamatosan ömik belőle a könny. A fényt se bírrom fórum

Segítsetek! Heveny kötőhártyagyulladást állapítottmeg az orvos..Nagyon fáj a szemem folyamatosan ömik belőle a könny. A fényt se bírrom (tudásbázis kérdés)


20. Pgabesz (válaszként erre: 18. - Monica25)
2010. aug. 15. 08:15

Hát cseppenteni még nem próbáltam..... Csak átitatott vattával mostuk át.

De mivel az ezüst kolloid belsőleg is használható, sőt....., valószínűleg cseppként is használható.

Érdemes lenne rákeresni a neten, biztos megtalálod a választ :)

19. 30d5fdc0b3 (válaszként erre: 17. - Monica25)
2010. aug. 10. 15:19
TobraDex-et én az előző dokitól kaptam,de az nem gyógyította ki teljesen a gyulladást,visszajött tőle.Vagy 5 TobraDex kísérletezésen vagyok túl,mire a szemklinikán adtak normális szert.
18. Monica25 (válaszként erre: 16. - Pgabesz)
2010. aug. 10. 13:09
És ezt úgy használjátok mint a szemcseppet?
2010. aug. 10. 13:08

Köszönöm mindenkinek a tanácsokat, és a jó kívánságokat. Tegnap este még elmentük ügyeletre, mert annyira szúrt a szemem, hogy nem bírtam. Ott jó alaposan megvizsgáltak és kiderült, hogy sérült a hámréteg a szememnél azért szúr a szemem. Ma egy picit jobban vagyok.


TobraDex krémet és OftaQuix szemcseppet kaptam. Óránként kell csepegtetni.

16. Pgabesz (válaszként erre: 1. - Monica25)
2010. aug. 10. 07:08

Vegyél Ezüstkolloidot! Általában gyógynövényboltokban lehet kapni, csak arra figyelj hogy jó minőségűt vegyél. Én elég régóta a Dr. Juice ezüskolloidját használom. Nekünk már kötőhártyagyulladása is bevált, 2 nap alatt elmúlt.

Ha nem ismered a kolloidokat, akkor érdemes utána olvasgatnod, keress rá a neten! Természetes antibiotikum.


Jobbulást!!! :)

15. 30d5fdc0b3 (válaszként erre: 14. - Monica25)
2010. aug. 9. 21:27

Tudom,kis kamillás párát bírt csak a szemem,és a meleg jól esett neki.Hozzáérni sem bírtam igazán,ezért nem tudtam rátenni még a krumplit se,mint házi praktikát.

Nem bírtam nézni a monitort,mert ömlött a könnyem.Milyen krémet kaptál?Én Tetrániumot,és még ez is majd kimarta a szemem,olyan erősnek éreztem.

Ott helyben készített,narancs-pirosas színű szemcseppeket kaptam,mindkét szemembe más-más összetevővel.

Remélem azért megfelelő szereket írt fel a morcos doki...mert ez nem játék,vakságot is okozhat.

2010. aug. 9. 21:19

Most déután voltam dokinál,sajnos a kerületi sztk-ban nem volt rendelés ahova mentem elég bunkó volt a doki

Már cseppentettem a szemembeés mindjárt rakom a krémet.

Te, hogy tudtál elaludni? Nekem ez a fő baj, ha becsukom nagyon fájmintha késsel szurkálnák.

13. db4f1eff6b (válaszként erre: 2. - Monica25)
2010. aug. 9. 21:18
Főzess valakivel kamillát, hűtsd le, szűrd le, és borogass!
2010. aug. 9. 21:17

Szia!

Remélem minél hamarabb elmúlik,jobbulást kívánok!

Forró kamillafőzetbe márts bele egy kis vatta vagy géz darabot,azzal nyugtasd a szemedet,persze csukott szemmel.Ha mindkét szemed fáj,külön-külön vattát használj!Mindig moss kezet utána.És nagyon vigyázz,mert vakságot is okozhat,ha nem kezelik rendesen és komolyabb baj lesz belőle!

Gyógyulj meg,Szép estét kívánok!

2010. aug. 9. 21:16
Kamillás borogatás a legjobb, meg az orvos is írt fel valami kenőcsöt, ugye?
10. 30d5fdc0b3 (válaszként erre: 8. - 30d5fdc0b3)
2010. aug. 9. 21:16
Viszont a teljes gyógyulás kb. két hét volt...nálam.
2010. aug. 9. 21:16
Ne számítógépezz :) Csakis a pihentetés+ helyi kezelés használ.
8. 30d5fdc0b3 (válaszként erre: 6. - Monica25)
2010. aug. 9. 21:15
Hamarosan jobb lesz,már másnap jobbnak kéne lennie.Ma kezdted a cseppet és a krémet?
2010. aug. 9. 21:15
Próbáltam audni, de annyira fáj és folyik
2010. aug. 9. 21:14
Kaptam szemcseppetés szemkenőcsöt
5. 30d5fdc0b3 (válaszként erre: 4. - 30d5fdc0b3)
2010. aug. 9. 21:13
Nekem a burgonyától se lett jobb...a kamillás gőzölés kicsit tett jót neki.
2010. aug. 9. 21:12

Ne haragudj,de ha megállapította egy orvos mindezt,akkor adnia is kellett rá valamit,nem?

Nekem is adtak,és elmúlt,igaz időbe telt.

Én szemklinikára mentem el vele.

2010. aug. 9. 21:11
Reszelt nyersburgonyát gézlapban helyezz a szemedre.
2010. aug. 9. 21:09

Tud valaki valami házi parktikát, hogy fogok tudni elaludni? Illetve, hogy ne fájjon annyira.

Bocsi a helyesírási hibákért

2010. aug. 9. 21:07
Segítsetek! Heveny kötőhártyagyulladást állapítottmeg az orvos..Nagyon fáj a szemem folyamatosan ömik belőle a könny. A fényt se bírrom

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook