Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Segítsetek babakocsi ügyben!!! fórum

Segítsetek babakocsi ügyben!!! (beszélgetős fórum)


6. lov.ildi (válaszként erre: 5. - Kacsa mama)
2010. ápr. 15. 21:47

Szia!


A méretei alapján láttam,hogy nem a legkisebb,de a többi babakocsi esetében az a gondom,hogy a baba hamarabb kinövi,mint ezt. Ez picivel hosszabb az átlagnál.

Nehéz olyan babakocsit találni,ami a babának is sokáig jó és a kocsi csomagtartójába is befér.

5. kacsa mama (válaszként erre: 4. - Lov.ildi)
2010. ápr. 15. 21:15
szia,a héten láttam egyik ismerösőmnél ezt a babakocsit ami szuper,csak össze csukva elég nagy és nem fér be sok autó csomag tartójába.(36 ezer ft volt múlt héten).
2010. ápr. 15. 10:34

Sziasztok!


Mi is most nézegetjük a babakocsikat.

A Kunert VIP Mély és Sportbabakocsi most sok helyen akciós.

Mi a mai állás szerint ilyet fogunk venni.

De jól meg kell nézni,hogy hol,mert 10000Ft eltérések is vannak az üzletek között.

Én találtam egy Nyíregyházi üzletet,ahonnan ingyen kiszállítják.

Ha nem lesz máshol sokkal jobb az ára,akkor onnan rendeljük meg.

2010. ápr. 15. 10:17

Szia!


Én ezeket néztem ki:


[link]


[link]


[link]


[link]



Hátha segít... :)

2010. ápr. 15. 10:04

Szia!


mit szólsz ehhez?

[link]


a miénk volt, azért árulom, mert nekünk meg ikrek jönnek, így ezt nem tudjuk használni...:o)

2010. ápr. 15. 10:02

z ikrek után, most a kistesónak keresek babakocsit. De ezügyeben apszolút tájékozatlan vagyok. Először a BB LOOLA-t néztem ki . A loola után más szerelem jött:


PP Switch - lenne használtan 45 körül. Vízszintesig dönthető, esernyőre csukódik, megfordítható az ülése!!!! , textilmózessel teljesen jó lenne újszülött kortól, sőt anélkül is. Ehhez kell hordozó is. Az is rátehető a vázra.

Mindenestől 60-70 lenne.


Most találtam a minimanó oldalán: Top Rider:

[link]

Ezt a fajtát végkép nem ismerem.


És még egy, fontos ugyan, hogy kicsire csukódjon, de nem nagyon nyeklős-nyaklós az esernyőkocsi?

Van olyan lapra csukódó kocsi, ami

- kicsire csukódik ülőrésszel együtt

-vízszintesig dönthető

-megfordítható az ülés vagy a tolókar

- bolygós a kereke

- nem csillagászati az ára?



Zavarban levõ Előre is köszi a tanácsot! Nagyon boldog

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook