Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Segítség!Kijött a laptopom enter billentyűje és nem tudom visszatenni, ha letörött róla valami akkor azt kitudják cserélni? fórum

Segítség!Kijött a laptopom enter billentyűje és nem tudom visszatenni, ha letörött róla valami akkor azt kitudják cserélni? (tudásbázis kérdés)

8. suzanne7 (válaszként erre: 7. - Édesmandula)
2011. ápr. 11. 13:49
Nem az törött ki hanem abból a fehér műanyagból ami mozgatja!
7. édesmandula (válaszként erre: 4. - Suzanne7)
2011. ápr. 9. 14:00
akkor billcsere :P ha magából ez "enterből" törött ki az ami megfogja a bogárlábakat, akkor sajna nem tudod sehogy visszarakni majd hoyg jó legyen :P
6. suzanne7 (válaszként erre: 2. - Sirga)
2011. ápr. 8. 22:12
jó lenne,ha megoldható lenne!
5. suzanne7 (válaszként erre: 3. - Édesmandula)
2011. ápr. 8. 22:09
Nálunk is a kisasszony kapta ki:(
4. suzanne7 (válaszként erre: 3. - Édesmandula)
2011. ápr. 8. 22:04
az a két kis irinyó pirinyó fülecske ami a nagyobbik műanyag izébe kapaszkodik letörött:(
2011. ápr. 8. 22:03

vannak rajta fülek ,meg a rugalmas bogárlábak alatta, amik a helyén tartják, plusz az aljzatból"kinőve" egy műanyag bütyök, ami a visszarúgást biztosítja és ha nagy billentyű, akkor ilyen fém stabilizáló izéje is lehet...

meg kéne nézned mi törött le-csúszott el, és akkor azt pótolni vagy szakival helyrenyomatni (az első a legnehezebb, utána lazán menni fog, én fél órát küzdöttem az első kipöccentett billentyűvel, utána simán ment ha a gyerek véletlenül nekiesett :D)

2011. ápr. 8. 22:02
Úgy rémlik, egyszer, amikor szervizben jártam, találkoztam ilyen problémával. A szerelő simán vállalta, nem jelentett gondot.(Sima számítógépszerviz volt.)
2011. ápr. 8. 21:57
Segítség!Kijött a laptopom enter billentyűje és nem tudom visszatenni, ha letörött róla valami akkor azt kitudják cserélni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook