Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Segítség! Szerelmes vagyok! fórum

Segítség! Szerelmes vagyok! (beszélgetős fórum)


2008. jan. 23. 10:16

Milyen filmet nézel??? lehet nekem is azt kéne...valami jó kis film ami eltereli róla a figyelmem...

Nem csodálom hogy nem bízol bennük..lassan én sem...vagyis nem is oylyan lassan:S

pusz-pusz

2008. jan. 23. 10:14
Csak nem!Amit félre küldött sms-t,abban azt írta,hogy délután,ami nála 5-8 órát jelent!Én már rég nem bízok a pasikban!Nem érdemli meg egyiksem!Ennyi!Nézek valami filmet,aztán összeszedem magam!Hátha korábban jön!:S:S Ami nem lesz!!!!!Puszika!
2008. jan. 23. 10:01

hiányzik..hmm..nem csodálom....nekem is az enyém...de még mindig nem jelentkezett ...:S

hát nem is tudom....pasikba már nem lehet bízni uh lehet h pont 11kor fog menni...bocsi nem rossz szándékuan mondom csak tapasztalat:S

persze h jó lesz mindne drukkolok ám nektek:)))))

puszi

2008. jan. 23. 09:53
Ha tudnám a programot,én lennék a legboldogabb!Azt sem tudommikor akar jönni,meg mit akar csinálni!Az eszte annyit kértem tőle,hogy ne 11-kor jöjjön!Ennyi!Passzolok mi lesz!Vagy hova akar vinni!Hm...Majd kiderül!Remélem jó lesz minden!Hiányzik már!
2008. jan. 23. 09:46

áá...pók....még nem tértem magamhoz tőle...hihi:)))

És egyébként mi a program ha taliztok??

puszillak

2008. jan. 23. 09:33

Sziaóka!Mi az,hogy fel sem hív????Ha nem megy,legalább szólhatna!

Engem még az este megint fölhívott,meg most regel is beszéltünk!Ma talizunk!Kíváncsi vagyok mi lesz!

69. d541350465 (válaszként erre: 68. - Hfhrena)
2008. jan. 23. 06:58

Szió....nah...itthon vagyok :S és még fel sem hívott, vagy egy sms-t sem küldött...na ennyit érek én neki...:S na de majd ma....kiderül minden...

meg sétáltattam ám a kutyosokat....:)))

Szegény, nálunk is mindneki beteg...ááá...én nem akarom elkapni..:((( Az a baj, hogy én este nem naggyon szoktam gépközelbe lenni...egyszerűen nem bírom, "kifolyik" a szemem tőle....én általában napközben szoktam lenni...

puszi, szép napot:)

2008. jan. 22. 20:39

Szióka!Na ezt a fölösleges készülődést,meg a bizonytalanságot én is utálom!Na de én beszélek??(1 év):D Ez van!Meg sétáltattad a kutyusokat???Nemrég beszéltem vele én is telefonon!Nem mondta egy szóval sem,hogy ma be jön!Már tényleg egyre jobban hallom én is a hangján,hogy beteg szegény!Dehát valamivel biztosan kiérdemelte ;) :D

Leszel ma este?Dumcsizhatnánk itt is nem???

Puszika!

67. d541350465 (válaszként erre: 66. - Hfhrena)
2008. jan. 22. 20:16

Sziia!!! Wow...tök jó hogy bement...:)) és csak úgy magáról??? Jobbulást neki...;)

Pihenjél ám nekem, mert még a végén Te is megbetegszel :S

Most nem tudom, hogy talizom-e vele, mert képzeld fél 7 körül felhívott és azt mondta hogy lehet ma még értem jön és akkor megyek hozzá....de lehet csak holnap reggel talizunk...:S elvégre az is jó lenne, csak tudnék már valami biztosat, mert azt nagyon utálom amikor puccba vágom magam a nagy semmiért :S na de mindegy....reménykedem:)))

puszillak, szép estét:))

2008. jan. 22. 18:14

Szióka!Képzeld ma bejött hozzám!De csak vagy 5 percet volt bent!!!:( Nem baj!Szerintem holnap vagy holnapután fog jönni nálam!Meg van fázva szegénykém!!!!Hogy oda ne rohanjak meg vissza...De ez van!Így járt!:D Elfáradtam ma!Háromszor annyit dolgoztam,mint máskor!!!!:S

De ez van!Legalább több lesz a fizu!:D

Na majd este leszek 8-9 után!Addig is puszika!

65. d541350465 (válaszként erre: 64. - Hfhrena)
2008. jan. 22. 09:49

Szióó!!!Helyes, ne is hagyd magad ha csak szexről van szó...én egyszer nagyon megjártam, vagyis nem hagytam magam, de idő közben totál beleszerettem abba a pasiba....hát azt az egy évet amíg szenvedtem senkinek nem kívánom....

És mikor taliztok?

szép napot, puszi, akkor ma otthon és pihi?:))

2008. jan. 22. 08:49

Szióka!Helyesebb mint Fecó nagyon bejön a srác,de nem hozzám való,mert csak kalandokat keres!Már több mint fél éve le akar fektetni!Na de rossz helyen kopogtatott!:D Este még beszéltem Fecóval,nagyon kedves,aranyos volt...

Neked is szép napot!!!!Puszika!

63. d541350465 (válaszként erre: 62. - Hfhrena)
2008. jan. 22. 06:40

Köszi, drága vagy, persze majd valamikor fogunk talizni, csak kérdés, hogy mikor?!:S

Wow...milyen fickó?Neked mennyire jön be?

Helyes, hogy a Fecó érzi, ez teljesen norm, legyen is féltékeny, ha már eddig ilyen volt....

Puszillak, szép napot:))

2008. jan. 21. 21:17

Képzeld!Taliztam ma egy fickóval,aki oda meg vissza van értem,és Fecó,mint aki érzi,hogy valami nem oké,csak nyomta a sok sms-t,hogy mennyire hiányzom neki meg ilyenek!Megőrülök ettől a fiútól!Na de mindegy ez van!Remélem azért tényleg taliztok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sok szerencsét!!!Szurkolok!!!!:D:D:D

Puszikállak!Jó éjszakát!!!!!!

61. d541350465 (válaszként erre: 56. - Hfhrena)
2008. jan. 21. 20:33

Szió Reni!!Sajnálom, hogy nem volt bennt....:S Megyek a páromhoz, hmm... már ez is kétséges...:((( Tudod dolgozik és csak este ér haza de azt mondta hogy tuti talizunk, de már semmi sem biztos, már nem merek semminek sem örülni...:S és így persze a süti is ugrott mert nem tudom hogy mikorra ér ide....és ez frissen jó...úgyhogy majd máskor, vagy ha időben szól akkor még lesz időm megsütni....ki tudja....:S

Akkor holnap mész utoljára dolgozni és utána pihi??Azért este is pihenjél...:)))

Niki...nem tudom hogy miért nem ír...:S

Remélem hamar taliztok....és minden jól fog alakulni...:))

puszillak és szép estét

2008. jan. 21. 17:03

Szióka Orsi!Nem volt bent a kis majom!:)De nem baj,ez így alakult...De örülök,hogy mész a párodhoz!Én is remélem fog neki ízleni,de ha nem is,legalább a szándék meg volt...:D:D:D Egy barát mindent megér ebben teljes mértékig igazad van!Niki miért nem ír????

Elfáradtam ma elég komoly szinten,de még sajnos holnap jönnöm kell melózni...:( De nam baj túl élem,legalább telik az idő!!!Hm...Kíváncsi vagyok mi mikor talizunk...Remélem hamar!:D Na további szép napot!Puszika!

2008. jan. 21. 17:03

Szióka Orsi!Nem volt bent a kis majom!:)De nem baj,ez így alakult...De örülök,hogy mész a párodhoz!Én is remélem fog neki ízleni,de ha nem is,legalább a szándék meg volt...:D:D:D Egy barát mindent megér ebben teljes mértékig igazad van!Niki miért nem ír????

Elfáradtam ma elég komoly szinten,de még sajnos holnap jönnöm kell melózni...:( De nam baj túl élem,legalább telik az idő!!!Hm...Kíváncsi vagyok mi mikor talizunk...Remélem hamar!:D Na további szép napot!Puszika!

2008. jan. 21. 17:03

Szióka Orsi!Nem volt bent a kis majom!:)De nem baj,ez így alakult...De örülök,hogy mész a párodhoz!Én is remélem fog neki ízleni,de ha nem is,legalább a szándék meg volt...:D:D:D Egy barát mindent megér ebben teljes mértékig igazad van!Niki miért nem ír????

Elfáradtam ma elég komoly szinten,de még sajnos holnap jönnöm kell melózni...:( De nam baj túl élem,legalább telik az idő!!!Hm...Kíváncsi vagyok mi mikor talizunk...Remélem hamar!:D Na további szép napot!Puszika!

2008. jan. 21. 17:02

Szióka Orsi!Nem volt bent a kis majom!:)De nem baj,ez így alakult...De örülök,hogy mész a párodhoz!Én is remélem fog neki ízleni,de ha nem is,legalább a szándék meg volt...:D:D:D Egy barát mindent megér ebben teljes mértékig igazad van!Niki miért nem ír????

Elfáradtam ma elég komoly szinten,de még sajnos holnap jönnöm kell melózni...:( De nam baj túl élem,legalább telik az idő!!!Hm...Kíváncsi vagyok mi mikor talizunk...Remélem hamar!:D Na további szép napot!Puszika!

2008. jan. 21. 17:02

Szióka Orsi!Nem volt bent a kis majom!:)De nem baj,ez így alakult...De örülök,hogy mész a párodhoz!Én is remélem fog neki ízleni,de ha nem is,legalább a szándék meg volt...:D:D:D Egy barát mindent megér ebben teljes mértékig igazad van!Niki miért nem ír????

Elfáradtam ma elég komoly szinten,de még sajnos holnap jönnöm kell melózni...:( De nam baj túl élem,legalább telik az idő!!!Hm...Kíváncsi vagyok mi mikor talizunk...Remélem hamar!:D Na további szép napot!Puszika!

55. d541350465 (válaszként erre: 54. - Hfhrena)
2008. jan. 21. 14:32

látom jó lett a neted:))) örülök neki..:)

tanulás, hmm...majd megyek máskor, esélyem se volt..:S

Nah ma bement?? Milyen volt?

Hát igen remélem hogy tudtam neki segíteni, mert elb...tam vele a geológia félévemet, nah nem mintha egy barát nem érne meg ennyit, sőt többet is....:)

Én is örülök hogy beszéltünk:)))

puszillak és szép napot,

én tudod hogy rendszeresen írok..képzeld holnap megyek páromhoz...:))) úgy várom már....sütök neki sütit:)))remélem ízleni fog neki...

2008. jan. 20. 22:40

Szia Orsika!Nagyon okos leszel már a sok tanulástól!:D:DÖrülök,hogy beszéltünk ma!:DSajnálom a barátnődet,de hát ilyen az élet,és ahogy ismerlek a segítségeddel könnyedén túl lesz rajta,vagyis remélem!Ha alakulunk valamerre szólok!Remélem reggel tényleg bejön!:D

Na puszika!Jó éjszakát mindenkinek!Majd írjatok!

2008. jan. 20. 22:37

Szia Nikolett!

Ez egy érdekes kérdés amit föltettél,de a választ egy ilyen rövid ismertetőből nem lehet megmondani!Sajnos!Mit jelent az,hogy rontaná a hírnevedet?Egy szerelem sosem rontja az ember hírnevét!Az ember,ha szerelmes az azért van,hogy felvállalja büszkén mindenki előtt és boldog legyen!Vagy esetleg ő az aki titkol téged?Légyszives írd le részletesebben,aztán megpróbálunk segíteni!

52. d541350465 (válaszként erre: 49. - Nikinikolett)
2008. jan. 20. 20:26

Szió, mi az hogy rontaná a hírnevedet?? Mióta vagy szerelmes? Neki van valakije? És egyébként is milyen a kapcsolatotok?

bocsi a sok kérdésért, de nem írtál valami sokat...:S

hmm..nem tudom hogy tudunk-e segíteni de az biztos hogy próbálkozunk vele:))))

szép estét

51. d541350465 (válaszként erre: 48. - Hfhrena)
2008. jan. 20. 20:22

nah mi volt ma???? mesélj..:)))

aludni...hmm...de jó neked, én egész nap tanultam, de nem értem vele semmit...:S a holnapi vizsga tuti nem megy...na de sebaj...majd legközelebb...

képzeld oylan jól elterveztem hogy tegnap is tanulok erre barinőmmel szakított a párja és nagyon kivolt....és egész tegnap meg ma reggelig ápolgattam a lelkét...:S

megyek is vissza tanulni, csak benéztem ide:)))

puszillak

2008. jan. 20. 14:31
Meg az enyém
2008. jan. 20. 14:31

Sziasztok

Én nem tudom hogy mit tegyek szerelmes vagyok valakibe de nem merem kikiáltani mert rontaná a hírnevemet pedig annyira imádom amikor hozzám ér de félek a többiek benyomásátol nem tom hogy értitek-e

Segítsetek

köcc :):(

2008. jan. 20. 12:44
Szia!Már figyeltem!Semmi baj!Nagyobn jól érezem magam!Most keltem fel,de megyek még alszok!:D
2008. jan. 20. 09:59
pont most nézem,figyeled?? csak a miénk ez fórum...hihi:DDD
46. d541350465 (válaszként erre: 45. - Hfhrena)
2008. jan. 20. 09:59

nah...szió...akkor ma taliztok, ugye?! sok sikert és nagyon ügyi legyél:))) meséljél ám...:D

drukkolok neked és érezd jól magad:)))

pusziiiiii:DD

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook