Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Segítség! Szerelmes vagyok! fórum

Segítség! Szerelmes vagyok! (beszélgetős fórum)


15. d541350465 (válaszként erre: 13. - Hfhrena)
2008. jan. 8. 10:56
nekem van? mi? pasi?
2008. jan. 8. 10:55

lehetett volna alkalmad mással lenni amíg Ő kint volt? mert úgy hűségesnek lenni hogy nincs kísértés...úgyse rossz....(bocsi nme megbántani akarlak...)

de ha tudja hogy Te akkor is Őt választod ha jön valaki aki oda van érted azért az más....

Honnan ismered?

2008. jan. 8. 10:53
Neked van?
2008. jan. 8. 10:52
Vagy kétszer rákérdeztem óvatosan az előző kapcsolatára,de nem akart róla beszélni!Azt mondta volt egy komolyabb,de legyen elég ennyi!Hát csak tudja mennyire szeretem,ha megvártam míg haza jön,és ennyi türelmet szenteltem neki.Ilyen egyéniséggel még nem találkoztam!Nagyon érdekes és csavaros élete van!Nekem fura nagyon...De nagyon helyes és vonzó fickó...Világi jó pasi!:)
2008. jan. 8. 10:33

Hát szerintem ezen akkor is csak az idő segíthet...és az is csak nagyon lassan...plusz a kedvességed, és a türelmed.

Nem csodálom hogy kezdesz belefáradni....de ha igazán szereted és biztos vagy benne hogy Ő is szeret akkor kitartás egyszer tuti rájön hogy megérdemled hogy megnyíljon neked, és akkor megtudod hogy mi is baja...

Tényleg előző kapcsolatairól beszél?

És tisztában van vele hogy Te mennyire szereted?

2008. jan. 8. 10:26
Orsi én biztos vagyok benne,hogy fél valamitől!Pedig tudhatná,hogy bennem nem csalódik!Míg Angliában volt végig "figyeltetett",és tudja,hogy csak rá vártam!Jót tett neki,hogy kiment,mert észre vettem,hogy sok mindent másképp lát velem szemben,de még mindíg...Már lassan egy éve!Eléggé megismertem ahoz,hogy tudjam mit érez!Legalább is bízom benne...Most is ajándékot vett,ma este moziba visz...Türelem?Már egy éve türelmes vagyok,és kezdek elfáradni,de feladni sem akarom,mert szeretem és félek elveszítem!De attól nagyon!Már arra is gondoltam,hogy titkolni akar,de az sem igaz,mert akkor nem vinne nyílvános helyre a barátai közé!Nehéz helyzet tudom,és próbálom megoldani,de nem megy,csak nagyon apró lépésekben.És attól félek,hogy egy pillanatban visszafordúl...
2008. jan. 8. 09:29

Ha tényleg csalódás miatt viselkedik így akkor csak annyit tehetsz, hogy kitartasz mellette és idővel(lehet nagyon sok...)bízni fog benned annyira hogy talán azt is elmeséli hogy mi baja vana komoly érzelmek kimutatásával...

biztos vagy benne hogy magának se látta be??nem lehet hogy "csak" máshogy mutatja ki?

vagy csak nagyon fél attól hogy elveszít?Azaz fél bízni....fél az érzéseit kimutatni, mert attól tart hogy Te is olyan leszel...és majd csalódni fog benned, mert én pl ilyen vok:(

2008. jan. 8. 09:12
Köszönöm Orsi!Aranyos vagy!Mikor ezt tettem,akkor folyamatosan hívogatott,amin meg is lepődtem!Nincs neki rajtam kívűl senki,hanem úgy érzem,hogy menekül valami elől!Önmagának hazudik...Egyszerűen nem értem!Olyan,mintha csalódott volna valamikor egy hatalmasat,amin nem bír átlépni és ezért hazudik önmagának is!Mit tegyek,hogy belássa magának az igazat?Hogyan tudjam teljesen "behálózni" és elhitetni végre vele,hogy szeretem,és teljesen megbízhat bennem?
2008. jan. 8. 08:56

én a helyedben megmondanám neki hogy ha képtelen normális emberi érzelmek kimutatására akkor ennyi volt...azaz akkor szakítsátok meg az összes kapcsolatot, de persze még elötte mondd el neki hogy Te mennyire szereted....és ha Ő is szeret nem hagyja hogy csak úgy kilpj az életéből...ha viszont nem...akkor meg felesleges bármit is tenned...szerintem....lehet nem ez a legjobb dolog amit tehetsz...de én tuti ezt tenném.

de nagyon drukkolok hogy végülis nagyon bolodogok legyetek...

2008. jan. 8. 08:21
Rajram kívűl?Nem tudom!Nekem csak ő volt!Megbeszélés?Nem akarja hallani tőlem ezeket a dolgokat!Ezért is kértem a segítségeteket,mert ő nagyon érdekes egyéniség!Sugárzik belőle a szerelem,tudom,hogy szeret,de menekül az érzelmek előll...
2008. jan. 8. 06:42

Szia szerintem is az lenne a legjobb ha őszintén beszélnél vele...mert ez szerintem se neked és talán neki se oylan jó...

Egyébként neked akkor egy éve nem volt senkid?? és neki?volt valakije?

2008. jan. 8. 05:36
ülj le vele beszélgetni.. feleslegesen telik az idő az életedből.. ami oly rövid..
2008. jan. 7. 21:06
Tudod én nem erőltetek semmit!Ő az,aki minden nap felhív,és nem enged....Már egy éve ezt csinálja!Megszabadúlni meg nem bírok tőle....
2008. jan. 7. 19:13
Az ido majd mindent megold,de ha valami nem megy nem kell eroltettni.Inkabb enged most mint kesobb ott-hagyon mert lehet akkor rosszab lesz.
2008. jan. 7. 18:17

Sziasztok!Tudna nekem valaki segíteni?

Van egy fiú,már körülbelül 1 éve "együtt vagyunk".

Beleszerettem a legelső percben!De sajnos ő úgy áll a dolgokhoz,hogy nem akar komoly kapcsolatot.Angliában volt 3 hónapig,és én vártam rá,ezzel talán egy fokkal komolyabbra fordúltak a dolgok!De még most sem hajlandó igazából velem lenni,pedig tudom,hogy többet érez irántam mint amit mutat!Mit tegyek,hogy az enyím legyen úgy,ahogyan én szeretném?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook