Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Segítség! Szerelmes vagyok! fórum

Segítség! Szerelmes vagyok! (beszélgetős fórum)


2008. febr. 2. 08:36

Szia!! Az is igaz hogy Te már sokat léptél, de ha neked fontos akkkor szerintem továbbra is mutasd ki hogy mit érzel...

KITARTÁS a mai naphoz:)

Velem: hmm...nem is tudom, boldog is vagyok, meg nem is,furán állnak mostanában a dolgok:S de azért nagyon szeretjük egymást (vagy legalábbis azt hiszem) Ma talizunk...már alig várom:)

Ti mikor látjátok egymást?

puszi, szép napot:)

134. hfhrena
2008. febr. 2. 08:21

Szióka!

Én sem léptem semmit!Miért?Nem tettem még eleget érte???

Hosszú napom lesz!:S

Veled mi van mostanában?

Puszika!!!

2008. febr. 1. 20:32

Szió!!!Na mégis benéztem mert kivi voltam hogy mi van veled:)

holnap még dolgozol:S szegénykém....

Mi az hogy nem történt semmi érdekes?? Te sem léptél felé?

áá....majd írd meg a fejleményeket....drukkolok hogy ne legyen semmi baj....fel a fejjel...és veled vagyunk/vagyok:)

puszi,szép estét nektek

132. hfhrena
2008. febr. 1. 20:26

Sziasztok!Haza értem!:))))

Na az van,hogy semmi egész héten!! :SSSSSS

Még holnap meló,aztán 1 nap pihi!

Ilyen még nem volt,hogy egész héten ne történjen semmi érdekes...

De mindegy!

Orsi!Hétfőn veszek tudod mit!:S

Na jó éjt mindenkinek!

Puszika!

2008. febr. 1. 17:48

Na végreeeee.....azt hittem már valami bajod van:S

oké...írj este, bár én nem leszek majd holnap válaszolok rá:)))))

pusziiii és vigyázz magadra:))))


további szép estét, puszi nektek:)

130. hfhrena
2008. febr. 1. 17:39

Sziasztok!Még nem vesztem el!:))))

Majd este tudok írni!Most dolgozom!Delete!Ha te is ezt csinálnád,amit én,szerintem meg értenél!!!!!!!!!

2008. febr. 1. 13:13

Jó napot neked is Delete!!


Reni, mi van veled? hol vagy??:(


puszi nektek, szép napot:)

128. Delete (válaszként erre: 124. - Hfhrena)
2008. febr. 1. 08:23

Jó napot!


Az nagy baj ha nincs ötlet.

2008. febr. 1. 07:30

sajnálom....én tegnap már nem voltam, mert kutyát levittem aztán meg beestem az ágyba....de csak agyaltam:S

Ma már ugye jobban vagy??

puszillak és szép napot:)

126. hfhrena
2008. jan. 31. 18:43

Még itt vagyok!7-kor végzek!Ebben teljesen igazad van!De hát mi nők ilyenek vagyunk! :)

És ezért vagyunk nők!

Szép estét!Később még lehet benézek!Addig is puszika!

2008. jan. 31. 16:59

áá...sajnálom...az a baj az unalommal hogy olyankor az ember(vagy legalábbis én...) mindig elkezdek agyalni a dolgokon....és néha oylan elméleteket állítok föl, hogy néha magam is megdöbbenek:S

Meddig vagy még bennt? bár már lehet nem is vagy bennt....

puszillak és szép délutánt:)

124. hfhrena
2008. jan. 31. 15:24
Az unalomtól őrülök meg!!!!!Nem tudok már mit kezdeni magammal!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2008. jan. 31. 13:46

Reni!! Mi az h megőrülsz?? Törrtént valami vagy "csak" álmos?? Meddig vagy bennt? vagyis bennt vagy....dolgozol?????

pusziiiiiiiii

122. hfhrena
2008. jan. 31. 13:33
Orsika!Megőrülök itt!Álmos vagyok,és unom magam!
121. hfhrena
2008. jan. 31. 13:31
Általánosítani tényleg nem szép dolog,de amikor már a "nem tudom hanyadik" fiúnál tapasztalom ezt a sok rossz "taszító" dolgot,akkor hidd el kijön az emberből!Neked még csak egy volt Delete!Talán ezért nem tudod mit is érzek!
120. d541350465 (válaszként erre: 119. - Delete)
2008. jan. 31. 12:59

értem, sok verziót szoktam találni, csak sajnos sose tudom melyik a helyes....és ezért néha(vagy inkább szinte mindig) zavarosnak szoktam tűnni...:S

szép napot:)

119. Delete (válaszként erre: 106. - D541350465)
2008. jan. 31. 12:53

Tudod sok verziót „tálaltál” és azok milyensége Rád is jellemző, ezért gondoltam a - zűrös- jelzőre.

Köszönöm a + hozzáállást!

118. d541350465 (válaszként erre: 117. - Delete)
2008. jan. 31. 12:44

Szia!!Ebben teljes mértékben egyetértek veled...mármint hogy nem szabad általánosítani.../tudom hogy nem is az én hsz-ra válaszoltál/ de mondjuk én szerintem azért nem is ezt tettem...nem?!

Én örülnék neki ha még jönnél és hozzászólnál ehhez a témához, mert szerintem nagyon érdekes hogy ki hogy látja ezt a "problémát" és NEM zavarsz:)

üdv

117. Delete (válaszként erre: 109. - Hfhrena)
2008. jan. 31. 12:26

SZIASZTOK!

Nekem nem a véleményalkotással van a bajom. Nem szabad általánosítani. Ha Én elesem akkor csak Én sérülök, a Te térded nem fáj! Ugye?

Az élet nagy párosító programja vírusos, és sok a „selejtes” kapcsolat. Én is egy ilyen „dugába dőlt” miatt vagyok egyedül, de ennek okán Téged még nem neveznélek ……sokféle negatív jelzővel.


Feltételezem: rossz algoritmus alapján keresel, kerestek.


Azért /látod vagy tudod? / Én egyszer hibáztam még csak, de keresem a következőt, aki bizonyítja, hogy van ideális /akár egy életen át is!/

Köszönöm a türelmetek, ígérem még belesek, ha nem zavarok

2008. jan. 31. 11:37

oké..menjél, de nagyon vigyázz magadra!!!!!!!!!!!

puszillak

115. hfhrena
2008. jan. 31. 11:37
Oké!De azért aggaszt....Most mennem kell,mert meló van!!!Puszika!!!
114. d541350465 (válaszként erre: 112. - Hfhrena)
2008. jan. 31. 11:36
pedig el kéne menned...sztem most az lenne a legfontosabb...nem?
2008. jan. 31. 11:36

most látom h írtál....áá....de csak nem csalt meg....hiszen szeret...a multkor is azt mondtad, hogy, meg egyébként is...amíg nem tudsz semmi konkrétumot addig sztem ne parázzál:)

pusziii

112. hfhrena
2008. jan. 31. 11:35

Olvastam a privit!Köszike az aggódást!De sajnos annyi időm nincs,hogy eljussak tudod hova!!!Remélem semmi gond nincs,de az még rosszabb...:S

Fecó ma reggel velem kezdte a napját,és tegnap este velem zárta!Mármint telefonon...:S Nem tom mi van......Semmit sem tudok!!Puszika

2008. jan. 31. 11:32

Sziiia Reni!!!

Látom még mindig nem vagy annyita jól:S de azért ugye jobban vagy??? Fecóval mizu? Tudtál meg vmit is? Vagy Ő mondott valamit?

puszillak és szép napot...és tényleg másik probl? h állsz vele? írtam privit is:) pusziiii

110. hfhrena
2008. jan. 31. 11:31
Orsikám!Még nem sok mindenre haladtam!Én nem tudom ki kinek hazudik!A valahol volt kijelentést egy nőre értettem!Ezt nem lehet megtudni,mert ha éjjel valaki egyedül elmegy nem nyílvános helyre,azt ki tudja meg?Ideges vagyok...Remélem oktalanul...Puszika!
109. hfhrena
2008. jan. 31. 11:29
Sziasztok!Delete szerintem nem csak mi vagyunk ilyen véleményen a pasikról!...Tudod aki annyi mindenen túl van mint én/mi az nyugodtan írhat ilyen véleményeket!Sajnos a férfiak csak használják/kihasználják a nőket!Ami mindent megtettem érte,legalább egy kis őszinteséget adnának cserébe,nem pedig hazugságothazugság hátán!Tudod egy idő után mindenki elfárad,belefárad a küszködésbe...És én például már itt járok!És ez nagyrészt a 2 férfi hibájából van!Úgyhogy ne mondja senki,hogy mi nők ne alkossunk ilyen véleményeket a pasikról,mert igen is megérdemlik!!!Lassan ott tartunk,hogy egy pasi hat nőt vesz feleségül egyszerre és még öt szeretőt tart mellette?Hogy van ez?Akkor kik is a szemetek?Bennünk is van hiba elismerem,de ennyi...?Magugba nézhetnének a férfiak egy kicsit...
2008. jan. 31. 07:19

Delete: hmm...szerintem annyira nem zűrös az életem....de lehet hogy a soramból ezt látod mert tudod nem rég keltem....és ilynkor (is:D) kicsit zavaros vok:D

De egyébként mért haragudnék?? a véleményedet nyugodtan leírhatod....sőt egyébként szeretem ha valki őszintén vélaményez engem...még akkor is ha az nem a legjobb dolgokat mondja rólam....egyébként megkérdezhetem h mire érted h zűrös az életem? mert h szinte semmit nem tudsz rólam...

üdv

107. Delete
2008. jan. 31. 07:07

Én példának okáért Az M31-es galaxis-ból jöttem. Pontosabban valahonnan abból. Sajnos a harminc napos bérletem elhagytam, így nem engedtek beszállni a visszaútra, és itt maradtam. Nálunk, - tudod?- úgy működik a dolog, ha elmentél, s elég sokáig távol voltál, szépen elfelejtesz mindent a múltból! /MI ILYEN BUTÁK VAGYUNK/Így aztán Én is minden emlékemtől megszabadítattam. Tehát részletekért ne is faggass!

Érdekes amit írsz a másikról - mért ilyen szemetek.... - meg - mert az összes ilyen - s aztán változik a véleményed - van pár kivétel.... - Orsi, tiszta zűr az életed! Vagy csak az történik Veled amit magad is megengedsz???

Ne haragudj ezért a pár sorért Rám KÉRLEK!

2008. jan. 31. 06:49

Nem tudom hogy mért ilyen szemetek....de ezt sajna meg kell szokni mert az összes ilyen:S na jó talán van pár kivétel....de azok tuti más földrészen élnek, vagy másik bolygón:D

Baja van? mármint Veled? Vagy csak úgy általánosan? Na de neked ott van az a jó kis "nyomozó csapatod" szólj nekik hogy tudjátok meg hogy hol volt...:) Vagy ha megkérdezed Tőle...a szemedbe hazudik?:S

puszillak és vigyázz NAGYON magadra!!!!!! és írj hogy hogy vagy!!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook