Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Segítség! Szerelmes vagyok! fórum

Segítség! Szerelmes vagyok! (beszélgetős fórum)


165. hfhrena
2008. febr. 6. 11:55

Úgy-úgy!Csak okosan!:D


Nem sok,azt el tudtam simítan,meg itt bennt nekem nincs semmilyen főnököm,de a múltkor 2 órát késtem azt már nem!Körbe kellett hívnom fél Bp-et,hogy én késni fogok...:S De nem lett belőle semmi!

2008. febr. 6. 11:40

ja-ja...az lesz....és mosolygok majd 1000rel:DDDD és kedves leszek....senkinek nem lehet semmivel sem majd baja...vagy ha mégis lesz, az csak önzés miatt:DDD


10perc azért nem oylna sok...meg gondolom bnem szidtak le...hiszen tudják h máv sztrájk van...nem?

pusza, és drukkolok mindenbe:)))

163. hfhrena
2008. febr. 6. 11:35

Igazad van!!!!Jól teszed!!!:)))És ezért nem vagy dög,mert ő a tiéd!!!Olyan szépen csípd ki magad,hogy még véletlenül se legyen párod a környéken se...:)Aztán had irigykedjenek!!!:)


Úgy jutottam be,hogy késtem 10 percet,+ tankoltam 1500ért!!!

Persze,hogy tájékoztatlak mindenről!!!!!

Neked is szép napot!

2008. febr. 6. 11:25

na nem....nem hagyom egyedül...én ott fogok az oldalán mosolyogni...és pukkadjon meg az összes csajszi:DDDD és lássák csak h BOLDOGOK vagyunk:)) fúújj....de dög vagyok..hihi:)


nem csodálom h unod már a mávosokat....de fel a fejjel...

cselekedni...helyes:))majd tájékoztass hogy hogy vagy...és miket csinálsz...:D

és akkor be hogy jutottál?

pusza...szebb napot

161. hfhrena
2008. febr. 6. 11:22

Ez érdekes!Mondd meg neki,hogy te nem mész,akkor menjen a kis "barátnőjével"!

Nem mondtam én neki semmit!Majd csak cselekedni fogok!

Nem vagyok otthon,dolgozom!3000 a napi bejárásom oda-vissza...Ráadásul azt sem tudom este hogy jutok haza...

Már a tököm tele van ezzel a rohadt mávval!Mit akarnak?600.000-res fizetést???????

Mindegy!Felrobbanok....

160. d541350465 (válaszként erre: 159. - Hfhrena)
2008. febr. 6. 10:56

Szó...Akkor ezekeszerint most otthon vagy??Na de akkor megmondtad neki hogy vége és hogy Te nem erre vágysz??Mi az hogy nem akar komoly kapcsolatot?! ez hülye....szerintem akkor innentől kezdve ne is foglallkozzál vele..és érezze hogy milyen szar amikor Te is ugyanúgy viselkedsz vele ahgy Ő Veled:S és tényleg...mikor akar komoly kapcsolatot?? majd 100évesen?

Tényleg busz nem jár arra? azaz csak mév van?


áá...képzeld...párom: még szombaton beszéltünk, hogy....lesz egy kisebb buli most a hétvégén...és mi megbeszéltük hogy nem megyünk mert kb az ottani összes ember féltékeny ránk:S meg egyébként is mért mennénk olyan helyre ahol csak bosszantjuk a többieket?!erre meg ugye hétfőn este talizott kedves "barátnőjével"(csak barát...állítólag:S) és tagnapi sms-be rögtön....megyünk mi is megyünk...érted mintha nem is érdekelné hogy mi az én véleményem...meg mintha nem beszéltük volna meg hogy nem megyünk, és ahelyett együtt töltjük a hétvégét....áááá.....nem értem én a pasikat....erre pl itt lévő pasik mért nem írnak semmi okosat??:(

pusza, és természetesen Te is mindenben számíthatsz rám:))))

159. hfhrena (válaszként erre: 157. - D541350465)
2008. febr. 6. 10:48

Szia!Ááá ne is kérdezd!Rohadt sz*r napom van!Nem tudok dolgozni- és haza járni,mert sztrájkol a máv!Ezzel a hülyével beszéltem az este a dolgokról,és olyanokat mondott,hogy kiakadtam mint a taxi óra!Ő nem akar komoly kapcsolatot még most sem,meg iyenek...Ezt még megbánja!Ezek szerint még most sem ismer eléggé!Nagyon tudok szeretni,de tudok nagyon szemét is lenni!Sőt...Pedig már tapasztalta is!De nem izgat!Leszek én még szerelmes és boldog!

Én is örülök,hogy ilyen jóban lettünk!Számíthatsz rám bármiben!!!Puszika!

158. hfhrena (válaszként erre: 156. - Delete)
2008. febr. 6. 10:45
Ezzel mire célzol Delete?Ki vagy te?Valami jós?
157. d541350465 (válaszként erre: 153. - Hfhrena)
2008. febr. 6. 07:10

Tudom, hogy pár nap nem olyan sok...csak amikor már úgy rákészülsz és Ő azzal hív fel hogy most indul külfödre:S

Köszönöm szépan, örülök hogy ilyen jóba lettünk:)

Milyen napod van?? Döntöttél?? Ő tudja már?Vagy csak majd érezteted vele?

pusza, szép napot nektek

156. Delete (válaszként erre: 155. - Hfhrena)
2008. febr. 5. 19:01

bosszú szagát érzem a szavaidban.

vigyázz, megmérgezik a napjaidat

155. hfhrena
2008. febr. 5. 17:45
Delete!Itt már nem a szerelemről van szó!Aki szerelmes,az nem így viselkedik!Fordítok a helyzeten akár mennyire fáj, és most én leszek az aki irányít egy kicsit,aztán helyre teszi a dolgokat!Velem már játszottak eleget!Elég volt belőle!!!!!Elő veszem a jobbik,határozottabb és kegyetlenebb énemet,aztán meglátjuk ki kivel is játszik igazából és ki fog jobban szenvedni!Abban biztos vagyok,hogy nem én!!!!
154. Delete (válaszként erre: 151. - Hfhrena)
2008. febr. 5. 16:21
A kivétel itt is erősíti a szabályt?
153. hfhrena
2008. febr. 5. 16:05

Elhiszem,hogy rosszul esett!De vagyél erőt belőlem,hogy én mennyi időket vártam...Pár nap az nem sokot és megérthető...

És nem zaklatsz a hülyeségeiddel,mert én is segítek neked bármikor,ha kell!!!!!!!!!!!!!!

Puszika!!!

2008. febr. 5. 12:51

na de akkor ezentúl hagyd magad...tuti kifogsz vmi norm pasit:)))

jó munkát..:S


áá..képzeld most szombatig én se látom Őt:'( :'( annyira kivagyok emiatt:((( vagyis már úgyvolt h ma talizunk erre felhív...vagyis nem...én írtam neki erre felhívott, hogy megy dolgozni, és most szombatig kb tuti nem látjuk egymást:((( bocsi hogy a hülyeségeimmel traktállak, de most kicsit eltörött nálam a mécses...és itt zokogok mint egy hülye gyerek....pedig azért annyira nem vészes....de most olyan rosszul érintett:(((

pusza

151. hfhrena
2008. febr. 5. 10:57

Az minden percben lenne...Dehát én hülye mindet lekopatom!De ezentúl nem lesz ilyen...

Keresek egy normálisat!De egy kicsit játszok az összessel,aki az utamba akad!Megérdemlik hidd el!!!Na én megyek dolgozni!Szép napot!Sokszor puszillak!

2008. febr. 5. 10:48
nem csodálom, igazad van...csak talán esetleg, de ha jobban belegondolok teljesen megértelek....nem csodálom hogy nem bírsz már várni....és esetleg neked másik pasi a láthatáron??
149. hfhrena
2008. febr. 5. 10:46
Nekem hiányzik!Ő hívott,de nem hallottam a zenétől és visszahívtam!Orsi hogy máshogy?Úgy,hogy egy éve játszik velem?Nem sok ez egy kicsit?Nem bírok tovább várni........
2008. febr. 5. 10:41

szerintem azért biztos hiányzol neki...és lehet csak annyi van hogy máshogy fejezitek ki az érzéseiteket, nem? Ő hívott vagy Te Őt?De azért lássuk be hogy neked is hiányzik Ő...ugye?:)

pusza

147. hfhrena
2008. febr. 5. 10:39
Igen gyakran!Épp most beszéltem vele.Azt monmdta még nem beszélt Gabival az autó miatt és nem tudja!Ha nagyon akarna akkor el tudna jönni,nem egy elveszett ember...Hiányzok neki nagyon...Oda ne rohanjak meg vissza...Pasik...
2008. febr. 5. 10:27

hmm...na de ha nincs kocsija...akkor hogy tudna hazahozni?? vagyis tudna ha akarna szerezni?? telefon...na de az gyakran..nem?

szorítok nekd!!

puszillak

145. hfhrena
2008. febr. 5. 10:25
Igen!Szombat óta csak a telefon!Azért,mert még nem kapta vissza az autóját!De ha annyira akarná,akkor be tudna hozzám jönni máshogy!Ma utoljára rápróbálok!Meg kérdezem tőle hogy nem-e tud haza hozni a munkahelyemről,mert sztrájkol a máv és nem tudok haza jönni!Ha nem,hát az ég áldja!És legyen boldog míg él!!!!!!
144. d541350465 (válaszként erre: 143. - Hfhrena)
2008. febr. 5. 10:12

Szió!!!!És szombat óta csak telcsiztetek?? És mit mondott mért nem tud jönni??ááá...nem értem én a pasikat:S Játszol vele?? Biztos hogy jót tesz ez neked?? Azaz nem lesz neked ettől még rosszabb??? Vagyis ha én szeretek valakit képtelen lennék bántani:S

Helyes ne is tedd tönkre magad, okos, csinos,értelmes vagy és jól el lehet veled beszélgetni....ugyhogy kitartás lesz még 1000x jobb pasid nála:)

puszillak és KITARTÁS, és ha valami baj van itt vagyok:)

szép napot

143. hfhrena
2008. febr. 5. 10:09

Sziasztok!orsi én Nagyon szeretem,de belefáradtam!Nem bírom tovább csinálni!Szombaton volt egy hete,hogy utoljára láttam...Tudod milyen messze lakik tőlem?megkérdeztem és 15 km-re!Na ha annyira nem képes,hogy egy héten legalább háromszor bejöjjön,akkor ássa el magát!Nem tudom mikor közlöm vele!Én jövök!Mielőtt megmondom neki,játszok vele egy kicsit,mert megérdemli!

De nagyon kegyetlen leszek!Míg él nem köszöni majd meg!UUUUUUUUUTTTTTTTTTÁÁÁÁÁÁÁÁÁLLLLLOOOOOOOMM

a pasikat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:((((((

De nem fogom tönkre tenni magam miatta!Azt sem érdemli meg!És azt semhogy egy szót is szóljak hozzá!Szép napot Nektek!

Puszika!

142. d541350465 (válaszként erre: 140. - Hfhrena)
2008. febr. 5. 07:32

Szia Reni!! Így alakult, hmm...kezdek beletörődni....és elfogadom a helyzetet...hátha így jobb lesz:S meg egyébként addig bízok benne amíg az ellenkezőjét nem bizonyízja be...

Nem érdekelni a dolog?? Azaz már nem szereted, vagy "csak" belefáradtál? És ezt vele mikor közlöd??Az egyébként biztos, hogy utólag nagyon fog utánad kepeszteni....

Nem sok időd van?? Dolgozol ilyen sokat?

puszi, szép napot

141. Delete (válaszként erre: 140. - Hfhrena)
2008. febr. 4. 20:57
Bizony. Hiányában érezni, mennyit ér az ember!
140. hfhrena
2008. febr. 4. 18:44

Szióka!Nem sok időm van írni,de pár sorra van időm....Így már érthetőbb a helyzet...De azt sajnálom,hogy így alakúlt neked!!!!!!!

Én meg?Még azóta sem láttam,bár minden este felhív!Már kezd egyáltalán nem érdekelni a dolog!Tudod játszott ő már eleget velem!!!!!!

Majd rá jön,ha már nem leszek neki,ha nem lesz aki ott legyen vele,mikor szüksége van valakire!Annyit soha senki nem fog érte tenni,mint amit már én tettem érte eddig....:S

2008. febr. 4. 15:11

Szia!!!

Érdekes? sztem inkább kiborító:'( na hát hogy miért nem nálam?? mert én szüleimmel lakom...és így is nagyon kiborítottam vele őket....és azt sem akarják hogy én nála...de azt meg hogy Ő itt...na azt már nem....próbáltam anyuval erről beszélni erre Ő hogy nem, nem...de ne hidjek neki...de mondtam erre anyumnak hogy akkor tehát mondjam meg hogy féltékeny vagyok meg minden de azt nem tudom felajánlani neki hogy itt legyen/velem legyen...és azért szerintem így nem lehet, mert ha azt mondanám(tudnám azt mondani...) hogy jöjjön ide akkor Ő gondolkodás nálkül ide jönne....vagy legalábbis azt hiszem....azt mondta. Úgyhogy bízom benne....akarok benne bízni, de olyan nehéz:S


áá...szerintem nem bíztos hogy mással is ezt csinálja...csak lehet pont épp hívták...lehet naív vagyok, de általában mindig megpróbálom a jót feltételezni a másikről....

a baratkirört mesélted:S

És egyébként azóta tali volt??Vagy Ő akart?


Egyébként bocsi hogy csak most válaszolok, de nála voltam...áá....írok mailt....ez nem teljesen publikus:S


puszillak és Te is fel a fejjel:)

138. hfhrena
2008. febr. 2. 14:25

Szia Drága!

..................................................

Hm...Érdekes amit írtál!Tudod én nem akarom elvenni a kedved az egésztől,de én...Mindent elviselek én is tudod nagyon jól,de ez nekem is sok lenne...Anyagi megfontolásból egy volt barátnőnél?????Miért nem nálad?

Szerintem gondolj bele épp ésszel ebbe az egészbe úgy,hogy ne nyugtasd magad azzal,hogy ismerem a csajt és nincs közöttük semmi...

Orsi ne haragudj,de én ezt nem tudom elhinni!

Azt jól teszed,hogy nem hisztizel,nem is kell...

Most lehidaltam teljesen!


Azért nincs kedvem vele találkozni,mert tegnap este 9 körül megcsörgettem,és nem csörgetett vissza!Ilyet soha nem csinált!10 körül rápróbáltam megint,és ki volt kapcsolva a telója!Írtam neki 1 sms-t,hogy a jelentésből tudjam mikor kapcsolja be.Kb. 20 perc múlva jött is a jelentés,de semmi más,rá 5 percre megpróbáltam mégegyszer rácsörögni,és megint ki volt kapcsolva!11-kor hívott fel!Azzal állt elő,hogy a haverjánál volt egy kisebb összejövetel!Nem is kérdeztem semmit! (Ez a csörgetés dolog azt jelenti nálunk,hogyha egymásra csörgünk,akkor gondolunk a másikra)!Ma mikor csörgetett (Mostanában egyre többször),mikor vissza akarok csörögni,akkor ő foglalt!Tehát valaki mással is ezt csinálja nem csak velem!Ebből így már volt egy nagy bukása,ja és persze hála a Barátikörnek (ugyanis én csináltam/kezelem a profilját) sikerült elkapnom egy sms-ét,ami ugyan olyan volt,mint amiket nekem szokott küldeni(ez kb.3 hónapja volt)!Azóta azt az oldalt nem látogatja!

Ennyit a pasikról!

Szép napot és fel a fejjel!Puszika!!!!!!!!

2008. febr. 2. 08:53

Fura: hát tudod neki van egy nagyon jó barátnője (régen együtt voltak, de most már "csak" barátok) és hát anyagi megfontolásból néha nem megy haza és a csajnál alszik....azaz pl már két napja nála van....megpróbálok nem rosszra gondolni...dehát...állati féltékeny vagyok, de persze ezt neki nem így adom elő csak néha megpendítem hogy ez azért nem esik a legjobban, és természetesen féltékeny vagyok...de semmi hiszti vagy ilyenek...úgyhogy ezért kicsit kivagyok:S de mondjuk ismerem a csajt, de ...ááá....nem tudom...bármi épkézláb tanács jól jönne:)/bárkitől/


Köszönöm szépen nagyon jól esik hogy örülsz annak hogy boldog vagyok:) és én is nagyon drukkolok neked!!!

Tényleg mért nem várod a talit vele? Pihenjél ám nekem!! Nehogy beteg legyél:S

puszillak

136. hfhrena
2008. febr. 2. 08:47

Fogalmam sincs,hogy mi mikor találkozunk....:S

Most valahogy nem is várom annyira a találkozást...

Lehet csak azért,mert fáradt vagyok...Nem tudom!!!

Miért éllnak furán a dolgok?Mi a baj?

Remélem semmi komoly...

Nagyon boldoggá tesz,hogy neked azért sikerül!

Szép napot neked is!Puszika!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook