Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Segítőkész fogorvost keresek!!! fórum

Segítőkész fogorvost keresek!!! (beszélgetős fórum)


5. Mesüge (válaszként erre: 3. - D3bb59819c)
2010. okt. 12. 14:59
még nem találtam...
2010. okt. 11. 11:49

Békés megyében és már a kicsi két éves...

Debrecenben egy dokival levelezgettem aki altatásban meg csinálta volna ha kaptam volna hitel .....

Ez a sok volna....

3. d3bb59819c (válaszként erre: 1. - Mesüge)
2010. okt. 11. 11:40
Ha sikerült találni, akkor szólj!!! :)) Rettegek a fogdokitól, pedig nagyon aranyos a doki, akinél voltam, húzta a fogam, és meg sem éreztem. mégis inkább hagytam, hogy letörjön a fogam, minthogy elmenjek. :(((
2. wyra
2010. okt. 11. 11:38

Szia! Nem írtad,hogy hol keresel fogdokit...

Nem tudom mennyi idős babával vagy otthon,de szülés után 3 hónapig a tb támogatja a fogpótlást (ha ilyen jellegű a problémád esetleg).Részletre amúgy nem hiszem hogy találsz aki elvállalja,de próba szerencse :) Sok sikert hozzá :)

2010. okt. 11. 11:31

Ha valaki tud segítsen.Olyan fog orvost keresek aki szedálva vagy altatásban vagy hipnotizálva meg csinálná a fogamat részletre..

Borzasztóan félek emiatt vagyok pánik beteg..

Akikkel eddig fel vettem a kapcsolatot mind bank hoz küldött de ott hitelt nem kapok mivel gyesen vagyok.Tudom,hogy a mai világban az,hogy valaki becsületes vagy az adott szava nem igen ér semmit sajnos nekem nincs annyi pénzem,hogy egyszerre ki fizessem...

Ha valaki ismer olyan orvost aki tud segíteni részletben kérem írjon..

Köszönöm....

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook