Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Samsung Galaxy Mini probléma, tudnál segíteni? fórum

Samsung Galaxy Mini probléma, tudnál segíteni? (tudásbázis kérdés)


6. 18e79e1970 (válaszként erre: 5. - Mili25)
2013. ápr. 10. 14:58
Remek.. Köszönöm a segítséget!:-)
2013. ápr. 10. 14:12
Nekem is samsung galaxy mini van, és már többször előfordult mióta meg van, hogy nem voltam elérhető pedig a készülék be volt kapcsolva, térerő is volt. Sőt volt olyan, hogy én se tudtam telefonálni. Tényleg az a megoldás, hogy ki kell kapcsolni időnként.
2013. ápr. 10. 13:13

Na, csak közben volt egy kis dolgom. A helyzet az, hogy egy samsung galaxy miniről van szó, nyáron lett véve.

Eddig is voltak dolgai, de tegnap este a párom jött át szólni, hogy csináljak valamit a telefonnal, mert egy órája hívogat, és kikapcsoltat jelez, az smsek nem mennek le. Meglepődtem, mert volt térerőm is, és küldtem neki közben smst is amit megkapott. Aztán kiderült, hogy én tudom őt hívni, de őt engem nem....... kikapcsoltam és vissza, utána jó lett. Csak tényleg gáz, hogy sosem tudom mikor ugrat le a hálózatról :S De most beüzemeltem egy másik telefont is egy másik kártyával.

Egyébként tmobile-os. A kártya pedig viszonylag réginek számít, 2009-es

3. Lady Blakeney (válaszként erre: 1. - 18e79e1970)
2013. ápr. 10. 12:25
Véletlenül nem vodás vagy? Nekem is csinált ilyet rendszeresen az egyik régebbi készülékem. A szervizben azt mondták, hogy ˝leugrik a hálózatról˝. Időnként kapcsoljam ki és vissza. Utána tényleg mindig jó lett. Csak ugye az a baj, hogy én nem tudtam kiszűrni, hogy mikor ugrott le, csak ha valaki szólt, hogy nem tud elérni. Ezért azt csináltam, hogy időnként ki meg bekapcsoltam.
2013. ápr. 10. 12:16
Igazítsd meg a kártyát benne, vagy olyan a tf-d hogy ha a képernyo lefelé van akkor kikapcsot jelez.
2013. ápr. 10. 12:07
Kikapcsoltat jelez a telefonom

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook