Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » RTL Most. fórum

RTL Most. (beszélgetős fórum)


20. Gigi80 (válaszként erre: 1. - Csutika100)
2009. okt. 28. 15:15
Erre a problémádra,hogy találtál megoldást?Én is letöltöttem sőt reggeltem is és semmi.
19. csutika100 (válaszként erre: 18. - Winny)
2009. okt. 5. 07:05
Köszi, akkor lehet, hogy nem is nálam van a hiba.
18. winny
2009. okt. 4. 15:07

Megnéztem én is.

Lassú és akadozik.Nem regiztem!

17. csutika100 (válaszként erre: 16. - D4464aaf8a)
2009. okt. 4. 10:46
Nekem is a 4-iket fogadta el.
16. d4464aaf8a (válaszként erre: 11. - Csutika100)
2009. okt. 4. 10:06
Én próbálok regizni, de kb. már 5.-szörre írja ki, hogy nem jó a kód, amit beírtam, pedig minden egyezik, de egyet sem fogad el...
2009. okt. 4. 09:58

A műszaki részéhez én sem értek, de ezt az informatikus monda a szervízben, és addig tényleg kb. 40-45 perc kellett ahhoz, hogy b ejöjjön a gépemen minden, és most egy perc alatt bejön minden, amikor bekapcsolom...


Tényleg villám-gyors lett, nemcsak a szája járt Neki a bevételért...


Sőt...addig sokszor laposra vertem az asztalt, hogy csiga lassú a gépem, és nemcsak lassú volt, de sokszor 3-szor, 4-szer ki-be kellett kapcsolni, és az több, mint egy óra hosszan elhúzódott, és akkor is, amikor beírtam egy linket, oltári lassan jött be az oldal, de most, amikor bekapcsolom, tényleg így van, egyetlen perc alatt MINDEN bejön, ha egy honalpot keresek, egy pillanat alatt az is ott van...

2009. okt. 4. 09:54

Hát ehhez nem értek, de szólok egy ismerösömnek.

Megnézetem vele. Köszi

2009. okt. 4. 09:54
Sőt...azt is mondta a szakember, hogy le is éghetett volna a Winchester, ha kicsi a gép belső kapacitása, és nagyobb a sebesség, amit a gép elbír...
2009. okt. 4. 09:53

Fú...ezt így nem igazán tudom, de a mikor a UPC-től kértem a nagyobb sebességet, semmi sem változott, csak amikor az informatikus 1Gigára növelte a kapacitását a gépemnek...

A gép belső kapacitását kell növelni...

2009. okt. 4. 09:51
Én beregisztráltam, de a fízetösek csak a 7 napon túli műsorok lesznek.
10. csutika100 (válaszként erre: 7. - D4464aaf8a)
2009. okt. 4. 09:50

Lehet, hogy nálam is a sebességgel lenne a baj?

100.0 mbps a sebesség

2009. okt. 4. 09:48

Viszont, ha fizetős lesz, akkor én nem fogok kérni belőle...

Mégcsak nem is regisztrálok, nehogy véletlenül számlát küldjenek róla...

8. csutika100 (válaszként erre: 3. - 673567bc24)
2009. okt. 4. 09:47
Nálam mindent elindit, de a hang akadozik a kép jól lemarad és képkockákba adja le. Bizom benne, hogy náluk a hiba és javítani fognak rajta.
7. d4464aaf8a (válaszként erre: 4. - Plexy77)
2009. okt. 4. 09:46

Ez meg azért lehet, mert lassú a betöltés...


Nekem nemrég volt ilyen a YouTube-n, de amikor szervízbe kellett mindenképp vinnem a gépem, akkor az informatikus megnövelte a gépem kapacitását, és azóta villám-gyors, és gyorsan betölt mindent...

2009. okt. 4. 09:44
Bár nem a most oldalon, hanem az RTL-KLUB honlapján, a műsoroknál...
2009. okt. 4. 09:43
Én tegnap visszanéztem a pénteki Barátok közt-öt,és nem volt vele gond...
2009. okt. 4. 09:42
Nálam is 5mp-ként megszakad a műsor sajnos!
3. 673567bc24 (válaszként erre: 1. - Csutika100)
2009. okt. 4. 09:39
szia!Én pár napja találtam erre az oldalra!Nálam működik!Viszont a barátok közt-csak 1 napra visszamenőleg lehet megnézni,teljes egészében!A régebbieket elindítja,majd kiír valami!Dea zt olvastam fizetni kell majd a részek megnézéséért! nem normálisak! :)
2009. okt. 4. 09:39

Kedves Látogatónk!


Ön az RTL Klub új webes szolgáltatásának nyitólapjára, az internet és a televízió találkozási pontjára, az RTL MOST oldalra érkezett.


Ezen az oldalon már most rengeteg olyan műsor nézhető vissza, amely korábban az RTL Klubon volt látható. Jelenleg röviddel az adás után elérhető minden hazai gyártású műsorunk. A későbbiekben tervezzük, hogy külföldről vásárolt tartalmaink is visszanézhetőek legyenek ugyanezen a helyen, hasonló formában. Sőt, nem is olyan távoli terveink között szerepel az is, hogy még a „rendes” adásidő előtt lehetővé tegyük regisztrált látogatónk számára egyes műsorszámok megtekintését.


A rendszer üzemeltetését egyelőre az RTL MOST-on megjelenő hirdetések bevételéből fedezzük. Az alkalmazás bevezető szakaszában regisztráció nélkül is díjmentesen visszanézhető az összes olyan három napnál nem régebben sugárzott műsor, amelynek a képe a nyitóoldali „tévéújságban” zöld színnel van jelölve.


A sárga keretes képekhez tartozó tartalmak később válnak elérhetővé, míg a pirossal jelöltek hozzáférése egyelőre nem biztosított. A három napnál régebbi programok megtekintése regisztrációhoz kötött. A hét napnál régebbi műsorok regisztráció mellett, de még díjmentesen hozzáférhetők, később ezeket díjfizetés mellett nézhetik majd meg látogatóink. (A tervezett változások ütemezéséről és részleteiről felhasználóinkat folyamatosan tájékoztatjuk.)


A regisztráció ezen kívül a jövőben olyan további előnyökkel járhat, mint az exkluzív tartalmak hozzáférhetősége, kedvencek bejelölése, HD minőségű műsorélvezet egy ingyenesen letölthető kisalkalmazás segítségével vagy akár kapcsolattartás a többi felhasználóval.


Próbálgassa kedvére az alkalmazást, szemezgessen programjaink között!

2009. okt. 4. 09:37

Jónak tartom, hogy az rtl készitett egy ilyen oldalt ahol vissza lehet nézni a nűsorokat.

De nálam élvezhetetlen, pedig futtatom a programot amit ajánlottak hozzá.

Nálatok is ilyen vagy csak nálam van a próbléma?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook