Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Rövid ciklussal teherbe esni, szerinted? fórum

Rövid ciklussal teherbe esni, szerinted? (beszélgetős fórum)


18. Esther_1984 (válaszként erre: 15. - Kolett1980)
2016. dec. 5. 12:35
Oh, de sajnálom :-(
17. Kolett1980 (válaszként erre: 16. - Csicsi25)
2016. dec. 5. 11:21
Én is. Sajnos már többször volt ilyen, és lehet, hogy lenne is valami, de elmegy... Nagyon gyanús! Egyre gyanúsabb. Köszönöm, aranyos vagy!
16. Csicsi25 (válaszként erre: 15. - Kolett1980)
2016. dec. 5. 10:05

Pedig a tünetek alapján mérget mertem volna venni rá, hogy itt bizony baba lesz.

Nagyon sajnálom! :((

2016. dec. 5. 08:19

Sziasztok!


Vasárnap reggel elkezdtem barnázni, és délután nagy erőkkel megjött. :)

14. Esther_1984 (válaszként erre: 12. - Kolett1980)
2016. dec. 2. 20:14
Én szedek barátcserjét, de nincsenek ilyen tüneteim,sztem nálad sem a barátcserje okozza😊
13. Csicsi25 (válaszként erre: 12. - Kolett1980)
2016. dec. 2. 16:30

Csinálj egy tesztet mielőbb, ez nagyon baba-gyanús :)


Mindenképpen írj, hogy mi az eredmény. Szorítok! :)

2016. dec. 2. 08:46
Ha esetleg valakit érdekelne... még mindig nem jött meg. A reggeli ébredéstől egészen estig hányingerem van, ami ma már nagyon durva lett. Mindent ki tudnék hányni, és enyhe szédülés is társult hozzá. A melleim eléggé meg vannak duzzadva, de csak úgy tompán sajognak. Nincs mensis érzésem, csak olyan bizsergő, néha szurkálódás.
11. Kolett1980 (válaszként erre: 10. - Coreyhaim)
2016. dec. 1. 09:53
Óh, szegény... ez nagyon gáz. :( Nekem szerencsére nem fáj a hasam, csak mensi alatt. Az viszont szuper hír, hogy nem jött vissza neked! :) Ne is jöjjön! :) A galád! :)
10. coreyhaim (válaszként erre: 7. - Kolett1980)
2016. dec. 1. 09:51
évekig fájt jobb o alul a hasam.. mindig éreztem.. aztan 2 evkig elkezeltek tök mással. valahogy már akkoriban olvastam erről a dologról......aztan elmentem egy prof hoz, és ö azt mondta ezt igy nem lehet látni, felkell nyitni vagyis laparral. és igaza lett, igaz nagyon kicsi volt, nemis kaptam ciklus leállitó injekciót mint más; fél évig évekre,,mert sajnos ez a terápia.. ha nincs ciklus, nincs endo.. 2009 óta nekem nem jött vissza, de amugy onnan lehet tudni ha a szokásosnál erösebb a mensid,és cikluson kivül is fáj a hasad............kb ennyi, de van akit már 4 5 ször mütöttek és évente jár.........a gyerek a megoldás ugymomd, ha terhes leszel, de azt is csakis akkor, ha elötte kaptál ilyen leállitó cuccost, vagy rögtön a műtét utan..........
9. Kolett1980 (válaszként erre: 8. - C73db520ef)
2016. dec. 1. 09:46

Szia! :) Aranyos vagy... mondjuk én már nem hiszek a csodákban, de köszi. :)

Szerintem abnormálisan rövid ez a ciklus hozzá... a tünetek is korán jöttek, én még mindig a barátcserjére gyanakszom.

2016. dec. 1. 09:41
Nem csodalkoznek, ha anyai oromok ele neznel!
7. Kolett1980 (válaszként erre: 3. - Coreyhaim)
2016. dec. 1. 09:23
Jujj, sajnálom. Hogy derült ki?
6. Kolett1980 (válaszként erre: 4. - Picilányka25)
2016. dec. 1. 09:23

Szia!


Tesztet nem csináltam, mivel elkönyveltem, hogy kezdek a változó korba lépni, és amiatt lehet mindez, de ma reggel már kezdett gyanús lenni, hogy valami más lehet a dologban, ezért írtam le mindezt. Még mindig szkeptikus vagyok, és mivel megfogadtam, hogy soha többet nem veszek tesztet, ehhez tartanám is magam. Azért írtam, hátha jelentkezik valaki, aki szedte ezt a bogyót, és hasonlóképpen járt, mint én. :)

5. Kolett1980 (válaszként erre: 2. - Coreyhaim)
2016. dec. 1. 09:21
Szia! :) Nagyon szépen köszönöm, hogy leírtad ezeket. 37 éves leszek, és 2 éve totál elengedtem a teherbeesést. Teljesen úgy rendezkedtem be, hogy nem lesz gyerekem, 5 kis háziállatkám van, és egy olyan párom, aki nem akar gyereket, szóval minden tökéletes. :) Eszembe sem jutott a babavállalás, és amikor elkezdődtek ezek a problémáim, akkor már bele is nyugodtam, hogy hamarosan változó kor, és ez annak a jele, mert anyukámnál is így volt. Motorozunk, élünk, virulunk párommal. Szóval eszembe nem jutott, hogy gyerekem lehetne. Volt 2x is petevezeték átjárhatósági műtétem, először el voltak záródva, 5 évvel később szabadok voltak. A lombikig már nem jutottunk el a férjemmel, azóta pedig nem akartunk gyereket senkivel.
2016. dec. 1. 09:15

Szia!

A dokik mit mondtak a rövid ciklusra? Mert az semmiképp sem lehetett normális állapot. :( A hormonoknak is lehet mellékhatásuk sztem. :(


Esetleg teszet csináltál? Lehet h baba van a dologban. :)

2016. dec. 1. 09:15
ja engem endometriózissal műtöttek, ha kell irj , szivesen segitek bármiben vele kapcsolatban
2. coreyhaim (válaszként erre: 1. - Kolett1980)
2016. dec. 1. 09:14

szia megszabad kérdeznem hány éves vagy ? igaz, nekem nincs ilyen gondom mert kapcsolatom sincs, de tudok jó pár dolgot amiktől esetleg nem eshetsz teherbe,... van az endometriózis nevű betegség, hallottál róla ??? illetve fertőzések, hpv ? akármi ? mindent néztek ? azt irod 14 éve nem esel, de itt már szoktak ugy tudom, beültetni vagy inszem vagy lombik. idáig nem jutottál el ? illetve tudom, ez a leggenyóbb dolog amit leirok, és lehet most megutálsz igy ismeretlenül de sajnos mindennek oka van , lehet egyszerűen még nem jött el az időd, illetve ha hagynád,hogy csak történjenek az események akkor fog bekövetkezni...ha valamit nagyon akarunk akkor az általában nem sikerül ,mert görcsösen akarjuk...én ismerek egy lányt, anno volt férje , szépen éltek, 10 x évig nem esett teherbe, aztan lombikkal nagynehezen.. de 5 hónapra megszülettek a gyerekek, az egyik megis halt,azóta lett másik férje és spontan terhes lett., bár azt irod, te egyik kapcsolatodból sem lettél terhes.de sokszor sajnos a vér is " üti egymást " nem mindenkivel passzolunk, ez kémia sajnos.

vagy petevezetö átjárhatóságot csináltak?


szerintem próbáld lelkileg kicsit elengedni ( bár tudom nem lehet ) és hidd el, sikerülhet. ÉÁn mondjuk abszolut ilyen oldalról közelitek meg dolgokat mert én meg hirtelen lettem beteg és elég sulyos, maradandó. és az is lelki alapon jött ki sajnos.

2016. dec. 1. 08:56

Sziasztok!

Röviden. Közel 14 éve nem esem teherbe. Voltak vizsgálatok, műtétek, éveken át küzdöttünk, de semmi. Elvileg semmi elváltozás nincs, ami miatt ne lehetne babám. Ráment egy házasságom, és azóta volt több kapcsolatom is, de egyikben sem lettem babás, védekezés nélkül.


1 évvel ezelőtt teljesen felborult a hormonháztartásom. 10-15 naponta megjött, nagyon erősen, görcsösen. Hónapról-hónapra rosszabbul éreztem magam, és fogytam is. Kivizsgálások sora. Ultrahang rendben, mammográfián egy cisztát találtak a jobb mellemben, de ezt leszámítva minden rendben. Pajzsmirigy rendben, vérvétel és ultrahang alapján is.

Amikor babaprojekten voltunk, kaptam hormonokat is, de borzasztó hatással voltak rám, így közöltem a dokimmal, hogy nem szeretnék soha többet hormonokat szedni. Ezért felírta nekem a barátcserje kapszulát, napi 2x1-et kell szednem belőle. Most 3. hónapja szedem. Már az első hónapban hosszabbodott a ciklusom, és 20 napra jött meg, semmi előzmény, nem volt nagy görcs, észrevétlenül. A következő hónapban ugyanígy, 22 napra jött meg. Semmi előzmény, kicsi görcs, minden oké. Most lenne a 3. mensim a gyógyszer szedése óta, és nem jön meg. A 21. nap óta nagyon durva hányingerem van, néha mindjárt megjön érzés, de semmi. A melleim megduzzadtak, de nem fájnak, csak olyan furák és érzékenyebbek. Azt tudni kell, hogy a barátcserjét visszavettem már 1 hónappal ezelőtt napi 1 szemre, ahogy a dokim javasolta. Volt már valakinek hasonló esete? Hagyjam abba a barátcserjét?

Előre is köszönök minden hozzászólást! :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook