Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Rosszul éreztem magam, mert a csendes, viszahúzódó, szürke... fórum

Rosszul éreztem magam, mert a csendes, viszahúzódó, szürke... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

dec. 19. 01:44
az irigyseg rossz tulajdonsag.
27. timycat (válaszként erre: 25. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 19. 00:36
Csúnya dolog az irigység 😑
26. Ágio8405 (válaszként erre: 25. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 18. 22:38
Tehát irigy voltál. Változtass te is és akkor te is kapsz dícséretet….
dec. 18. 21:59
Azért zavart, hogy őt dicsérték, mert ezzel kiemelték őt. Mintha olyan jó csaj volna.
24. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 18. - Gigi>)
dec. 18. 21:56
Nem szoktam én sem a középpontban lenni.
23. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - Hpetra22)
dec. 18. 21:55
Így volt. Zavarban volt.
22. L’Engel (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 18. 16:21
Talán nem is olyan szürke egér, mint amilyennek gondolod.
dec. 18. 12:36
javítás: veled
20. loch ness (válaszként erre: 10. - R.Eszter)
dec. 18. 12:36
Nem értek vele egyet. Gondolom, az lehetett, hogy több férfi spontán megdicsérte, mert váratlanul annyira másképp nézett ki, mint eddig. Egész mást jelent, ha mindenki előtt rácsodálkozik, hogy "nahát, de csinos vagy", vagy ha ezt négyszemközt mondja neki. Azzal meg nem értek egyet, miért ne lehetne több nő közül egyet kiemelni egyetlen alkalommal, ha hirtelen ekkora a változás.
dec. 18. 12:32
De miért érezted rosszul magad és miért feszengtél? Én a helyedben egyszerűen örültem volna, hogy csinos volt és megdicsérték. Sőt, te is megdicsérhetted volna, ha tényleg ízlésesen nézett ki.
18. gigi> (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 18. 08:54
Miért? Irigyelted tőle a bókokat? Most nem te voltál a középpontban? Díjazom a "szürke kisegér" kolléganőd eszét. Meg mutatta,hogy ő is ér annyit, mint mondjuk te.
17. PöttyösPanka (válaszként erre: 10. - R.Eszter)
dec. 18. 08:40
A férfiakat miniszoknya terén ritkán érdekli, hogy mi illik és mi nem.
dec. 18. 01:54
egyentalan nem ertem miert te feszengtel!te is vehetsz fel miniszoknyat es az neked a boldogsaG?
15. secret8 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 17. 20:02

Mondd már el, hogy mit kell ezen "feszengeni"? Ez az egész a te önbizalmadról szól.

Attól te nem leszel kevesebb, hogy mást megdicsérnek, mert végre nőnek öltözött!

14. Myra
dec. 17. 12:56
Ez miért bánt téged? Inkább biztatnod kellene.
13. hpetra22 (válaszként erre: 10. - R.Eszter)
dec. 17. 12:00
Hát csak épp a pasik nem így működnek. Az értelmesebbje, ha nem is szól, a szeme gúvad, a nyaka meg tekeredik.
dec. 17. 11:37

Lehet csinos volt valóban,de arra nem gondoltál,hogy főleg azért dícsérik, legyen már végre egy kis önbizalma??

írod csendes visszahúzódó....az már nem szép, hogy szürke egérként emlegeted,nem lehet mindenki nagyszájú,figyelemfelkeltő...én pl szintén megdícsértem volna,ha tényleg csinosnak látom.Irigykedés helyett.NEM szép tulajdonság és hozzáállás!

11. srcrss (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 17. 10:38
Sajnállak.
10. R.Eszter (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 17. 10:20
Kedves FI! Én másképpen látom, mint az előttem hozzászólók. Szerintem, ha több nő van egy társaságban, nem illik egyet kiemelni és azt magasztalni. Amennyiben egy férfi meg úgy gondolja,hogy feltétlenül közölni akarja, hogy az egyik nőt csinosnak találja, akkor négyszemközt mondja el neki.
9. hpetra22 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 17. 10:06
Szerintem a kolléganő is feszengett a hirtelen jött figyelemben, ha tényleg visszahúzódó.
dec. 17. 09:43
Féltékenység, irigység. Ezek ösztönös dolgok, nem tudod kontrollálni, bármennyire is jó ember vagy, van, hogy betalál valami a lelkedbe.
7. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 17. 09:39
Miért?
dec. 17. 08:29

Teljesen természetes reakció volt a férfiak részéről.

Ha valakit úgy ismernek meg, hogy mindig csinos, ápolt, jól öltözködik (egyáltalán nem kell ehhez kihívóan, feltűnően viselkedni), akkor az számukra természetes.

De ha egy - ahogy írod - "szürke egér" egyszer csak bármilyen módon változtat a külsején, az egyből feltűnik. Jó esetben dicséretet kap, mint a lenti példában is.

De miért kell neked emiatt feszengeni?

5. Charlize (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 17. 08:04
Féltékeny vagy rá. Ennyi és nem több. Előfordul, dolgozz rajta!
4. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 17. 08:04
Hát térdepelj kicsit,,talán rájössz ,hogy ne légy sárga.
dec. 17. 08:02
Szerintem kicsit kibújt belőled az irigység. Vegyél fel te is. Egy nő öltözködjön, viselkedjen nőiesen.
dec. 17. 07:59
De miért ez az érzés? Tőlem olyan távol állnak ezek a dolgok. Meg akarom érteni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook