Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Rossz hangulat, közérzet. fórum

Rossz hangulat, közérzet. (beszélgetős fórum)


2019. ápr. 9. 22:26
szerintem azt kellene legelőszöris eldönteni, hogy mi bánt, vagy mi az amire vágysz, és nincs meg az életedben. Hogy miért vagy rosszkedvű.
4. d5bae51d10 (válaszként erre: 3. - 4a6600e882)
2019. ápr. 9. 07:41
Hát... Ijesztő, amiket írsz. Nem lehet, hogy csak monotonná vált kicsit az életed? Próbálj új dolgokat becsempészni a napodba. Legyen én időd - 1 óra minden nap - amikor csak a saját lényeddel foglalkozol. Meditálj, sportolj, olvass, filmezz... Ha nem segít, menj orovoshoz.
3. 4a6600e882 (válaszként erre: 2. - Gabbbicica)
2019. ápr. 8. 11:53
Köszönő, először atgondolom mi miért van.
2. gabbbicica (válaszként erre: 1. - 4a6600e882)
2019. ápr. 8. 11:33

Lehet nem ártana egy pszichológus.


1. fogyás: miért nincs siker? melléeszel? édességgel jutalmazod magad? Mozgás? Az sokat tud dobni a rossz kedven is, feltölt kissé energiával.


2. voltak barátaid és eltűntek, vagy nem is voltak? Melyik része hiányzik a barátságnak? Programok, vagy beszélgetés?


3. - szerintem ezen egy pszichológus tudna segíteni.

2019. ápr. 8. 10:02

Sziasztok.


Nagyon rossz a hangulatom sajnos.

Több okból is és nem tudom orvosolni sem elmondani senkinek.

1. Fogyokurazom de alig sikerrel.

2. Senki barátok sincsenek így egyedül lélekben teljesen befordultam. Van gyerekem és férjem de akkor is így érzek.

3. Nem látom az értelmét az életnek hiába süt a Nap, szép az idő, hiába a gyerekek... itt vagyok de minek?


Köszönöm ha van ötlet.

Ha valaki beszélgetne privát (később mert most éppen indulok el itthonról) annak örülnék.

Válaszolok itt is csak délután fogok tudni főleg.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook