Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Rossmann Joker kupont lehet használni akciós termékekre is? fórum

Rossmann Joker kupont lehet használni akciós termékekre is? (tudásbázis kérdés)


2022. nov. 18. 15:28
Sziasztok :) Mikor megkérdezik a kasszánál a kedvezményt beváltom e az mit jelent siettem gyors rávágtam most nem. Vannak bizonyos termékekre 10% kuponom de azokat nem vettem most.
5. _Berry_ (válaszként erre: 3. - Amaunet)
2020. aug. 31. 13:56
Köszi.
4. _Berry_ (válaszként erre: 2. - Bozsu55)
2020. aug. 31. 13:49
Hát ez nagyon hasznos válasz volt, magamtól nem jöttem volna rá erre a lehetőségre, ha esetleg itt nem kapok választ, szóval köszi.
2020. aug. 31. 13:31

Az ÁSZF szerint ( fent van a neten) összevonható (nem zárja ki).


"2.5.3. A 2. sz. melléklet 2.5.1. pontjában meghatározottak nem zárják ki azonban az Általános Végösszegi VIP Kedvezményt biztosító kedvezménykuponok és a 2. sz. melléklet 2.3.2. és 2.4.2. pontjaiban meghatározott feltételek szerint igénybe vehető 25%-os és 33%-os Joker Márkakuponok, illetve a 25%-os és 33%-os Joker Sajátmárka Kuponok által nyújtott kedvezmények egy vásárlási tranzakció keretén belül történő beválthatóságát, illetve az egyéb termékkedvezményekkel való összevonhatóságát."


[link]

2020. aug. 31. 13:06
Ott a boltban megkérdezed, s rögtön tudni fogod.
2020. aug. 31. 11:02
Aki szokott kapni 25 vagy 33%-os Joker kupont és akciós termékre váltotta be, attól szeretném kérdezni, hogy ilyen esetben a 25 v.33% az eredeti árból jön le vagy az éppen akciós árból? Eddig csak teljes árú termékekre használtam el, de ha az akciós árból jön le a kupon kedvezmény, akkor most arra használnám el.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook