Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Rókák (mint állat) ...a ravaszdiak nem csak tyúkot lopni tudnak!! fórum

Rókák (mint állat) ...a ravaszdiak nem csak tyúkot lopni tudnak!! (beszélgetős fórum)


1 2 3
2008. márc. 4. 22:52
nekem meg Szmo:re is eszembe jutott. Az is tetszett :))
2008. márc. 4. 20:55
Nekem a Kis herceg rókája a favorit! :o))
3. andix (válaszként erre: 1. - Nagisa)
2008. márc. 4. 20:49

Örülök neki hogy te szereted a rókákat,én sajnos Vuk-kon kívül másikat nem tudok szeretni.Ennek oka is van:nem tudunk megosztozkodni a csirkéken.Sajnos ők is nagyon szeretik.Én megértem hogy a tápláléklánc meg egyebek de magamnak hízlalom nem nekik.A tyúkot is csak a tojásáért tartom mert a kicsifiam nagyon imádja.Egyébként rég feladtam volna a reményt hogy majd leszoknak róla de a gyerekek imádják a baromfit.

Attól persze vannak szép rókák de én csak az állatkertben szeretek találkozni velük.

Remélem ezzel nem bántottalak meg,nem állt szándékomban.

2. 0260f21e84 (válaszként erre: 1. - Nagisa)
2008. márc. 4. 18:19

En annyira nem vagyok odaig ertuk. De nagyon szeretem a Vukot, amit joerzesu gyerekkent csak joval kesobb birtam feldolgozni.

Es miket tudsz meg a rokakrol? :D

En azt tudom, hogy spanyolul zorronak hivjak. Meg letezik sarki roka is, ami feher.

2008. márc. 4. 17:32

nekem a rókák a kedvenc állataim, azért indítottam ezt a témát. :)

és nem csak kifejezetten a vörös rókákról lehet beszélni, hanem a többiről is (mert, h sok van ám!) ! ;)


furcsa, h a kutyafélék családjába tartozik, de mégis nagyon hasonlítanak a macskákra... jó egyensúj érzék, látnak a sötétben, játszanak az egérrel...

és hihetetlenül jó a szaglásuk! nekünk (embereknek) 17.000 szagló receptorunk van... a rókáknak 200 millió :o azt is megérzik, h a fán a fészekben van-e tojás, madár v vmi... :D

nagyszerű állatok, és ezért imádom őket!! <3

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook