Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Rizikó szemtől szemben - vélemények fórum

Rizikó szemtől szemben - vélemények (beszélgetős fórum)

8. Idhikai (válaszként erre: 7. - Csgybzs)
2012. aug. 3. 13:10
.. igen :)... nekünk úgy volt két délután, hogy csaltam, mert nem akartam egy hétig játszani. :D
7. csgybzs (válaszként erre: 4. - Idhikai)
2012. aug. 3. 11:21
Akkor csak jól olvastuk a játékszabályokat.. :D
2012. aug. 3. 11:18
Bocs az elütésekért.
2012. aug. 3. 11:18
Kétszemélyesvben nekem a Catan kártyás változata jött be, azt szívből ajánlom! Egyetlen gond vele, hogy kiegészítőt nem lehet magyarul kapni, cska németül és az más dizájn, de így is élvezzük. Barátnőmmel minden évben bajnokságot rendezünk belőle :) (ja, ez mondjuk a rossz benne, hogy párommal el se kezdek játszani, mert esélye se lenne...)
4. Idhikai (válaszként erre: 1. - Riktovia)
2012. aug. 3. 11:12
A játék jó, ha elég türelmes vagy... :) hát nekünk két délután is volt, hogy lement egyetlen játék. :) Mondjuk nekünk a "rendes" van. Fiam szerette. :)
3. csgybzs (válaszként erre: 1. - Riktovia)
2012. aug. 3. 11:09

Megvettük férjemmel a kétszemélyest, mert ő nagyon szereti, de őszintén szólva elkeveredtünk a játékszabályokban, ugyanis a szabályleírást betartva több órán keresztül is tarthat egy parti, vagy félreértelmeztünk valamit....

De ha kitalálnánk, akkor szuper játék lenne!

2. rohiani (válaszként erre: 1. - Riktovia)
2012. aug. 3. 10:59
Én ezt kaptam tavaly öcsémtől karácsonyra. Én csak a játék szabályt olvastam, de nem játszottam vele soha. Ha esetleg úgy döntesz, hogy szeretnél venni én szívesen eladom az enyémet. Soha nem játszottunk vele.
2012. aug. 3. 10:52
Van valakinek tapasztalata, véleménye a Rizikó társas kétszemélyes változatáról? A "rendes" rizikót imádjuk, ezért megvenném a kétszemélyest is, viszont nem sok jót olvastam róla. Bár abból kiindulva, hogy az eredeti játékot sem szeretik sokan, úgy gondolom, még ez is lehet jó.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook