Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Nem lehetne valami szankciót alkalmazni azokkal szemben, akik a tudásbázisban élik ki fecsegő hajlamukat? fórum

Nem lehetne valami szankciót alkalmazni azokkal szemben, akik a tudásbázisban élik ki fecsegő hajlamukat? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
2020. aug. 17. 22:45
Igen ez ismerős...Vagy"A google a barátod", "Menj be/telefonálj be " válasszal reagálnak..Holott biztosan vannak sokan hasonló helyzetben,mint a kérdés kiírója.Néha azt érzem,hogy csak nekem vannak nem is tudom óvodai vagy átmeneti anyagi,munkahelyi gondjaim..senki másnak. :)Igazság szerint én,ha indítok egy fórumot,nem csak a válaszra lennék kiváncsi,hanem tapasztalatokra is.
229. 3b1674fe1a (válaszként erre: 227. - E974230abd)
2010. dec. 29. 08:00

a pont nálad. :))))

lehetne alcíme is az oldalnak :))))

2010. dec. 28. 22:23
Én nem is értem min háborodott fel a fórum inditó a sok leszarommal, hozzáböfögéssel és hasonló megnyilvánulásaival...
227. e974230abd (válaszként erre: 226. - Dominós)
2010. dec. 28. 20:12
Ez alapmondássá válhatna itt:DDDDDDDD
2010. dec. 28. 19:54

Azért a kardomba nem dőlök, mert a fórumindító kiregelt. Majd visszajön... hoxatag nem vész el, csak átalakul. :-) Sem bántóak, sem alpáriak, sem durvák nem voltunk. Szerintem...ha jól látom.

Az emberek ezt a stílust nehezebben viselik, mint az agresszív, anyázó, lehülyep*csázó stílust, ez a tapasztalatom.

2010. dec. 28. 19:04

Sajnálom a dolgot,mert ránéztem és tényleg kiregelt....kár!!!Ilyenkor lelkiismereti kérdést csinálok belőle....ha nem pofázok be több szabdgondolkodóval/lefordítva :fecsegő hajlamúval/ együtt akkor,most magabiztosan itt van még a tag...De mi a helyes?????Hát igen...ez érdekes dolog...


Hoxát kérdezném..ha esetleg olvassa...mire gondolt pl. az alatt ,hogy:

"Nem szeretem továbbá a "csípőből betámadok, mert az vicces, vagy nincs jobb dolgom" típusú hozzászólásokat sem. Ezekről is nyugodtan szóljatok. "

Most ,hogy ez a fórum fórumindító híjján alapkérdésileg kifújt..hát engem érdekelne mit értettél ez alatt/és már nem zavarjuk a fórumindító köreit sem../..mert itt sokan tartozunk...de bocs inkább a magam nevében mondanám ,más véleményét nem ismerve..szóval ,ha vagy Hoxa itt ,és olvasol,a kérdés :Az baj ,ha csípőből poénra tüzel valaki,ha az alapkérdés méltánytalanul stupid??????????

2010. dec. 28. 17:48

na ezt is kiveséztük rendesen :)))


bár én óvodás hozzáállásnak tartom, a na most jól megsértődöm és törlöm magam, majd két óra múlva úgy hiányoztok, beregizem hozzáállást. :)))

többeket ismerek, sok néven, akik egy életre törölték magukat, majd más néven újra itt koptatták a billentyűket :)

mimózalevélnek pedig már megint igaza volt.

tudni kell olvasni a sorok között (is)

223. 4c07880d46 (válaszként erre: 222. - Spinneli)
2010. dec. 28. 17:01
Tényleg, megvan! Köszi:-)
222. spinneli (válaszként erre: 221. - 4c07880d46)
2010. dec. 28. 16:58
Az adatlapodon van egy olyan opció, hgy regisztráció törlése, ha kéred a moderátor küld egy privit, hogy biztos vagy-e benne, ha igen, akkor törölnek.
2010. dec. 28. 16:52

Kicsit más téma: Tulajdonképpen hogy lehet innen töröltetni magunkat? Nem azért, mert akarom, csak az előbb szó volt róla...

Egyébként a tudásbázis tényleg egy kérdés körül "lebeg", de teljesen igazatok van, hogy időnként milyen gáz kérdések vannak. Mondjuk a "Hány óra van?" című sem egy szuper intellektuális, bár lehet, hogy az fórum, de akkor is gagyi.És vannak még egyéb témák, amikről az ember azt gondolja néha, direkt szivatni akarják az embert.

220. dominós (válaszként erre: 219. - E974230abd)
2010. dec. 28. 15:36
Amit az utolsó két bekezdésben írtál, az teljes mértékben rám is passzol, ugyanis a hoxára legfőképp ilyen céllal járok, nem az élet nagy dolgait megoldani. Kedvelem a hasoszőrű óvodásokat, akik értik a humort, szeretnek viccelni és nem sértődnek meg.
219. e974230abd (válaszként erre: 217. - Ac7e7ad779)
2010. dec. 28. 14:31

Szia Ildoszanyu!!

Sajnálnám ,ha csak annyit szűrtél volna le az egészből,hogy senki nem ért meg téged ,csak a portálgazda.Ha csak annyi jött volna le a tegnap estéből,hogy rajtad kívül idézem "óvodás " mindenki...De sajnálnám azt is ,ha ezért kilépnél,mert ha most visszaolvasod a tegnapot,SENKI nem állította ,hogy nincs igazad,sőt abban mindenki megegyezett,hogy a fórum való csacsogásra,csak töben megjegyezték,hogy a büntetés kissé túlzó dolog lenne,valamint azt ,hogy egy csevegős portálon fontos kérdésekben netes választ várni botorság..

Talán ezért is kanyarodik sokszor le a téma,mert 1-2 válasz után kifúj az érdeklődés,és másra terelődnek az emberek.

Nem mosott téged senki sem a sárga földig,hisz igazad volt..a stílust mostuk a sárga földig amivel előálltál.Nem elég ,ha az embernek igaza van,a tálalás jelen esetben elvitte a prímet...

Sajnálnám,ha neked az egészből az jött volna le hogy mindenki hülye ,kivéve téged meg Hoxát.

Nekem tudod mi jött le??Hogy ismeretlen emberek milyen hihetetlenül jól tudnak együtt szórakozni,és szórakoztatni egymást helyzetkomikumokban,és mennyire jó is ez,hogy van egy ilyen felszabadult közösség akivel a fárasztó nap végén ismeretlenül beszélgetni,és istenbocsáá szórakozni,nevetni,viccelni lehet..Persze ez az én véleményem,és majd Hoxa megkövez érte,ha akar!

Úgyhogy próbáld meg átlépni a sértődöttséged,és nevess velünk,magunkon és egymáson,lazíts már az ég áldjon meg..:DD

218. spinneli (válaszként erre: 31. - Ac7e7ad779)
2010. dec. 28. 12:16

Ez bárhol előfordul...szerintem ne vedd annyira komolyan, persze nehezbb így kimazsolázni a lényeget, de a fórumok ilyenek...engem nem szokott zavarni, ha OFF-olnak, bár én ritkán szoktam, sőt úgy vettem észre a legtöbb esetben az OFF-olók is visszatérnek maguktól az eredeti kérdéshez, egy kis kitérő után.

:)

2010. dec. 28. 11:09

Üdv mindenkinek!


Most tértem vissza elolvasni a hozzászólásokat. Számomra az egészben az a legelgondolkodtatóbb, hogy egyvalaki érti és ért velem egyet, az pedig a Hoxa... akkor most hogy is van ez? És ki az óvodás? Aki jeleket küldözget nekem, ( nem vagyok én süketnéma) vagy én, aki helyén akarja használni a dolgokat, és felkapja a vizet, ha mások leszarják ezt. Kicsit érdekes, nem? Akinek igaza van, mossuk le a sárga földig. Hát tudjátok mit? A Hoxa tényleg nem nekem való. Bontsatok pezsgőt. Ezennel törlöm a regisztrációmat.

216. Hoxa
2010. dec. 28. 10:59

Legyetek kicsit nyitottabbak és elfogadóbbak!

Nyilván akinek olyan problémája van, elmegy orvoshoz is. De miért ne kérdezhetné meg mások tapasztalatait addig is? Ha pedig már megkérdezi, joggal várja el, hogy két másik felhasználó ne az ő tudásbázisában beszélje meg, hogy mit csinált aznap.

Empátiát meg beleérző képességet már nem is merek kérni...

215. 190124133c (válaszként erre: 213. - A0c1361e44)
2010. dec. 28. 10:11
Pontosan ezeknek a kontárkodásoknak is van némi értelme,pl.én a fűl fájásomat meleg sóval...tőletek kaptam ,és tuti nyugodtabb éjszakám volt.
2010. dec. 28. 09:47

Nesze neked tudásbázis!!

Ezt miért nem orvostól kérdezi a hölgy?!

Ki tudna neki ebben jobb, hasznosabb tanácsot adni?!


"Tudásbázis - Lindynette 20-tól rosszul lettem, nem tudom, szedjem-e tovább?"

2010. dec. 28. 09:35

A tudásbázisnak abban az esetben lenne értelme, ha lennének igazi szakemberek. De csak mi vagyunk itt, akik kontárkodunk...

A tudásbázisokban semmi baj nincs a fecsegéssel. Én is benne vagyok néhányban állandó tagként, és másról is beszélgetünk nem csak az adott kérdésről.

212. 190124133c (válaszként erre: 211. - 4b138bec0c)
2010. dec. 28. 08:46
Jó reggelt,csak annyit tennék hozzá a gondolatodhoz,hogy ne felejts el,hogy vannak itt vidékiek is ,ahol egy héten legfeljebb kétszer van orvos és,ha komolyabb a baj akkor egy fülészeti vizsgálatra is akár heteket kell várni,és persze mindenki próbálkozik valamilyen házi praktikával..
2010. dec. 28. 08:33

Jó reggelt!

Mi jár annak akinek igaza van?!

...................................

Nem a panaszával volt baj, hanem a stílusával.

A többieknek meg abban volt igazuk, hogy ez itt egy könnyed női oldal, ne várjon senki "magas-röptű" szakvéleményt.

Mindenki a saját "egyéniségéhez mérten" fog válaszolni, még hasznos tanács is lehet benne:)

Sokszor áll fel a hátamon a szőr, amikor valaki eü. problémával jön ide, ahelyett, hogy orvoshoz fordulna.

Ja, és még meg is sértődik, ha ezt tanácsolja neki valaki.

210. Hoxa
2010. dec. 28. 08:25

A fórumindítónak igaza van.

A tudásbázisokat azért hoztuk létre, hogy ott csevegés nélkül egy konkrét kérdésre kaphassunk választ. Én sem szeretem, ha csevegésre használja valaki és már többször töröltem hozzászólásokat ilyen miatt és már figyelmeztettem is pár embert. Ezek a szankciók és bármelyik tudásbázisindító megteheti, hogy szól a moderátornak, mivel csak a funkciójának megfelelően szeretné használni a tudásbázisokat.

Nem szeretem továbbá a "csípőből betámadok, mert az vicces, vagy nincs jobb dolgom" típusú hozzászólásokat sem. Ezekről is nyugodtan szóljatok.

2010. dec. 28. 08:07

túléltem az éjszakát...

örömmel látom,hogy akkor nemhalálos a bünti még mindig. :))))


röhögve kérem, folytassátok tovább! :D

208. globus (válaszként erre: 203. - E974230abd)
2010. dec. 27. 23:20
El is morzsoltam bánatomban 3 szaloncukrot :D
207. 4b138bec0c (válaszként erre: 205. - Globus)
2010. dec. 27. 23:17

Jaj, ezek nagyon jók...

Sajnos, ez csak ízelítő volt a sok hülyeségből. Mert nem kell a szomszédba mennünk érte:)

2010. dec. 27. 23:17

Besz*rás ez a fórum...:DDDDDDDDDDDDDDDDDDD

:DDDDDDDDDDDDDTotál kinyírtok...:DDDDDDDDDDDDDD

205. globus (válaszként erre: 195. - E974230abd)
2010. dec. 27. 23:16

Mazsolák onnan :)

Vajon mért viszket a talpam és környéke?

A párom nem bír a vérével. Tanácstalan vagyok. Mitévő legyek?

Segítsetek, beleszerettem egy bikába. . .

Bélsár. . . volt/van valakinek?

Segítség! Nem beszélek idegen nyelvet!

Óriási árpa nőtt a szememben. Mi jó rá(orvoson kívül)?

Valószínű, hogy le fog esni a körmöm. Mi lesz most? Hogyan tovább?

Miért van a kutyáknak hónaljuk ha úgyis a nyelvükön izzadnak?

Lehetek terhes ha szex közben nem élvezek el?

Mennyi az ideális légyszám, egy óvódai kiscsoportban?

Mennyibe kerül egy anyakönyvvezető?

Ha a suliban dolgozat írás közben rád jön a fosás, a tanár meg nem enged ki, mit teszel?

204. 4b138bec0c (válaszként erre: 203. - E974230abd)
2010. dec. 27. 23:14
Megelőztél, bakker, pont ezt akartam belinkelni:)
2010. dec. 27. 23:12

Ezt m még azért muszáj:

Fórum - Miért sértődnek meg a kövérek, ha azt mondja nekik valaki, hogy ne egyenek annyit?



Azzéé vazze mer KÖVÉREK!!ÉRTED!!!!!!!!!!????

202. 06bfdda89d (válaszként erre: 126. - Dominós)
2010. dec. 27. 23:11
Basszus...nekem már a hanyadik műfogsor bánná...Ne má...MÁST!!!
201. e974230abd (válaszként erre: 198. - Katinkaboszi)
2010. dec. 27. 23:10

Na ,vigyáz az óriáspöttyössel!!

Megyek én is!Jó éjt csajok,és még jó hogy nem éltük ki a fecsegő hajlamunkat,mert különben szankciót alkalmaznának ma éjjel ellenünk/bár én lehet hogy még megkérem a papát ,hogy ugyan mááá szankcionáljon kicsinykét mááá,ha máá így szóba jött.../

1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook