Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Rettemtően idegesít, zavar, hogy a sarkon lakunk, rendezett... fórum

Rettemtően idegesít, zavar, hogy a sarkon lakunk, rendezett... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

2023. aug. 24. 10:05
"...taknyos zsebkendő..." Hát ez az! Nem tudom honnan jött ez az új szokás, tele van a város eldobott használt papír-zsebkendőkkel!!! A járdán, az úttesten, a megállókban, a fűben az út szélén és a parkokban ... mindenhol és rengeteg. Kb. egy éve figyelem és fel vagyok háborodva! Természetesen minden más elhajigált szemét is zavar, de ez a zsebkendő ... !!!???? :(
2023. máj. 20. 19:41
Falu, mellékutca. Nemrég valaki a szomszéd ház elé sz*rt. Nem állat volt az biztos. A házunk előtt gyakran eldobált csikkek, chips zacskók. Ennyit ér sokaknak a környezetük.
28. tumbo2 (válaszként erre: 27. - Evinene)
2023. máj. 20. 13:31
mivel az unokaöcsém találta meg a saját erdőjében,bevitte a polgármesteri hivatalba,semmi sem történt.
27. Evinene (válaszként erre: 15. - Tumbo2)
2023. máj. 20. 12:15
Nálunk a kozteruletes ha számlát talál az illegálisan lerakott szemétnél 150fontot a számlán szereplő névre címre kikuldik előtte fotó bizonyítéknak és úgy egy A4-es fizetési felszólítás😁😁
2023. máj. 20. 12:11
Sziasztok, Aterzem, 4evig másik lakcímen éltünk és nemhogy elénk, a keritesunkon belülre dobálták a szemetet és ültek rá a bejárati ajtónk előtti lépcsőre (csak abban az utcában amire nyílt az ajtónk ott a mai napig uldogelnek az algeriaiak. A kuka 5meterre van. Volt hogy a lomot dobta be valaki. Rendőrök havonta razziaznak arra.volt amikor a fickokkal szedették ki a szemetet. Szerencsére tavaly május 14tol máshova költöztünk. Egyébként a szemetelőknek állt feljebb amikor szabadnapom láttam keritesre rarakott kávés eldobhato poharak és egyéb szemét közben ott álltak akik ezt rarakták és mi nem de mindig letagadták, másra fogták. Havonta csipkedovel szedtem ki, mert at járni a keriteshet nem lehetett az egy vedofal volt a földszinti részt védte, de sihatobbet földszintes lakás mindenki előttünk lebzselt ricsajozott
2023. máj. 20. 11:51
Nálunk nem dobálják el a szemetet, de télen 100 métert kell havat hányni hajnalban.
24. ,zumba (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 20. 11:30
Családi minta és nevelés hiánya. Van ez a te szedd akció: nem megyek, és más agyatlan(bocsánat) után nem szedem a szemetet! Ő meg nevet magában. Engem is irritál, előttünk összeszedem és ennyi. Öreg vagyok én már bohócnak, szoktam mondani.
2023. máj. 20. 10:13
Sajnâlom, mi kétszer is laktunk sarok telken (szüleim most is) egyiknél sem volt ilyen gond.
22. tumbo2 (válaszként erre: 20. - Globus)
2023. máj. 20. 09:53
nem az illendőség,szerintem annyira buták hogy még annyi eszük sincs.
21. tumbo2 (válaszként erre: 18. - Globus)
2023. máj. 20. 09:48
hogy magunk köré koszt,igaz nem magunk köré,másnak dobjuk ki a szemetet,csináljon vele,amit akar.igen,amíg másnak kárt nem okozunk,nem bántjuk.láttam mikor egy faluban budit ástak a pestiek,a nem ma barnultak söröztek,és röhögtek rajtuk.mert már terjedt valami betegség az óvodában is,mert ott könnyítettek magukon,ahol rájuk jött a szükség.
20. globus (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 20. 09:46

Ragozhatom még. Biciklivel járok dolgozni, utcán lezárom. Este látom, hogy a csomagtartó kosárban McDonaldsos papírszemét, pohár, zsebkendő. Kiszedem, elviszem az 5 méterre levő hulladékba.

Azért ne mondja senki, hogy nem korcsosul a társadalom. Elemi! szabálykövetés, illendőség hiányzik egyesekből.

19. tumbo2 (válaszként erre: 16. - Globus)
2023. máj. 20. 09:42
hogy lehet valaki ilyen,régebben,még mikor busszal tudtam menni,egy nő csokit evett,mikor kinyílt az ajtó kihajította a csokipapírt.nem belefér a szatyorba,otthon megy a kukába.
18. globus (válaszként erre: 14. - Banános Zselé)
2023. máj. 20. 09:40
Mert egyeseknek a demokrácia azt jelenti, hogy azt csinálunk, amit akarunk.
17. tumbo2 (válaszként erre: 13. - Globus)
2023. máj. 20. 09:39
sörös doboz,meg apró pálinkás.
16. globus (válaszként erre: 5. - Hoxa)
2023. máj. 20. 09:38
Már 100 fő lakosú falun is ez van. Gereblyézem ki az árokból a csokispapírt, nylonzacskót, cigarettacsikket. Újabban maszkot, baseballsapkát, tejfölöspoharat. Láthatósági mellényt 🤣
15. tumbo2 (válaszként erre: 5. - Hoxa)
2023. máj. 20. 09:37
az enyém nem az,de a lányom rendszeresen szed ki apró italos palackokat a mély árokból..mondjuk az erdőnkben kidobtak pár zsák szemetet.az unokaöcsém megnézte, számlát talált,a polgármester helyettesé volt.pedig aztán keresnek annyit,ha nem fér a kukába,el tudták volna vitetni. más,aki a kocsmából jött,ha odáig el tudta vinni tele,üresen miért nem?
14. Banános Zselé (válaszként erre: 13. - Globus)
2023. máj. 20. 09:37
de mégis ezt csinálják
13. globus (válaszként erre: 4. - Banános Zselé)
2023. máj. 20. 09:35
Nem kótelező első sarkon eldobni a szemetet. Én is fejbe tudnám kólintani azt, aki a tele üdítős palackot barhová el tudja cipelni, de üresen visszafelé nem.
12. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - Főnix3)
2023. máj. 20. 09:31

Engem nem zavar, ha kukoricát adnak, szubjektív megítélés, meg amúgy is sokan csak rányomnak a kukoricára, nem is az a véleményük, csak nyomnak.

Az viszont zavar, hogy pár lépés a kuka, és még odáig se képes elmenni a szemetével.

11. timycat (válaszként erre: 5. - Hoxa)
2023. máj. 20. 09:29
Pedig az utolsó utcáról az ember azt gondolná, hogy az a legnyugisabb, hisz oda csak az megy akinek dolga van ott. Na nem magán könnyítés célú dologra gondolok.
10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Hoxa)
2023. máj. 20. 09:29

Reggel az ablakpárkányon taknyos zsebkendő...

A ház falának folyamatosan ütik a gyerekek a focilabdát, mikor csak pár lépés a focipálya.

És még sorolhatnám a kutyaszar meg egyebek.

9. Józsibirka (válaszként erre: 8. - Főnix3)
2023. máj. 20. 09:18
Én nemjólaluttam, de nem kukoricát nyomtam,,,
2023. máj. 20. 09:08
Látom sokan nem aludtak jól. Sokan osztanak kukoricát, pedig tényleg bosszantó, hogy az emberek eldobálják a szemetet,ráadásul a te portálodon. :(
7. bozsu55 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 20. 09:07
Megértelek.
6. Józsibirka (válaszként erre: 5. - Hoxa)
2023. máj. 20. 09:00
Tyűű,, olyat tett a Motoros, na az biztos nemaz én csapatomból való vót!
5. Hoxa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 20. 08:52

Laktam én is saroktelken, a város utolsó utcájában, szemben réttel. Szuper lett volna, ha nem olyan emberek laknak a környéken, amilyenek... Folyamatos volt a szemetelés. Szerintem nem csak gyalogosan, de autóból kidobálva is. Állandóan zsákszámra szedtük a szemetet és a sörös dobozokat.


Sőt, egyszer megállt egy motoros és a házunk kerítése mellett kezdett könnyíteni magán, úgy, hogy szemben ott volt a senki földje, fák, bokrok. Pont kint voltam a kertben és jól leordítottam a fejét, hogy mégis mi a francot képzel magáról. :)


Mi elköltöztünk. Soha többé saroktelek és soha többé utolsó utca.

4. Banános Zselé (válaszként erre: 2. - Bichi)
2023. máj. 20. 08:45
az van legelől, ha ember megy az utcán
2023. máj. 20. 08:44
A válaszodból is kitűnik nem laktál még sarkon.
2023. máj. 20. 08:38
Mi köze ennek ahhoz, hogy a sarkon laktok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook