Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Reprofit Brno fórum

Reprofit Brno (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
849. Husi78 (válaszként erre: 848. - Kindzsi)
2021. szept. 26. 15:19

Szia Kindzsi,

3 éve én a Róbertben kezdtem,és a sikertelenség után ők javasolták Brno-t.Dr.Nyéky Boldizsár az orvosom és a brnoi beültetés után ő csinálta az UH-kat és azóta is hozzájárok.

Eddig a Róbert együttműködött a Reprofittel,de most hogy államosították nem tudom ,hogy működik e még ez a dolog.

A sikertelen beültetés után a kintiek semmit sem kérdeztek,semmilyen vizsgálatra nem küldtek.Kicsit zavart is,hogy nem is érdekli őket.

Azt hitték szerintem hogy a következő ciklusban megyek az újabb beültetésre,de február után csak juniusban mentem, és sikerült is 😀.Minden jót kívánok nektek és ha tudok segíteni még,írj nyugodtan!

848. Kindzsi (válaszként erre: 846. - Husi78)
2021. szept. 24. 14:04

Kedves Husi78!


Jó ilyet hallani :) gratulálok! ez Nekem is bíztató, persze minden eset más. mi most augusztusban voltunk az első donor petesejtes lombikunkon a reprofitban, a Bagócsi doktor az orvosunk, sajnos ugyan vele nem találkoztunk még, mert a kezelés idején szabin volt. Sajnos úgy tűnik nem sikerült, mert ugyan pozitív lett a terhességi tesztem, de a hcg nem emelkedett elég magasra, le kellett állnom a progeszteronnal is, mert tartottak tőle, hogy méhen kívüli, de úgy tűnik, hogy magától megoldódik, de hétfőn megyek azért vérvételre.

Nagyon bízom benne, hogy megpróbálhatjuk újra fagyasztott embrióval. Ezért szeretném megkérdezni Tőled, hogy itthon volt-e a kezelés alatt nőgyógyász, akihez fordulhattál. Én Pesten élek. Mert akihez én járok, nem igazán volt elérhető, hirtelen ijesztő is volt, hogy ha méhen kívüli terhesség, akkor kihez forduljak. A hcg vérvételeket a synlabban csináltattam. A Róbertbe Te csak simán bejelentkeztél vagy ők együttműködnek a Brno-i intézménnyel?

És még annyit hadd kérdezzek, hogy az első beültetés után konzultáltak Veletek Brno-ból, hogy mi lehetett a gond és mik a további lehetőségek vagy Neked kellett kérned a folytatást?

Köszönöm, ha tudzs egy kis infót adni :)

847. Husi78 (válaszként erre: 842. - Miléna82)
2021. szept. 21. 12:02
Szia,nekünk kint amit a brnoi doki felírt ,gyógyszerek, a kórház alatti patikában kiváltottuk és párszáz forintnyi különbség volt az itthoni árakhoz képest.Érdemes ezt kint a Bagócsi dokitól megkérdezni,hogy a hormon injekciókra mi vonatkozik.
846. Husi78 (válaszként erre: 845. - Tereza78)
2021. szept. 21. 11:56
Szia,minden rendben velünk,már a 18.hétben vagyunk,köszönöm kérdésed.Mivel nekem petesejtdonoros lombikom volt,ezért injekciós hormonkezelést nem kaptam csak a beültetésre való felkészítés volt,az pedig gyógyszeres.Legelőször összehangolják a ciklust a donor hölgyével,hogy ugyanabban a ritmusban legyünk.Ez nagyon gyorsan ment,5-6 hét volt,igazából másfél ciklus alatt lezajlott.Marvelonnal kezdtünk.Előre kellett utalni 550 ezer Ft ot.Csak emailben kommunikáltak,mindig megírták a gyógyszerből mikor mennyit,volt hogy kérdeztem vmit 2 nap alatt jött a válasz kb.Estrofemet és Utrogestant kellett szednem,egyáltalán nem volt megterhelő,nem úgy mint elötte az a sok injekció!Tőle reggel leszívták a petesejtet,mi aznap kimentünk,párom adott anyagot,összerakják.5 nap múlva újramentünk,akkor ültették be,na itt 1,3 milliót kellett kicsengetni! A friss nekünk nem sikerült februárban,csak a fagyi juniusban.Arra még 170 ezret fizettünk.Utána 14 nap múlva van egy vérvétel,Hcg azt itt Pesten a Róbert megcsinálta.Aznap jött kintről egy email érdeklődnek hogy sikeres volt e és ennyi.Utána már nem keresnek.Itthon keresel nőgyógyászt és kész. Amikor nem sikerült februárban,ugyanúgy jött az email,megirtam hogy mizu,és fel is vettem velük a kapcsolatot,megírtam hogy a következőt juniusra tervezzük,akkor mennénk legközelebb.Megirtam mikor lesz mensi és újra küldték a gyogyszeres kezeléses táblázatot.Lehetett volna hamarabb is,a következő ciklusban is,de elkapkodni sem akartam,meg azért anyagilag sem volt olyan egyszerű.Ha kérdésed van még nyugodtan írj! Sok sikert! 👍❤
845. Tereza78 (válaszként erre: 821. - Husi78)
2021. szept. 17. 17:26

Szia!

Hogy vagy? Minden rendben van?


Nekünk is a Reprofitet ajánlotta az orvosom. Leírnád kérlek a folyamatot? Itthon kaptál beültetés előtt kezelést vagy ki kellett menni hozzájuk kezelésre? Mennyi idő a kezelés?

Mindent tudni szeretnék. Segítenél? Köszönöm.

2021. szept. 17. 17:04

Sziasztok!

Érdeklődni szeretnék, hogy mi a folyamata a Reprofit Klinikán a pete-sejtbeültetésnek? Itthon is ellehet végeztetni a vizsgálatokat és csak a beültetésre kelljen kimenni? Mennyibe kerül? Támogatják-e itthon a beültetést megelőző kezeléseket? Van kapcsolata itt valamelyikőtöknek a kinti orvosokkal? Előre is köszönöm a válaszokat.

2021. szept. 13. 10:42

Sziasztok!

Láttam a Reprofit oldalán, hogy lesz lehetőség átszállíttatni díjmentesen embriókat, ivarsejteket Budapestről.

Csak érdeklődni szeretnék, hogy ez kb. hány embernek aktuális a közeljövőben? Azért kérdezem, mert a csehek azt mondták telefonon, hogy összevárnak egy nagyobb mennyiséget a szállításhoz.

Mi ivarsejteket szállíttatnánk ilyen módon.


[link]

2021. szept. 12. 07:43

Sziasztok,


Már 3 sikertelen IVF van mögöttünk, és megyünk Brnoba. Az a kérdésem, hogy tudtok olyan orvost, aki a Brno-i recepteket fel tudja írni itthon támogatottként? Az én nőgyógyászom elutasított - valahol persze megértem - ezek speciális hormonok.

Továbbá érdekelne, hogy kinek mlyen tapasztalata van az ERA, EMMA vizsgálatokkal illetve a lipid infúzióval.

köszönöm előre is

2021. szept. 6. 13:50
sziasztok, újból megcsináltattam az nk funció vizsgálatot, eredménye,Nk lymhocyta 16,1%, Nk funkció 41%.erre kell lipid? köszönöm a válaszotokat előre is
840. Pompom
2021. aug. 22. 21:47
Ti mikor mondanátok azt, hogy elég a hormonkezelésekből? Mi 6 kört csináltunk végig és a férjem már nagyon aggódik az életem miatt. Mindet jól viseltem, s nem okozott rövid távon semmit, de a jövőt nem ismerjük.
839. Pompom (válaszként erre: 838. - Pompom)
2021. aug. 19. 14:17
Legolcsóbbak az oroszok (de az nekünk messze van), legsikeresebbek a donorban az ukránok/spanyolok.
838. Pompom (válaszként erre: 834. - Remi78)
2021. aug. 19. 14:14

Javaslom, hogy több klinikával is vedd fel a kapcsolatot, kérd el az árlistát és a csomagokban foglalt kezeléseket és nézd meg a sikerességi rátájukat, valamint a fórumokon róluk alkotott véleményt. Reprofit mellett még sok másik klinika van csak Brnoban (talán 5nél is több), de sok van Prágában, Ostravában, szlovákoknál, ukránoknál, stb.

Nem kell az elsőnél leragadni, ez is csak egy szolgáltatás, aminek ára van és Te a legjobb minőséget akarod kifizetni.

Ország összehasonlítás: [link]

2021. aug. 19. 12:49

Sziasztok!


Egyelőre Magyarországon kezdenénk a lombik programot (én 43, a férjem 42 éves), de mivel a magánellátás egy év múlva itthon már nem lesz elérhető, azon gondolkodunk, hogy lehet, hogy már eleve Brno-ban kellene kezdenünk, mert ott nagyobb lenne az esélyünk.


Akinek már van ebben tapasztalata, melyiket javasolná?


Illetve a legfontosabb, szeretnénk egy olyan nőgyógyászt (Budapesten, vagy Szegeden, vagy a Balaton környékén), aki a lombik-programhoz is ért és nem a magánklinika, hanem a mi érdekeinket nézi a vizsgálatoknál; ellenőrzi, hogy amit ott javasolnak, az valóban szükséges-e stb.


Olvastam itt Dr. Timmetmann Gáborról, hogy ő Brno-val is kapcsolatban van, vagy kezel olyanokat, akik Brno-ba járnak (nem tudom, melyik az igaz). Akinek vele van tapasztalata, bármilyen infót szívesen fogadok róla.


Ha van más olyan nőgyógyász, aki ebben profi és ajánlanátok, nagyon megköszönném.

836. Remi78 (válaszként erre: 835. - Marlaa)
2021. aug. 19. 10:34
Rendben. Köszönöm.
835. marlaa (válaszként erre: 834. - Remi78)
2021. aug. 19. 10:17
Szia, nyugodtan hasznald a honlapjukon talalhato elerhetoseget. Magyar koordinatort es orvost fogsz kapni, a magyarokat Bagocsi dokihoz iranyitjak.
834. Remi78
2021. aug. 18. 21:51

Sziasztok!

Most járok itt először. A petesejt donoros beültetés érdekelne. Egy orvos ajánlotta ezt a lehetőséget, de kapcsolattartót nem kaptam. Tudnátok segíteni, hogyan kezdjem a konzultációra jelentkezést? Kit érdemes első körben keresni? Szívesen jelentkeznék ajánlás alapján. (a személyes infók miatt inkább privátban várom a választ). Előre is köszönöm a segítséget!

833. Licsili (válaszként erre: 832. - Iko)
2021. júl. 28. 09:58
Nagyon köszönöm a válaszod! 😘
832. Iko (válaszként erre: 831. - Licsili)
2021. júl. 27. 23:09
Nekem FET lesz és az immunologusom fet előtt és pozitiv terhességi tesz utánra írt fel lipidet.
831. Licsili
2021. júl. 27. 21:44

Sziasztok! Segítsetek kérlek!!!

Nem tudok az immunológusommal még 1-2 hétig konzultálni, de nagyon fontos lenne tudnom az ügyintézés és megszervezés miatt! 🥺

Ha ne lesz most beültetés csak stimuláció+leszívás+megtermékenyítés, akkor is kell lipid/Ivig infúzió?

830. Hamil (válaszként erre: 827. - Kr76)
2021. júl. 16. 11:57
Köszi!!!
829. Titkos (válaszként erre: 827. - Kr76)
2021. júl. 16. 09:26
Okés. Köszönöm! :)
828. Titkos (válaszként erre: 824. - TAndi86)
2021. júl. 16. 09:20
Köszi!
827. kr76 (válaszként erre: 826. - Hamil)
2021. júl. 16. 08:14

gyere át a msáik oldalra az valóban jobban pörög.. petesejt donoros lombik...

mi hétfőn voltunk beültin reprofit...első lombikunk...most várakozunk , megy a drukk , majd a tesztelésre. :)

elég hosszú folyamat én decemberben írtam először a klinikának ....és július 7 re kaptunk időpontot akkor volt a donor petesejt leszívás,,,és a férjemnek mintaadás,,, 12 én meg a beülti.

írj rám priv ben ha van kérdéses esetleg.

826. Hamil
2021. júl. 15. 22:11

Sziasztok!

43 éves pár vagyunk. 2 Bp.-i Kaális sikertelen lombikon vagyunk túl. 1.re 3 petesejt 3.napon 2 beultetve,a 3ik nem ment el 5. Napig.

2.ra 4 petesejt ment el az 5.ik napig.

2 beultetve, 2 pedig fagyasztva.

Sajnos semmilyen vizsgálat nincs, ugy érezzuk vakon lövöldözünk.

Elvileg semmi egeszségügyi gondunk sincs.

3 hónap múlva lenne Fet, de olvasva itt a sok jó tapasztalatot, elgondolkodtunk.


Mennyibe kerülne itt egy lombik?

Miben más mint a Kaáli?

Érdemesebb lenne mindjárt petesejt donorral kezdeni?

Tényleg igazak a számok a 70%-os sikerröl, sőt olvastunk 97%ot is ha 3x probálkozik valaki.

Előre is kőszi!!

825. kr76 (válaszként erre: 823. - Titkos)
2021. júl. 15. 07:43

szia

mi hétfőn voltunk areprofit ba petesejt donoros beültin :)

nyugodtan írj privátban segítek ha van kérdésed

mi bejártuk ezt az utat, és most várjuk , megy az izgulás, hogy mi lesz a teszt eredménye majd pár nap műlva

824. TAndi86 (válaszként erre: 823. - Titkos)
2021. júl. 14. 18:06

Szerintem ebbe a fórumba is írj, jobban pörög mint ez:


[link]

823. Titkos
2021. júl. 14. 17:59
Sziasztok! Örülök, hogy rátaláltam a fórumra, a férjemmel úgy döntöttünk, hogy Brnoban folytatjuk. Az elmúlt 4 évben volt 5 lombikom és két FET-em, de semmi nem tapadt meg. Közben 2x spontán terhes lettem, de elvetéltem a 6 és a 10. hétben. Elvileg sem nálam, sem a férjemnél semmi gondot nem találtak, már szanaszét vizsgáltattuk magunkat, én idén ősszel leszek 43. Végül úgy döntöttünk, hogy hiába van saját petesejt (jól stimulálható vagyok, megtermékenyül, minden okés, de nem tapad meg) inkább donorral próbáljuk meg. Biztató, hogy ebben a főrumban az "én korosztályomvan" :) és hogy többeknek sikerült! Gratulálok nektek! A mi legutóbbi lombikunk az előző hónapban volt a Róbertben, az utolsó kettő már privát kör volt, de a rengeteg csalódás nagyon megvisel minket, és bevallom, hogy engem a sok hormon is. A donoros változatban az a vonzó (a sikerességi ráta mellett), hogy nem kell végigcsinálnom újra a stimulációt. A Reprofitban gondolkozunk, szeretném felvenni velük a kapcsolatot. Írhatok valakinek privátban kérdéseket? Köszönöm! Drukkolok mindenkinek!
822. kr76 (válaszként erre: 820. - Papfi)
2021. júl. 14. 12:39

SZIA

AKKOR HAJRÁ :)

MI HÉTFŐN VOLTUNK NEKEM HÉTFŐN VOLT A BEÜLTI

PETESEJT DONOROS :)

DECEMBERBEN KEZDTEM EL FELVENNI A KAPCSOLATOT A KLINIKÁVAL ( REPROFIT )

MOST MEGY AZ IZGULÁS, HOGY MEGTAPADJON MEGMARADJON :)

HA KÉRDÉSED VAN ÍRJ NYUGODTAN

ÉN 45 VAGYPK.

ÉS EZ AZ ELSŐ LOMBIKOM,

2018 BAN TERMÉSZETES ÚTON LETTEM TERHES DE A 7. HÉTEN ELVETÉLTEM, ÍGY A NŐGYÓGYÁSZOM ÉS TÖBBEN IS A REPROFIT KLINIKÁT TANÁCSOLTÁK:)

DRUKKOLOK NEKTEK, HAJRÁ

821. Husi78 (válaszként erre: 820. - Papfi)
2021. júl. 12. 18:50

Szia,nekem nem volt sok választásom.Itthon 2 lombikom volt és nagyon sok hormon kezelés után 1 db petesejtet produkáltam,amiből végül nem lett terhesség.Akkor ajánlották a Reprofitet.Mi a Róbert kórházban kaptunk egy kapcsolattartót,aki mindent lekommunikált velük,gyógyszerezést,mikor kell kiutazni...stb.

Természetesen levelezhetsz velük te is,beszélnek magyarul.

A donor kiválasztásnál a haj és szem színét,a súlyát és testmagasságát választhatod ki.

Ezenkìvül meg lehet kérni olyat hogy ne legyen nagy orra,vagy füle,de kb ennyi,teljesen anoním az egész,csak a donor korát mondják meg.

Nekem van 2 45 éves ismerősöm,mindkettőnek elsőre megmaradt és már meg is születtek.Én most vagyok 43 és a 7.hétben vagyok.A másodikra sikerült náluk.Sok sikert nektek is!

820. Papfi
2021. júl. 11. 22:41

Sziasztok


Már egy ideje ízlelgetjük a donor petesejt kérdést, lassan belevágunk.


Tényleg olyan eredményeket értek el, mint amit az oldalukon írtak?


Hogy működik a donor kiválasztása, milyen szempontok vannak?


Köszönöm.

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook