Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Reprofit Brno fórum

Reprofit Brno (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
818. Macka
2021. júl. 3. 18:04
Sziasztok! Van köztetek olyan akinek oltas után sikeres lombikja lett? Ha igen mennyi idö telt el a kezelés kezdte és az oltás közt?
817. kr76 (válaszként erre: 809. - Husi78)
2021. júl. 3. 15:03

Szia

Tudnal nekem abban segiteni higy a matricakat hol es hogyan intezted ?

Szerdan megyunk reggel 9.30 ra es el kellene majd inteznem

Budapestiek vagyunk

Megjoszonnem ha leirnad konnyebbseg lenne hogy hol rendeljem vagy fizessem ki

Koszonom szepen

816. Merci22 (válaszként erre: 814. - Husi78)
2021. júl. 1. 22:43
A nőgyógyász akihez itthon járok,nekik is lombikos babájuk van, ezért örülök, ha mond valami alternatívat is, mint pl ez a matrac. Mondjuk az imádkozást is mondta,de én még maradok a babaváró meditációnál (youtube) esténkét.
815. Merci22 (válaszként erre: 814. - Husi78)
2021. júl. 1. 22:36
Hát mindent IS megteszünk. Egyévként rosszul írtam. Nem ágy csak matrac (mágneses,ha jól tudom). Itt vidéken 1500Ft egy kezelés vele, heti 2 alkalommal ajánlják minimum. Beültetés után pedig 4 hétre 50e a bérlés. A többi kiadás mellett ez már szinte semmi. Sajnos. Persze sosem tudni min múlik a beágyazódás. Nem is jó utánnaolvasni annyi minden van. A gránátalma, a bor, az az infúzió. El lehet itt veszni. Nem is olvasgatok többet :)
814. Husi78 (válaszként erre: 813. - Kr76)
2021. jún. 30. 12:12
Szia,én utánanéztem.Havi 75 ezer a bérleti díjja,többen is foglalkoznak vele a neten, én sokallom,de lehet hogy tényleg jó.Beültetés elött javasolják főleg,de lehet hogy beültetés után is jó,javítja a vérkeringést.Ha Merci22 nek sikeres lesz vele a lombik,tuti hogy kipróbálom.🥰
813. kr76 (válaszként erre: 811. - Merci22)
2021. jún. 30. 08:19
Bemer ágy ? nem is hallottam még róla :) hol béreltek ? utána néztél már ??
812. kr76 (válaszként erre: 810. - Merci22)
2021. jún. 30. 08:17
mi 7 én megyünk, akkor lesz uh, és akkor kell mintát adni a férjemnek.... és utána 12 én megyünk vissza akkor lesz a beülti nekem donor petesejtes lesz és ez lesz az első lombikom
811. Merci22 (válaszként erre: 809. - Husi78)
2021. jún. 29. 10:59
Szia! Köszönöm a jó tanácsokat. Valószínüleg én is max.1 hetet maradok beültetés után. Nekem a magyar dokim ajánlotta a Bemer ágyat. Elkezdem a héten a kezeléseket és kibérelem ha hazajövünk. Azt mondta a doki javítja a mikrokeringést és ezáltal segítheti a beágyazódást.
810. Merci22 (válaszként erre: 808. - Kr76)
2021. jún. 29. 10:54

Szia!

Köszönöm a választ!

12-én lesz az első ell.uh. szóval utána valamikor. Még nem tudok pontos időpontot. Nekünk ez lesz az első és saját sejtes. :)

809. Husi78 (válaszként erre: 807. - Merci22)
2021. jún. 28. 09:15

Szia,az endometriózishoz nem tudok hozzászólni,de leiden mutációm van és itthon kellett magam szúrni clexannal,kint nem tartották indokoltnak! Aspirin protectet szedem,de arra is azt mondták hogy szedjem ha akarom.

Kint maradni nem érdemes szerintem.Délre volt időpontunk fél 7 kor indultunk Vácról és 11:10 re kint voltunk úgy hogy Pesten brutál dugó volt.ha hétvégén mentek szinte át lehet suhanni a 2 országon akkor még ennyi idő sem kell.Visszafelé Letkésnél jöttünk át,végig a Szlovákokon.Nagyon jók kint az útviszonyok,mindkét országban.Autopálya matricát neten tudsz venni,már a csehekhez is.A 3 matrica 13 ezer ft.

A beülti után 5 napot voltam otthon,sétáltam,pihentem,de semmilyen munkat nem csináltam,max mosogatás, irodai a melóm úgyhogy bejárok most dolgozni.Óranként felállok megyek egy kört,hogy legyen vérmozgás.Az előzőn kettőnél végig otthon voltam,az eredménye egy nagy nulla! 😒

A beülti után annyi ,hogy vittünk egy puha vastag takarót,félig fekvőbe raktuk az anyós ülest és laza biztonsági övvel szépen hazajöttünk.Párod próbálja kerülni a kátyukat itthon! Mert kint nincsenek!😄

808. kr76 (válaszként erre: 807. - Merci22)
2021. jún. 28. 07:58

szia Merci22,


ti mikor mentek?

mi július elején.petesejt donoros beülti lesz, nektek is?

nem tervezünk kint maradni a kettő között,

mindkétszer jövünk- megyünk...itthon pihenek majd ,

a beülti után 3 nap szabi,,,csak otthon pihi, utána visszaállok dolgozni, irodai munkám van semmi fizikia.

mi így tervezzük..

807. Merci22
2021. jún. 27. 16:24

Sziasztok!

Szetetnék megosztani magamról néhány infót és pár kérdéssel fordulni hozzátok:

37 éves vagyok eddig 3 sikertelen magyarországi lombik után júliusban Brno-ba megyünk saját sejtes lombikra. Hosszú protokoll.

Sajnos endometriózissal kűzdök sok éve már. Első műtétem kb 13 éve volt amikor eltávolították az egyik petefészkemet. Tavaly ismét műtétem volt bélendometriózis miatt kb 10cm szakaszt vágtak ki, ami a méh hátsó falával nőtt össze. Van 2 miómagöb a hátsó falban de 2x2cm-nél kisebbek. DR.Bagócsi és a magyarországi nőgyógy. is azt mondta nem gond. Engem azért egy picit aggaszt.Ezen kívül minden értékünk rendben van.

Kérdéseim: van-e valami extra amit az endo-s betegeknél alkalmaznak?

Korábban Clexane-t kellett adnom vagy aspirin protect-et szednem. Most semmilyen véralvadásgátlót nem ajánlottak.

Amin még agyalok: Úgy terveztük Csehországban maradunk a leszívás és a beültetés között. Most viszont ahogy közeleg az időpont azt gondolom jobb lenne itthon,jobban megy az idő. Ki, hogy szokta? Ugyanez vonatkozik a bizonyos 2 hétre. Nem végzek fizikai munkát ,de gondoltam szabira jövök. Viszont megbolondulni sem akarok :D itthon.

Ti mit javasoltok?

Természetesen jelentek a csapatnak ha hazajöttünk, és az utána történtekről is.

806. Husi78 (válaszként erre: 804. - Kr76)
2021. jún. 27. 11:30

Szia,én is nagyon drukkolok nektek!

A legnehezebb a várakozás,ez a 2 hét mintha 2 hónap lenne.Ráadásul a gyógyszerektől annyi tünetem van,ami a terhességre is igaz,hogy nagyon oda kell figyelni nehogy túlságosan beleéljem magam.

Irj majd hogy mi volt veletek,hogy vagy!

805. kr76 (válaszként erre: 801. - Husi78)
2021. jún. 25. 08:41
ja és nagyon drukkolok, sok sikert kívánok :)
804. kr76 (válaszként erre: 801. - Husi78)
2021. jún. 25. 08:39

szia,

olvastam amit a fórumon írtál...nagyon drukkolok...

én most tartok a stimulálásnál.... petesejt donoros beültetésem lesz Brno reprofit, Bagócsinál....estofemet szedem, plusz clenax injekció...július 7 én megyünk 9.30 ra a sperma minta adásra és akkor lesz a petesejt donor leszívás....

én most itt tartok..egyenlőre pozitív véleményem van a klinikáról, egyből válaszolnak, kordinátor...stb...

nagyon izgulok, közeleg az időpont :)

803. Husi78 (válaszként erre: 802. - Nita05)
2021. jún. 17. 12:08
Nagyon köszönöm! ❤
802. Nita05 (válaszként erre: 801. - Husi78)
2021. jún. 17. 11:25
Szia Husi78, köszi a beszamolot és sok sikert kívánok!! 🙏
801. Husi78
2021. jún. 17. 09:48
Sziasztok,tegnap voltunk Brnoba.Senki sem állított meg a határon,se oda,se visszafelé.Páromnak van oltási kártyája nekem meg csináltattunk Pcr tesztet.De sehol,senki sem kért semmit.Úgyhogy ezen ne aggódjatok,sima a kijutás.Reggel mentünk,délután 5 re itthon voltunk.Először februárban voltunk,eredményeimet a Róbert kórházból vittem,kint nem is vizsgáltak meg,párom adott anyagot,idegen petesejt lett megtermékenyítve.Szerencsére 5 tökéletes, 5 napos embriónk lett.A megtermékenyítés után 5 nappal újra utaztunk,betettek 1 db ot,8,1 mm volt a nyálkahártya méret.Fél óra múlva jöttünk is haza.Összeségében 4850 eurot fizettünk és sajnos nem sikerült a baba.Most 480 eurot fizettünk,ismét 1 db ot raktak be 8,8 mm es nyálkahártya volt. (azért írom a méretet mert nekem azzal volt a probléma,hogy nem vastagszik)A magyar doki szimpatikus,mindenre válaszol amit kérdezel.Egyetlen dolog zavar engem,hogy a sikertelenség után nincsenek újabb vizsgálatok,nincs tanácsadás hogy min változtass.A válasz az hogy minden nő más és más.Értem én,ezért kellene egyéni "gyógymódot" kitalálni! De az nincs.2 éve nagy hasiműtétes mióma eltávolításom volt,polipjaim is voltak.Jelenleg 43 éves vagyok és nagyon bízom benne hogy a tegnapi beültetés sikeres ! Írjatok,segítek amiben tudok!
800. Honey38 (válaszként erre: 799. - Pompom)
2021. jún. 1. 21:14
Köszi az infót. Következő állomás a Reprofit lesz inkább, ezt csak végső megoldásnak gondolom. Csak kellett vmi kapaszkodó mert kezdem reálisan látni az esélyeimet.
799. Pompom (válaszként erre: 798. - Honey38)
2021. jún. 1. 12:15

Nézd csak: [link]


Repromeda Klinika, Brno, egyetemi negyed

798. Honey38 (válaszként erre: 797. - Pompom)
2021. máj. 29. 09:26
Köszi. Ezek szerint ott is csak az ukránokhoz közvetítenek :(
797. Pompom (válaszként erre: 796. - Honey38)
2021. máj. 28. 16:19

Nézd csak: [link]

Ez csak egy random google honlap.

796. Honey38
2021. máj. 28. 09:36
Sziasztok, van valakinek infója hogy a cseheknél milyen költsége van a béranyaságnak?
795. Pompom
2021. febr. 10. 16:53
Sziasztok! Ugyan ez a fórum inkább a Reprofitról szól, de én most egy másik kinikáról érdeklődnék. A Csehországi, Brnoi Repromeda klinikáról van bárkinek bármilyen infója? Minden infó morzsáért, tapasztalatért hálás lennék!
794. kr76 (válaszként erre: 786. - Bodza22)
2021. febr. 2. 08:57

Szia Bodza,

voltatok Brnoba ? leírnád a tapasztalataidat a klinikáról ? a beültetésről ?

Én szintén 45 vagyok illetve most leszek februárban. Nyárra tervezzük a kijutást petesejt donor lombik beültetésre.

Kiváncsi lennék a tapasztalataidra.

Nagyon szépen köszönöm.

793. Bodza22 (válaszként erre: 792. - Pompom)
2021. jan. 6. 17:38
Mi is az Integritybe foglaltunk, az van a legközelebb. Úgy sem várost nézni megyünk...
792. Pompom (válaszként erre: 791. - Pompom)
2021. jan. 6. 13:30
A jobb hely nem a drága hely persze. :) Mi most az Integrityben voltunk, máskor lakást bérlünk inkább. Az jobb érzés számunkra, jobban szeretünk önálló lakásban lenni. Ha nincs vírus, akkor kirándulni is próbálunk.
791. Pompom (válaszként erre: 790. - Bodza22)
2021. jan. 6. 13:28

Persze, a valóság szerencsére más mint a linken az ajánlások, infók, de ugye arra kell készülni és ahhoz képest kell örülni a kissebb szigornak. Ezért kell pl. az igazolást megkérni előre, mert ezzel tudod igazoni, hogy orvoshoz mész és vissza felé meg az ambuláns lappal. Persze, ha nem kérik és nem állítanak meg, az a legjobb.

Tőlünk sem kérték, de vissza felé azért megnézték a férjem személyiét. De ennyi, nem volt karantén sem. Mi mindíg Szlovákia felé megyün, pedig folyton parázunk. :) Eddig semmi rossz tapasztalatunk nem volt, egyik országban sem.


Éttermet nem fogtok nagyon találni most, szállást meg e-mailben érdemes foglalni és megírni, hogy orvosi kezelésre mentek. Kaját boltban lehet venni inkább, meg kiszállíttatni (pl. Wolton keresztül). Szállodákat ózonnal fertőtlenítik a jobb helyeken.

790. Bodza22 (válaszként erre: 788. - Pompom)
2021. jan. 6. 09:13

Szia Pompom!

Köszönöm a választ, én is nézem a konzuli oldalt, de a saját tapasztalatom az volt tavaly, hogy az ott leírtak ellenére úgy mentem át Ausztriába, és jöttem vissza, mint kés a vajon. Senki meg nem kérdezte, mi járatban vagyok. De most azon tipródom, melyik a kisebb kockázat, ha kint töltjük a két beavatkozás közötti időt (szállodában, étteremben kajálva, ami ugye kockázat) vagy hazajövünk, és itthon kuckózunk, és reménykedünk, hogy másodszorra is ki tudunk menni.

A klinikát mindenképpen megkérdezem, igazolást szerzünk tőlük. A szlovák tranzittól tartok, ezért inkább hajlunk rá, hogy Ausztrián keresztül menjünk, még ha hosszabb is.

Tőletek decemberben kérték az igazolást a határon? Gondolom, akkor még Szlovákián simán át lehetett utazni.

A többi fórum jó ötlet, megkérdezem ott is.

789. Pompom (válaszként erre: 788. - Pompom)
2021. jan. 6. 08:36
Fenit=fenti
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook