Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Rendkívüli - azonnali hatállyal történő felmondás lehetőségei munkavállaló részéről fórum

Rendkívüli - azonnali hatállyal történő felmondás lehetőségei munkavállaló részéről (tudásbázis kérdés)

2012. szept. 24. 19:40

Sziasztok.HELP!!


Próbaidő alatt vagyok,és szeretnék felmondani,de nem tudom hogy szociális ellátásra jogosult lennék e addig amíg új helyet nem találok.Munkanélküli ellátásra tuti nem vagyok jogosult.

6. e4cce736f7 (válaszként erre: 5. - Kitrákotty)
2012. jún. 25. 15:23

Mert jelenleg Németországban van az új munka ügyében. Én meg a barátja vagyok aki próbál neki segíteni...

A rendes felmondás lehetősége nem jó, mert letöltetik vele a felmondási időt. Nem fognak ettől eltekinteni , mert amellett hogy egy szemétláda a vezetés, Ő egy jó szakember aki hiányozni fog a területéről.

5. kitrákotty (válaszként erre: 4. - E4cce736f7)
2012. jún. 25. 15:17

[link]


ezen az oldalon olvashatsz ezekről.

ha rendes felmondással szünteti meg, nem köteles indokolni.


amúgy ha 9 évet dolgozott, biztosan felnőtt ember. miért nem ő jár utána a saját dolgának? :-)


szvsz olyasmikre hivatkozzon, amit bizonyítani tud.

2012. jún. 25. 15:11

Sziasztok!

Segítségre lenne szükségem.

Egy kedves barátom , szeretne azonnali hatállyal kilépni jelenlegi munkahelyéről,9 év munkaviszony után mivel kapott egy nagyon kecsegtető ajánlatot.

Fontos lenne, hogy a felmondás tényleg azonnali legyen , ne kelljen letöltenie felmondási időt. Kérdésem, hogyan lehet ezt kivitelezni?

Mire hivatkozhat?

Pld él-e még az a gyakorlat, hogy ha idegi alkalmatlanságra hivatkozik-tehát egészségügyi okokra, akkor elengedik-e azonnal? Ha igen , milyen papírok szükségesek?

Illetve történt a közelmúltban egy olyan dolog is a munka területén, hogy egy lopással meggyanúsították úgy válogatás nélkül az egész részleget ahol dolgozik. Persze Ő is és társai is vétlenek a dologban , de lehetne-e pld ezt felhasználni felmondási oknak? ( rendőrségre is kellett menniük kihallgatásra)

Ez esetben hivatkozhatna-e arra hogy mondjuk azóta úgy érzi hátrányosan megkülönböztetik - ami igaz is, a főnöke részéről mert úgy kezeli a beosztottait mint a tolvajokat :S

Vagy hivatkozhatna-e a júliustól életbe lépő műszakpótlékokat érintő megszorításokra-mert több műszakban dolgozik, és bár a cég kompenzál, azért kevesebb lesz a pénz mint most.

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat előre is!

2012. jún. 25. 15:08
2. mano0176 (válaszként erre: 1. - E4cce736f7)
2012. jún. 25. 15:03
Ha próbaidőn vagy akkor nincs gond. Ha letelt én kiharcolnám, hogy ők küldjenek el, így te jobban járnál.
2012. jún. 25. 15:01
Rendkívüli - azonnali hatállyal történő felmondás lehetőségei munkavállaló részéről

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook