Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Remegő baba fórum

Remegő baba (beszélgetős fórum)


2020. máj. 5. 00:28
Kisfiam akkor remegett amikor pisilt a pelusba :) ugymond kirazta a hideg, ez jopar eves koraig megvolt, aztan elmult
5. tuskoledi (válaszként erre: 1. - Bdodo89)
2020. máj. 4. 21:11
Én úgy tudom, idegrendszeri gyengeség, az idő múlásával és idegrendszer fejlődésével ki kell nőnie.
2020. máj. 4. 18:26
Tudom most probémás ebben a helyzetbe, de próbálj meg megkérni valakit, hogy beszéljen hozzá és állj készenlétben a telefonoddal.
2020. máj. 4. 17:28
Mindenesetre én elvinném neurológiára. 15 hetesen már nem kellene tremoroznia.
2020. máj. 4. 17:24

Tremornak hívják. Ez lehet szimpla ijedség hirtelen mozdulatra vagy pedig hangra. A másik esett mikor valami hiány van a szervezetben.

Mindkét lányom tremorozott, az első sorvadt babaként született toxémia miatt - neki fejletlen volt az idegrendszer. A második teljesen rendben volt időre szép súllyal született még is tremorozott. Őt kivizsgálták mindenre, vérvétel is volt. Szerencsére nem volt eltérés a vérképben, ez egy egyszerű idegrendszeri dolog volt nála is. Kb mire haza értünk a kórházból (8 nap) rendben volt. Nem nekem tünt fel elsőnek hanem az egyik fiatal gyerekorvosnak.

2020. máj. 4. 15:23

Sziasztok!


Azt remélem, valaki tapasztalt hasonlót, és kicsit megnyugodhatok.


15 hetes kislányom keze/karja és feje...talán teste is, néha remegni kezd, amikor nagyon izgatott/ideges lesz, pl. akkor vettem észre, amikor ismeretlenek vannak ott és beszélnek hozzá. Nem tart sokáig, de ijesztő. Az orvos azt mondta, vegyem videóra, de nehéz, mert rövid ideig tart és nem történik meg mindig.


A keze egyébként is szokott remegni, amikor fáradt, ideges vagy nagyon akar valamit, de az orvos szerint ez normális.


Na de ez a fej és kézremegés? Tapasztalt ilyet valaki? Nagyon aggódom!


Köszönöm előre is a válaszokat!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook