Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Régi munkahely, mégsem tudom megszokni. Gyomorideg már vasárnap, ha a hétfőre gondolok. Voltatok így ti is? fórum

Régi munkahely, mégsem tudom megszokni. Gyomorideg már vasárnap, ha a hétfőre gondolok. Voltatok így ti is? (beszélgetős fórum)


1 2
2022. márc. 20. 15:17
Viszont neked is 🙂!
2022. márc. 19. 16:04
koszi, vhogy kibirtam🙈 neked sok sikert!
2022. márc. 19. 15:50
Sajnálom.
2022. márc. 18. 21:39
de jo! en nem tudtam elmenni mert nem volt ember :/
2022. márc. 18. 17:07
Kinyitottam a szám és elmondtam a problémáim már sokadszorra és így a főnök nem volt velem genyó 🙂.
2022. márc. 17. 13:34
WOW de jó!! gratulálok! jó gyorsan elengedtek, én most tudtam kezdeni 1,5 hónap után.. :O
2022. márc. 16. 10:19
Sikerült másik helyet találni, jövő héten kezdek 🙂.
2022. márc. 1. 13:36
Köszi.remelem már nem sokáig.
35. c9155193c4 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 1. 13:36
1 az 5 ellen. Nem túl jó esély. Én nem maradnék ilyen munkahelyen, ezért azt tanácsolom mondj fel és keress más munkát, mert kapsz csak lehet nem olyant, amilyet szeretnél. De mielőtt megtennéd megtéphetnéd a hajukat.
2022. márc. 1. 13:03
:DDD kitartás!
33. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 32. - Apeeng)
2022. márc. 1. 12:57

Mondom én, hogy létező probléma az enyém.

Egyébként beadtam az önéletrajzom egy sokkal jobb céghez, remélem felvesznek és húzhatok el a vénk*rvàk mellől.

32. apeeng
2022. febr. 27. 13:39

egy statisztika szerint a vasárnap esti szívrohamok jelentősen megnövekednek a többi napokhoz képest..a kikérdezett betegek a hétfői munkahelyi stressztől kaptak rohamot(zömmel)..

Ez a vasárnapi szorongás sajnos élő probléma, csak munkakör, vagy munkahely változtatással orvosolható.

2022. febr. 27. 13:32
Nagyon sok szerencsét kívánok!!
30. Napsugár8 (válaszként erre: 29. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 27. 08:28
Erről van szó! Az egészség és a család minden munkahelynél többet ér.
2022. febr. 27. 08:26
Keresem már az új munkahelyem. Senki miatt nem megyek tönkre.
28. michelle.r (válaszként erre: 16. - Babyapocakban)
2022. febr. 21. 09:29
Tehát a fiatalabbak között nincs olyan, akit az intrika éltet. Mód felett bölcs meglátás.
27. michelle.r (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 21. 09:27

Még csak hasonlót sem mondott. De ebből a válaszodból kezd körvonalazódni a problémád. Egészen mást hallasz ki, mit ami elhangzik.


Nem, nem vagy bűnbank, de ezt tényleg magadban kell helyre tenni. Ne viccelj már, hogy öt némber miatt képes lennél felborítani az életedet. És bárhova mész, viszed magaddal saját magadat. Szóval arra keresd a megoldást, hogy ezt a helyzetet kezeld, ne arra, hogy találsz új munkát.

26. Csillagszem38 (válaszként erre: 22. - Babyapocakban)
2022. febr. 20. 17:35

igen, az en mostanim se


van egy idosebb kolleganom (63) tok jo munkaero, jolly joker. Ezt tudja nagyon jol es a.fonok is, igy barmit megenged neki(a munkatarsak foldbe tiprasat, alzasat, pitianer kotekedest a munkajukban stb) annyival elintezi h ne feszuljetek egymasnak...😱 ennek a nonek mindenkivel gondja volt mar, az osszes korabbi kolleganoimnek eddig. En masfel evet birtam vele, de eddig se kellett volna. Hozzateszem volt h mar az asztalt majdnem raboritottam ugy felb.szott, pedig en a vegtelensegig tudom turtoztetni magam, olyan eros az onkontrollom. A vicc az egeszben h privat nagyon birom, de munkakozegben kibirhatatlan.

25. Napsugár8 (válaszként erre: 22. - Babyapocakban)
2022. febr. 20. 16:35
Tudod ez a sugó kolléganő eleinte csak annak a másiknak a munkájában elkövetett apró kis disznóságait sorolta, amiket könnyen vissza tudtam ellenőrizni. Bár már akkor is éreztem, hogy ez így nem lesz oké. De amikor már azzal jött, hogy ugyanaz a kolléganő mikor, kivel csalja a férjét? Itt szakadt el nálam a cérna, mert ugye a dolgozók magánélete egyáltalán nem tartozik rám, és másra sem. Hát akkor léptem meg ezt a bizonyos: meséld el ismét játékot. A többiek mikor megtudták, röhögtek, mint a fakutya. :))
24. globus
2022. febr. 20. 15:48

Szülési szabadság után dolgoztam ilyen helyen. Áprilisban kezdtem, október 14-től felmondtam.

6:50-kor cígöltem gyereket az oviba, 17 óra után értem oda, ha futva tettem meg az utat, akkor is. Óvónővel sosem találkoztam, csak dadussal. 1 műszakos munkarendbe vettek fel, de harmadik héten már ki akartak helyezni délutánra, délelőttre. Párszor bementem, de volt olyan, hogy előző este sógornőmhöz vittem a gyereket aludni, hogy 5 órakor bemenjek, itt szakadt el a cérna.

Új munkahelyemen 18-ig dolgoztam, de a délutáni ovit megoldottam egy ismerőssel némi zsebpénzért.

2022. febr. 20. 15:39

Voltam ilyen helyzetben. Egy 72 éves gazdag embernek voltam a titkárnője. Undorító stílust kaptam. Napi 4 órában dolgoztam, de vasárnap már sírtam, hogy mennem kell.

A kutyámmal nem beszélnék úgy, ahogy ő velem bánt. 1,5 hónapot bírtam.

22. babyapocakban (válaszként erre: 21. - Napsugár8)
2022. febr. 20. 13:59
Vigyázni kell velük, a legtöbb összetűzést az ilyen visszamondók okozzák. Te jól csináltad. Nem minden főnök foglalkozik ilyenekkel és vállalja a direkt konfrontációt.
21. Napsugár8 (válaszként erre: 19. - Babyapocakban)
2022. febr. 20. 13:42

Volt ilyen beosztottam nekem is. Mindig jött a szöveggel, mikor melyik kolléganővel akadt éppen összetűzésbe, arról hozta nekem a híreket.

Egy alkalommal behívattam mindkettőt, és mondtam a sugónak, hogy most ismételje meg, ott, a másik előtt, amit az előbb nekem négyszemközt mondott róla. Persze, ahhoz már nem volt bátorsága.

Attól kezdve leállt a kavarással. :)

20. 3922e0e3cc (válaszként erre: 19. - Babyapocakban)
2022. febr. 20. 13:41
Ironikusan írtam,de azért köszi :)
19. babyapocakban (válaszként erre: 18. - 3922e0e3cc)
2022. febr. 20. 13:33

Nem akartam általánosítani. Akikről szó van, ők biztos unatkoznak, mert ha nem lenne holtidejük, nem lenne idejük a FI babás dolgaival sem foglalkozni.

Írod, hogy egy jóakaród. Biztos jót tesz veled ezzel? Vannak dolgok, amikről jobb nem tudni. Nem biztos, hogy JÓakaró. Aki mindent visszamond egy munkahelyen, az inkább kavarógép.

2022. febr. 20. 13:12

50 évesen én is az idősebb kategóriába tartozok!

2 diplomával a hátam mögött voltam 10 évig ügyvezető igazgató,több száz embert irányítottam.

Mindezt 3 gyermek mellett,egyedülállóként!

A sors úgy hozta,hogy 2017-ben leszázalékoltak,mert a testem nem bírta a strapát!

4 éve dolgozom meósként egy GYÁRBAN 32 nő és 16 férfi mellett,ebből 3 hölgy kollégám van.

Voltak-vannak-lesznek is konfliktusok,de olyan munkahely nem létezik ahol nincs!

A legkisebb gyermekem tartós beteg,folyamatos ápolásra szorul,tehát nem igazán van időm "unatkozni" vagy "nyávogni"..........

Senkivel nem cserélnék ezek ellenére sem életet,mert amim van azért én küzdöttem meg!

Igen.....van hogy engem is kibeszélnek a női kollégáim ( minden visszajön egy jóakarótól) de egyáltalán nem érdekel!

Soha-semmit nem irigyeltem másoktól,és ha valami annyira nem tetszett,hogy gyomoridegem legyen tőle,akkor léptem!

Üdv: Egy unatkozó 50 éves

2022. febr. 20. 13:08

Nem voltam még ilyen helyzetben. Én sem mondanék fel ha egyébként más tekintetben jó a munkahely.

Mond meg az öt rosszindulatú unatkozónak, hogy foglalkozzanak saját magukkal és söprögessenek a saját házuk tájékán, ugyanis van mit.

Reméljük mihamarabb terhes leszel és akkor nem kell sokáig a rosszindulatú hülyeségeiket hallgatnod.

2022. febr. 20. 12:56
Törölték, amit írtam. Leírom újra: az idősebbeknek már uncsibb az élet, nagyobb hangsúlyt kap a pletyi. Nekik már a B oldal forog, ezért a fiatalabbakra is irigyebbek (nem mind, hanem van aki...) Amikor susognak rólad, arra gondolj, hogy ők csak boldogtalan, unatkozó némberek, és ez az egyetlen örömük az életben...
2022. febr. 20. 12:40

Tenyleg csak az a 3 megoldas van, amit irnak.


1, nem erdekel

2, felmondasz

3, erdekel es még jobban kikeszulsz - es ez a babaprojektnek se tesz jot.


A munkatarsaid nem fognak valtozni 😞

2022. febr. 20. 12:04
👍👍👍
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook