Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ráncfeltöltés, mert nem érzem jól magam a bőrömben fórum

Ráncfeltöltés, mert nem érzem jól magam a bőrömben (beszélgetős fórum)


17. Angéla1 (válaszként erre: 2. - Papája)
2022. márc. 14. 19:08
Sztem meg te keress...
16. AncsyGSX-R (válaszként erre: 15. - AncsyGSX-R)
2020. jan. 24. 12:34
40 éves , elírtam :)
2020. jan. 24. 12:33

Sziasztok,

Én lehetőleg olyan ajánlásokat szeretnék kapni, akinek már volt arcfelvarrása, melyik orvost javasolná? Jövőre leszek 4 éves és nagyon nagyon rám fér az arcom "helyre rakása" már, sajnos génileg is sikerült a lehető legrosszabb géneket örökölnöm, már jóval korábban ráncosodtam is, mint a többség..Előre is köszönöm a javaslatokat. Botox, stb kilőve, minden ilyet próbáltam már, csak ideig óráig működnek nálam..

14. semleges (válaszként erre: 9. - 1+1=10)
2019. ápr. 24. 12:46

Sosem fogom megérteni, miért kell rosszindulatúan válaszolni és írni egy ilyen ártatlan témához. Nekem soha nem jutna eszembe a "fonnyadt" szó egy 30+os nőről.

Egyébként meg a stílus maga az ember.

13. Mezei Virág (válaszként erre: 12. - 7cc4374fb4)
2019. ápr. 23. 16:17
Szívesen!
12. 7cc4374fb4 (válaszként erre: 11. - Mezei Virág)
2019. ápr. 23. 16:14
Koszonom 🙂
11. Mezei Virág (válaszként erre: 1. - 7cc4374fb4)
2019. ápr. 23. 15:11

A szarkalábak ásványi anyag hiányától lehetnek.

Jobban járnál, ha ezeket pótolnád!

(ezek Schüssler sók)


"Szarkalábak, ráncok, bőrhibák az arcon


Két olyan ásványi só is van – a Calcium fluoratum és a Silicea -, amelyek kifejezetten a kötőszövetek és a bőr rugalmasságáért felelnek, így hiányuk elernyedt izmokhoz, ráncokhoz vezet. Ezek hiánya tehető felelőssé az arc korai öregedéséért, a szem körül kialakuló szarkalábakért is. A Calcium fluoratum-hiány esetén jellemzően ún. kockaredők jelennek meg: ezek a belső szemzugból legyező irányban szétterjedő ráncok, melyeket függőleges irányú ráncok kereszteznek. A belső szemzug vöröses-barnás elszíneződése is gyakori tünet. Ha pedig a tükörben alaposan megvizsgáljuk arcunkat, és apró kis ráncokat látunk a száj és a szem körül, egy hosszú harántredőt a homlokon, a fül előtt pedig párhuzamos, függőleges ráncokat, akkor a Nr.11. Schüssler-só, a Silicea arcdiagnosztikai tüneteivel szembesültünk. A Siliceát a szépség sójának is nevezik, mivel a szilícium elősegíti a kötőszövetek felépítését, a kollagén rostok képződését. Előfordul a porcokban, bőrben, erekben, ízületi szalagokban, inakban. A test rugalmasságának egyik építőnyaga. Hiánya egyéb tünetekkel is társulhat, a teljesség igénye nélkül: visszértágulat, aranyér, hajhullás, haj- és körömtöredezés. Nem érdemes megvárni, míg a ráncok belevésődnek a bőrünkbe, jobb tenni ellene!"

10. 7cc4374fb4 (válaszként erre: 9. - 1+1=10)
2019. ápr. 23. 14:55
Te is biztos egy otthon unatkozo nyugdijas oregasszony vagy 🤣🤣🤣
9. 1+1=10 (válaszként erre: 3. - Bozsu55)
2019. ápr. 23. 14:28
Jó tanácsod adtál, nekem tetszik, de úgy látszik a kis fonnyadtnak semmi sem jó.
8. 7cc4374fb4 (válaszként erre: 7. - Semleges)
2019. ápr. 22. 21:10

Koszonom a biztatast.

Szolizni nem jarok mert erzekeny a borom a naptol is felek 😁

Eredeti voros vagyok es szeplos is.

A lenyeg hogy koszi :)

2019. ápr. 22. 21:01

Én biztatni tudlak, csináltasd meg, rengetek ezzel foglalkozó plasztikai sebész van. Sem a botox, sem a hyaluronsavas feltöltés nem tart sokáig, így valóban nem elég egyszer menni ha úgy látod.

33 évesen tényleg korainak gondolom én is, de ha ilyen a genetikád nem tudsz mit tenni. Próbálj minőségi krémeket, ne napozz, ne szoláriumoz, maszkok, sok folyadék, kevés stressz, stb.

Sok sikert:)

6. 7cc4374fb4 (válaszként erre: 4. - 7cc4374fb4)
2019. ápr. 22. 20:56

Jah elnezest en voltam most tusko

Biztos csak az valtotta ezt ki onbol hogy kiirtam az eletkorom 😆 Rancok ide vagy oda elottem az elet 😁☝️

5. 7cc4374fb4 (válaszként erre: 3. - Bozsu55)
2019. ápr. 22. 20:51

Nyilvan nem vagyunk egyformak... Van aki 60 es a halal kozt is jol nez ki ha "genetikailag " szerencses

Kozben mar talaltam tobb forumot ebben a temaban,talan nemis kelett volna irnom ujat.Tapasztalatokra vagyok kivancsi nem a google-ra Koszonom szepen

4. 7cc4374fb4 (válaszként erre: 2. - Papája)
2019. ápr. 22. 20:44

Koszonom az epito jellegu valaszt

Jo nagy bunko lehetsz....

3. bozsu55 (válaszként erre: 1. - 7cc4374fb4)
2019. ápr. 22. 08:45

Ha komoly a szándékod,

megfelelő a bankkártyád Google a barátod...

Halkan megsúgom ha ez genetika akkor gyakori vendég leszel ott!

Valóban egy probléma,én kétszer harminc is elmúltam és egy anyám korú nő megkérdezte -te nem vagy ráncos? Nem mert nekem más probléma jutott,de bevettem a lecarom tablettát!

2. papája (válaszként erre: 1. - 7cc4374fb4)
2019. ápr. 21. 13:43
Inkább pszihológust keress !
2019. ápr. 20. 22:54

Sziasztok

33 eves vagyok es igazabol mar tini korom ota szarkalabak vannak a szemem korul.Ez mindig nagyon zavart mert idosebbnek gomdoltak a koromnal.Most egy hozzam azt hittem kozel allo szemely sertett meg azzal hogy 50 nek nezek ki :(.Azt hiszem eljott az ido hogy rancfeltoltes utan nezzek .Valaki esetleg tudna nekem ajanlani Budapesten egy megbizhato magandokit?

Koszonom

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook