Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Borzalmasan érzem magam a bőrömben, mert egy rokonommal egy... fórum

Borzalmasan érzem magam a bőrömben, mert egy rokonommal egy... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

19. csikil4ny (válaszként erre: 15. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 22. 17:43

Van egy csomó jó dolog az életedben, értékeld! Lehet, hogy valamiért pont ő irigyel téged. Akár a szabadságodért, azért, hogy jól érzed magad a munkahelyeden.


Nem fontos, hogy ki mit mond, csak az, hogy te miként érzel.

2023. jan. 21. 19:16

én is sok kéretlen tanácsot kaptam... kapok...

😂 de csak mikor elgyengulok és picit panaszkodom, mert épp nehéz.

rajottem hogy nem szabad panaszkodni. senkinek. azt meg nem bírom, néha ki kell engedni a gőzt!! olyankor anonim kiírom magamból és anonim adnak kéretlenül tanácsot ☕😇

a pokolba vezető út is joszandekkal van kikovezve!

ahogy ez a hsz is.

17. 3272f5ad6f (válaszként erre: 15. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 21. 11:57
Panaszkodsz? Vagy látja rajtad, hogy nem érzed jól magad a bőrödben, és azt hiszi, hogy a kéretlen tanácsaival segít? Állítsd le, ha nem vagy kíváncsi rá! És fogadd el magad ilyennek.
16. Főnix3 (válaszként erre: 15. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 21. 10:44

Senki kedvéért ne formáld át magad!

Ha valaki szeretni fog, az nem a hajad színe miatt fog szeretni és nagyon sok férfinek nem tetszik a műköröm!

Ne legyen rossz szájízed! Tedd őket a helyükre! Senki ne szóljon bele az életedbe! Legyen nekik rossz szájízük, hisz kéretlen tanácsot adtak!

2023. jan. 21. 10:24

Jók a tanácsaitok, köszi!

Sajnos a családom sem tesz hozzá ahhoz, hogy jól legyek. A nővéremmel jó a kapcsolatom, de ő is ilyen bulizós, pasizós volt. Sorban álltak érte az udvarlók. Aztán 22 évesen megházasodott, 2 gyerek. Gazdagok is lettek, menő körökben mozognak.


Szóval ő azt szeretné legyek ilyen mint a most menő csajok. Kezdte azzal, hogy szőkítsem a hajam. Oké. Legyen műkörmöm. Oké. Sminkeljek. Alap smink az megy. Most rákezdett arra, hogy tetováltassam ki a szemöldököm. Ezt nem akarom, és nincs is rá szükségem. Győzködött, miért nem? Emiatt is rossz szájízem lett.


Aztán van egy tök jó munkahelyem. 6 éve vagyok itt. Jól érzem magam, a társaság jó, a fizu nekem jó, irodista vagyok. Ősszel elvégeztem az angol középfokút. Azóta azzal nyaggat miért nem kérek fizu emelést? "De miért nem? Jó, akkor keress másik melót ahol több a fizu" majd küldözgeti a hirdetéseket. Mondom nem akarok másik helyet. "Jó, te tudod". Megint rossz lett a szájízem, hogy lenéz a munkám miatt is. Pedig én tényleg boldog vagyok itt. De Apánknak sem voltam soha elég jó.


Aki meg bíztat egyedül, hogy fogadd magad el, az Nagynéném, de neki ugye nagynénje az a lány is, akivel egyidősek vagyunk. És az jár a fejemben, hogy őt biztos többre becsüli, mert ő normális életet él, engem meg csak nyugtat.

2023. jan. 21. 09:30

"Ádám és Béla szerelme" is eltér az átlagostól és lám mégis boldogok.


Te visszahúzódóbb vagy, és Te másban leled örömöd.

Kívánom, hogy mielőbb megtaláld.

13. Érdekes73 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 21. 09:27
Pedig nincs értelme az ilyen "versenynek". Csak önmagad lehetsz javított kiadásban.Apró lépésekkel bővítheted a komfortzónádat.
12. K-né Zsóka (válaszként erre: 2. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 21. 09:24
Miért lenne baj, ha nem olyan vagy mint ő? Hála az égnek, hogy az emberek nem egyformák, mert az igen unalmas lenne. Ő bulizós, te visszahúzódóbb, te másban leled örömöd. Viszont ahhoz, hogy társat találj neked is tenned kell. Járj el olyan helyekre ahol jól érzed magad, de emberek között lehetsz. Ne azon agyalj, hogy mid nincs, annak örülj, amid van!
11. csikil4ny (válaszként erre: 2. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 21. 07:34

Ha arra törekedsz, hogy egyedül megtaláld a belső békédet, az látszik az ember arcán.


Egy jól használható trükk, próbáld ki, amikor legközelebb az utcán tartozkodsz, vagy épp bevásárolsz: nézz az emberek szemébe s mosolyogj rájuk. Nézd meg mi történik! 😉

10. libikóka (válaszként erre: 2. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 21. 05:13
Ne utáld magad,,ez ráül az életedre.
9. semleges (válaszként erre: 4. - Főnix3)
2023. jan. 21. 01:24
Igy van.
8. _Berry_ (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 21. 00:15
Az a család, amit te elképzeltél és amilyen a rokonod családja, az egyáltalán nem biztos, hogy azonos. Sokan a külvilág felé azt mutatják, hogy mesés minden, közben meg lehet, hogy a 4 fal között meg teljesen más a történet. Attól nem vagy nyomi, hogy nem szeretsz bulizni, viszont szeretsz olvasni. Hidd el, hogy a pasik között is vannak, akik pont azt a nyugodt életet szeretik, amit te és olyan társra vágynak, mint amilyen te vagy. Felejtsd el, hogy senkinek sem tetszel, ne értékeld le magad, a görcsös hasonlítgatást más életével viszont engedd el.
7. vigyefene1 (válaszként erre: 6. - 5d8fd6c5cb)
2023. jan. 21. 00:11
A címe benne van a telefon könyvben.
6. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 5. - Charlize)
2023. jan. 21. 00:07

"mert becsöngetni nem fog hozzád senki!"


Én becsengetnék hozzá, mert szimpatikus amit magáról írt.

Megoszthatná valaki velem Fi címét?

5. Charlize (válaszként erre: 2. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 20. 23:38

Nem, ezt tilos! Nem utálhatod magad, hisz más hogy szerethetne, ha még magad is utálod saját magadat?


Te ilyen vagy. Benned ez jó, így szeresd magad!

Olvasol, nem szeretsz bulizni. Járj el jó előadásokra, koncertekre, adj esélyt magadnak ismerkedésre, mert becsöngetni nem fog hozzád senki!

4. Főnix3 (válaszként erre: 2. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 20. 22:20

Sajnálom, hogy ezt érzed!

Mégis azt mondom neked, hogy ne hasonlítsd magad senkihez! Te, te vagy! Ugyan olyan fontos és különleges, mint a rokonod, vagy bárki más, akinek az életére kicsit is irigy vagy!

Első és legfontosabb, hogy szeresd és tiszteld magad, ha másért nem is, magadért, mert neked kell még abban a testben élned! Ha ez megvan, akkor mástól is ezt fogod kapni! Ha pedig lenyugszol és elfogadod magad, kiegyensúlyozottabb leszel, ettől vidámabb és önbizalommal teli! Az emberek szeretik a vidám embereket! Így te is nagyobb eséllyel találhatod meg a szerető férjet és még családod is lehet!

A savanya pitsákat nem szeretik az emberek, sokan el is szeparálják magukat tőlük! Ne arra pazarold az energiád, hogy keseregsz, irigykedsz, szomorkodsz, hanem szedd össze magad és mondogasd! Meg tudom csinálni!

Építsd fel magad! Kevesebb energiába fáj, mint amit most belefektetsz a negatív gondolatokba!

Sok sikert és kitartást!! 😉

2023. jan. 20. 22:13
Ha utálod magad emiatt és nem érzed jól magad a bőrödben változtass. Amúgy meg szarni bele. Nem tudhatod h jobb neki....
2023. jan. 20. 21:52
Tudjátok mivel egyidősek vagyunk, mindig volt valami rivalizálás. Ami nem tudom az én fejemben volt-e csak. De néhány éve a fb-ról letörölt, mert mi "más világ" vagyunk. Ő menő, népszerű, pasizós, bulizós csaj lett. Én meg a nyomi aki otthon ül, olvas, és senkinek sem tetszik. Utálom magam mert ilyen lettem.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook