Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ragasztós lett a bőr ülőgarnitúránk!!!Mivel tudom leszedni?Segítsetek légyszi! fórum

Ragasztós lett a bőr ülőgarnitúránk!!!Mivel tudom leszedni?Segítsetek légyszi! (tudásbázis kérdés)


2010. aug. 9. 08:58
próbáld meg az acetont, csak fülpiszkálóra tegyél, és csak a ragis felületet dörzsöld óvatosan. ha már kopik, akkor lehet próbálkozni meleg vízzel a maradékot lemosni.
4. Bucóka20 (válaszként erre: 3. - Lov.ildi)
2010. aug. 9. 08:18

Köszönöm a segítséget,de azt elfelejtettem igen,hogy aceton véletleünk (2csepp) már ment a garnitúrára és nagyon csúnya nyomot hagyott.Azzal lejönne (szerintem is),de akkor meg az a folt marad ott.

Nem tudok jó megoldást,remélem valaki tud segíteni.

3. lov.ildi (válaszként erre: 2. - Bucóka20)
2010. aug. 9. 08:14

Szia!


A bőr nagyon kényes. Bármivel is próbálkozol nem látható helyen csinálj egy próbát. Nehogy még jobban tönkre tedd a garnitúrát.

Aceton vagy valamilyen köröm lemosó valószínűleg leviszi a ragasztót,de tényleg nem tudom,hogy a bőrrel hogyan viselkedik.

2010. aug. 9. 08:01

Nem a miénk az ülőgarnitúra,hanem apuméké és nem is hagyományos ragasztó,hanem a csillám -tetoválásomnak- a ragasztója.Ahogy megolvadt a -tetkó- minden a garnitúrán ragadt.


Próbáltuk meleg vízzel (elvileg azzal lejön,rólam így lejött)

Szappanos vízzel,ablaktisztítóval...de semmi...

Annyi gáz..bánt a helyzet.:-S

2010. aug. 9. 08:00
Ragasztós lett a bőr ülőgarnitúránk!!!Mivel tudom leszedni?Segítsetek légyszi!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook