Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ráckevei nőgyógyászattal, orvosokkal kapcsolatban van-e tapasztalatotok? fórum

Ráckevei nőgyógyászattal, orvosokkal kapcsolatban van-e tapasztalatotok? (tudásbázis kérdés)


2012. nov. 10. 13:26
Ez eddigi legjobb orvos olyan volt, mint egy tüskés bokor... max. 3 mondatot hallottam tôle. Viszont 35 év szenvedést meggyógyított véglegesen. Pedig egy fillért sem kapott tôlem.
2012. nov. 10. 12:40

Köszi szépen!

Bár mindenképpen el kell mennem, mert megoldandó problémáim vannak, de mivel nem vagyok eleresztve pénzzel és magándokihoz nem tudok menni, így azért érdekelt volna, hogy abból a két dokiból melyik milyen, hogy viszonyul a páciensekhez, mennyire türelmesek stb. Nyilván megoszlanak az emberek véleményei, de azért valami tapasztalat csak van.

Na mindegy, azért kössz!

2012. nov. 9. 21:43
Bátraké a szerencse! :) Egy másodpercig én is gondolkodtam rajta, hogy bevállaljam-e a ráckevei sztk-t, de ááááá, nem mertem. :) Mondjuk így tét nélkül én is kíváncsi lennék, mit lehet tudni róla.
3. Sulawesy (válaszként erre: 1. - Kriszti1212)
2012. nov. 9. 21:26
Két doki van! Egyiknél sem voltam, de nem hallottam róluk túl sok jót. Sajnos sztk-s dokik... Az egyik a terhes barátnőmnek meg sem mutatta a babáját a monitoron...
2012. nov. 9. 21:04
Inkább magad tapasztalj. Az "elsôkézbôl" származik...
2012. nov. 9. 21:01
Ráckevei nőgyógyászattal, orvosokkal kapcsolatos tapasztalatokat szeretnék olvasni! Köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook