Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ismeri valaki Fehérváron Dr. Hetzel Sándor (remélem jól írtam) nőgyógyászt? Mik a tapasztalatok vele kapcsolatban? Mire készüljek? fórum

Ismeri valaki Fehérváron Dr. Hetzel Sándor (remélem jól írtam) nőgyógyászt? Mik a tapasztalatok vele kapcsolatban? Mire készüljek? (tudásbázis kérdés)

2008. aug. 30. 18:10

Megírná nekem valaki, hogy Fehérváron hol rendel ez az orvos? Mióta nyugdíjba ment a nőgyógyászom, keresem az "igazit", de évek óta nem találom. Hátha ő lenne....

Mennyi idős?

2008. aug. 24. 11:23
Hat éve a kislányomat Móron szültem,oda is átjárt akkor és elég sok betegét meglátogatta,láttam milyen emberségesen bánt mindenkivel és mindenki csak dícsérte.Szerintem is jó választás.
4. ember5 (válaszként erre: 3. - Kic)
2008. aug. 24. 11:17
A legszuperebb doktor,magas szaktudással empátiás készséggel, kommunikációval, tartással, becsületességgel.Jót választottál.
3. kic
2008. júl. 31. 21:53
Barátnőm hozzájár és nagyon meg van vele elégedve!!!
2008. júl. 31. 20:36
Én sajna nem ismerem,de hallottam hogy átjár a Várpalotai kórházba is rendelni Péntekenkét,az egyik ismerősőm nála volt és ő megvolt elégedve vele.Én is hozzá készülök!!!
2008. júl. 31. 20:23
Ismeri valaki Fehérváron Dr. Hetzel Sándor (remélem jól írtam) nőgyógyászt? Mik a tapasztalatok vele kapcsolatban? Mire készüljek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook