Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Dr. Pásztor Norbert szegedi nőgyógyásszal kapcsolatban szeretnék véleményeket, tapasztalatokat kérni fórum

Dr. Pásztor Norbert szegedi nőgyógyásszal kapcsolatban szeretnék véleményeket, tapasztalatokat kérni (beszélgetős fórum)


2021. júl. 21. 21:47

Sziasztok!

Szeretnék érdeklődni, hogy aki volt meddőségi vizsgálaton Pásztor Norbertnél (kezdetben rakszures, hüvelyi uh) annak hova kellett a tovabbiakban menni vérvételre, hová küldte beutalóval? Köszönöm.

16. Sommersby (válaszként erre: 15. - Sunshine3)
2020. márc. 18. 16:54

Köszönöm szépen a válaszod. Nálam csak az a gond most az előző spirálom (valószínűleg kicsit túlhordott volt) leszedték a Női Klinikán, ambulancián. A menzeszem kezd egy ideje össze-vissza jönni, valószínű, előklimax. De a laboreredmény kimutatta van még peteérésem. Ott a klinikán megcsinálták a rákszűrést, eredmény negatív. Vérzésem még nem jött meg. Viszont a vírus-helyzetre tekintettel a Klinikán nem rakják fel, mivel a rendelet szerint "nem életmentő beavatkozás".

Így kerestem magánorvost, és meg beszéltem vele telefonon, meg sok pozitív véleményt olvastam róla. Mondta, felteszi, lehet, vérzésen kívül kell feltennie (mert mondta lehet sok idő mire vérzésem lesz), de ne aggódjak, nem lesz fájdalmasabb, mintha vérzés alatt tenné fel. Mondjuk nekem már vagy 20 év alatt tettek fel többet, nem kellemes, de valóban pár másodperc. Remélem, most sem lesz rosszabb.

15. Sunshine3 (válaszként erre: 14. - Sommersby)
2020. márc. 18. 14:42

Szia!

Én is voltam nála ilyen ügyben. Viszont nem a magánrendelesen tette fel,ott csak a receptet kaptam meg. Aztán amikor megjött,akkor fel kellett hivnom, és másnap a klinikára kellett bemenni hozzá a felrakásra. Ami egyébként pikk-pakk megvolt, nem volt vészes. Pár perc. Utána ultranaggal még megnézte h jó helyen van e. Aztán már mehettem is haza azonnal. Kontrollra nrm kellett visszamenni, csak ha panasz van. Én elégedett voltam összességében.

2020. márc. 18. 09:02
Tudom, régebben nyílt a fórum, olvasgattam a hozzászólásokat, pozitívumokat olvastam a Doktor Úrról. Én magánrendelésre mennék hozzá spirál feltételre. Remélem, pozitív tapasztalataim lesznek
13. Szeleszte22 (válaszként erre: 12. - Edenke74)
2013. ápr. 23. 09:24

Szia


Én is nem rég kerestem meg a Doktorúrat, és amilyen pénzéhes világban élünk én az aszisztensnőjétől kerek perec megkérdeztem mennyibe fog kerülni nála a szülés, és azt mondta, hogy szabadtarifás, tehát annyit adsz neki amennyit gondolsz.

2013. ápr. 14. 12:33

Sziasztok!


Szeretném kérdezni hogy tudjátok e ha Pásztor doktorurnál mennyibe kerül a szülés.még nem voltam nála most keresek szülész nőgyógyászt de nagyon sokm jót hallottam róla.

2013. ápr. 12. 11:10

Sziasztok


Én most voltam nála nemrégiben, az UH-n megtudta már mutatni a baba szívét 6 hetesen, korrektül bánt velem, felírta a progi pótlást, (amit az sztk-s doki elavultnak tart), mert sajnos PCOS-em van és inzulinrezisztenciám. Eléggé kedves és tájékozottnak tűnt, március 24-én vagyok visszarendelve, akkor leszek 9 hetes.


Én arra lennék kíváncsi, hogy ha valaki már szült nála, milyen tapasztalatok voltak? Meddig hagyja vajúdni a kismamát, mennyire van a hüvelyi szülés mellett?

10. *MysticMyra* (válaszként erre: 8. - Ercsi83)
2013. febr. 2. 20:05

Az ultrahang gépekhez nem értek, 2D-s gépe van, nekünk 17 hetesen megtudta mondani a nemét, 29 hetesen a 2D-s gépen gyönyörűen látszott a baba arca, amit meg is mutatott.


2013-tól 7.000 Ft a magánrendelése, az első, mikor rákszűrés is van, az 8.000 Ft.


Nekem csak pozitív tapasztalatom van vele kapcsolatban, de tényleg bármilyen kérdésedre válaszolok, ha van konkrét. :)

9. *MysticMyra* (válaszként erre: 1. - Ercsi83)
2013. febr. 2. 20:00
Nekem Ő a választott orvosom, hamarosan nála fogok szülni. Bármilyen kérdésedre szívesen válaszolok, mi érdekelne?
2013. febr. 2. 19:16

Még lenne 1-2 kérdésem vele kapcsolatban. :)

Akik mostanában járnak hozzá: aránylag jó az Uh gépe a rendelőben?

Valamint nagyon kíváncsi lennék a jelenlegi tarifájára is, mennyiért lehet járni hozzá terhesgondozásra? (akár priviben is írhatjátok).

2013. febr. 1. 12:07
Szerintem nem is fogsz negatívval találkozni. Én már évek óta hozzá járok, és őszintén mondom, hogy soha rosszat még nem hallottam róla.
2013. febr. 1. 12:00
Köszönöm a hozzászólásokat, örülök neki, hogy eddig csak pozitív tapasztalatokat olvashattam. :)
2013. febr. 1. 11:54
Szia! Én nálla szültem a kisfiamat, és csak ajánlani tudom! Kedves lelkiismeretes, és nem pénzéhes! Rosszat nem tudok róla írni.
2013. febr. 1. 11:45

Én is nagyon elégedett voltam/vagyok vele!

Felkészült és lelkiismeretes.

3. B.SZ.Icu (válaszként erre: 1. - Ercsi83)
2013. febr. 1. 11:41
Nekem csinált jó pár éve egy nagy műtétet,szuperül megcsinálta,és nagyon rendes,lelkiismeretes orvosnak ismertem meg.
2013. febr. 1. 11:36
én személyesen nem ismerem, de eddig csak jót hallottam róla. Most is voltam vérvételen és róla beszélgettek a kismamák és nagyon dicsérték:)
2013. febr. 1. 11:32
Dr. Pásztor Norbert szegedi nőgyógyásszal kapcsolatban szeretnék véleményeket, tapasztalatokat kérni

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook