Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Tapasztalatokat szeretnék kérni a Miskolci Semmelweis Kórház Meddőségi Ambulánciájával és az ott rendelő orvosokkal kapcsolatban. fórum

Tapasztalatokat szeretnék kérni a Miskolci Semmelweis Kórház Meddőségi Ambulánciájával és az ott rendelő orvosokkal kapcsolatban. (tudásbázis kérdés)


13. Mézyke (válaszként erre: 12. - Drozd)
2009. okt. 27. 08:14

Én pont emiatt jártam magándokihoz.Teljesen megvoltam vele elégedve.Ő rögtön segített és kiderített mindent szép fokozatosan.A neve Dr.Bikki Béla.

Nekem minden pénzt megért, hogy legyen gyermekem és természetes módon.

Írj ha segíthetek.

12. Drozd
2009. okt. 26. 20:22

Szia Mézyke!


Megírnád hogy kihez jártál a megyeiben. Mi is babát szerenénk és PCO-s vagyok, minden valószínűség szerint nics peteérésem. A megyeiben szakrendelésre jártál, vagy magándokihoz.

Mindenképpen olyan dokit keresnék, aki segítségünkre lenne, és nem küld azzal haza hogy próbálkozzanak, majd sikerül.

11. Mézyke (válaszként erre: 9. - Szili84)
2009. okt. 25. 18:00
Remélem jó kezekben leszel és sok sikert kívánok.Én is reménykedem, hogy a kistesó majd összejön :-)
10. Mézyke (válaszként erre: 8. - Fd8e423e9e)
2009. okt. 25. 17:57
Köszi és szívesen megírtam.Eleinte nem sejtettem, de utánna igen, de hát nem volt akkor jó orvosi segítségem.
2009. okt. 25. 16:55
Köszi a hozzászólásokat. Jelenleg PCO-s mindkét petefészkem, amire már 3 éve műtőttek egyszer, azóta van egy kisfiam, de most sajna ugyanugy előjöttek a cisztáim, és ezért küldtek most a meddőségire, ezért kértem a tapasztalatokat. Hát eddig változó a vélemény mind Sikóról, mind Fenesiről. Majd kedden megyek, nem tudom melyik lesz ott, de remélem a legjobbakat.
8. fd8e423e9e (válaszként erre: 7. - Mézyke)
2009. okt. 23. 16:03

Köszönöm a történetedet, és nagy gratula a csodaszép babádhoz!

Hőmérőzés alapján + egyéb jelek Te magad nem sejtetted, hogy nincs peteérés?

Szerintem nálam ezzel nincs gond, minden ciklus 13. napján van peteérés (rengeteg jel utal arra, hogy van), inkább a ciklus második fele amivel gond van. Én voltam uh-on, amit egy hüvelyin lehetett látni, nem láttak semmi kórosat.

Ha nem jön össze néhány hónapon belül a bébi, és a nőgyógyászom nem lép, akkor érdeklődni fogok Nálad valami jó orvos iránt!

7. Mézyke (válaszként erre: 6. - Fd8e423e9e)
2009. okt. 23. 12:48
Az is kiderült, hogy csak az egyik petevezetékem átjárható, na meg nem volt peteérésem sem.így nehéz lett volna teherbe esnem.Ezt persze nem vették észre a másik kórházban 1 éven át.Pedig hőmérőztem is, uh-n is néztek stb.Ráadásul ciszták is voltak a petefészkemen.Na a lényeg, hogy én nem bántam meg hogy átmentem a megyeibe.
6. fd8e423e9e (válaszként erre: 5. - Mézyke)
2009. okt. 23. 11:27
És Nálad mi volt ami akadályozta a teherbeesést? hormonális gondok? Én most fogok visszamenni a nődokimhoz novemberben, mondjuk nemrég kezdtük el a próbálkozást, de már hónapok óta hőmérőzök, így vannak sejtéseim, hogy ha nem jön össze néhány hónapon belül, hol érdemes elindulni...
5. Mézyke (válaszként erre: 3. - Fd8e423e9e)
2009. okt. 23. 10:02
Én is problémákkal indultam, így 1 év orvosi segítséges próbálkozás után mentünk a fenesihez a meddőségi rendelésre.De nekem nem jött be.Előtte Steierhofferhez jártam, de 1 év alatt nemtörtént semmi.Nem derített ki semmit.Így inkább orovost váltottam a megyeibe jártam, és úgy kiderítettek ezt azt ami akadályozta a teherbeesést és 6 hónapra rá, hogy orvostváltottam összejött a baba.De ez bizony természetes módon sikerült, csak annyi hogy még előtte való hónapokban szedtem a clostilbegytet is.
2009. okt. 23. 09:48
Szia Szili! Jó a téma, engem is érdekelnek az itt leírt infók!
3. fd8e423e9e (válaszként erre: 2. - Mézyke)
2009. okt. 23. 09:48

Szia! Olvasom a naplódban, hogy 1,5 évre sikerült a babátok, természetes módon? Mikor mentetek először orvoshoz?

Mi nemrég kezdtük a próbálkozást, de vannak már mögöttem problémák, így nem szeretném feleslegesen húzni az időt.

2009. okt. 23. 08:56

Szia!

Én egyszer voltam ott.Akkor Fenesi volt bent.Hát mit mondjak én sírva jöttem el tőle, olyan arogánsan beszélt velem.Így ott is hagytam azt a helyet.Mire vagy kíváncsi?

2009. okt. 23. 08:41
Tapasztalatokat szeretnék kérni a Miskolci Semmelweis Kórház Meddőségi Ambulánciájával és az ott rendelő orvosokkal kapcsolatban.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook