Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Rá kellett jönnöm az örök igazságra, hogy a pénz nem boldogít. fórum

Rá kellett jönnöm az örök igazságra, hogy a pénz nem boldogít. (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2
16. _Berry_ (válaszként erre: 12. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 1. 21:44
És ki akadályoz abban, hogy azzal élj, akit szívből szeretsz? Annyi a feladat csak, hogy keress. Ha nem jön be az egyik, akkor keress tovább. Vagy miből gondolod, hogy mindenki aki szegényebben él nálad, ugyanakkor jó nagy szerelemben? Lehet, hogy esetükben pont a szegénység öli meg a szerelemet, mert állandó anyagi problémájuk van.
15. Epresturmix (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 1. 21:40

Egyedül élsz, gazdag is vagy! Mázlista! 😀

Hát ennék jobb kombó mi kell?

2022. jún. 1. 21:38
Engem nagyon! Még betegségtől sem félek annyira, mint a szegénységtől! Bocsi, nem lett közhelyes amit írtam, csak őszinte!
13. levarosbukta (válaszként erre: 12. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 1. 21:27
A gazdagságod az akadálya hogy azzal élj akit szeretsz? Ezen könnyen segíthetünk, a számlaszámomat szívesen megadom utald át az összes pénzedet és voilá máris szegény vagy.
12. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 11. - Timycat)
2022. jún. 1. 21:05
Akkor azt mondod hogy aki egyedül él abban mind hiba van? Félreértés ne essék én nem azt írtam hogy azért vagyok egyedül mert szegény vagy gazdag vagyok. Én csak azt írtam hogy inkább lennék szegényebb de azzal élhetnék akit szívből szeretek.
11. timycat (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 1. 20:54
Ez h.lyeség, benned van a hiba ha egyedül vagy nem az anyagi helyzetedben.
10. timycat (válaszként erre: 6. - Zena01)
2022. jún. 1. 20:52

Az egészséghez is kell pénz. Én az elmúlt 9 hónapban egy szemmel is jól látható összeget költöttem el az egészségem visszanyerésére. Sajnos muszáj volt, az állami rendszer nem az okot keresi és próbálja megszüntetni, hanem legtöbbször csak a tünetet kezeli gyógyszerrel, aminek a mellékhatásaira újabb gyógyszereket kapsz. Még nem biztos hogy el tudom majd kerülni a gyógyszeren élést, de sok-sok pénznek hála oda mehetek és ahhoz az orvoshoz akihez csak "akarok", akinél nem merülnek fel kétségeim.


De egyébként is kell pénz az egészséghez, pl. táplálkozás, sport, minőségi kikapcsolódás, de ahhoz is pénz kell, hogy ne légy kiszolgáltatva egy rossz kapcsolat, munkahely miatt, ne nyomorítsa meg a lelked és a tested.

2022. jún. 1. 20:49
Egyedül élek, gazdagon. Inkább élnék szegényebben, de a szerelmemmel :(
8. fokhagyma (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 1. 20:43
Önmagában valóban nem boldogít, de van egy olyan mondás is, hogy nem boldogít, de a hiánya boldogtalanságot okozhat.
7. dfc04c70e4 (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 1. 19:53

Igaz, hogy nem minden vehető meg pénzen. Viszont mindenkinek más és más a fontos. Vannak nem kevesen, akik nem a családteremtésben találják meg a boldogságot.


Ahhoz viszont, hogy normálisan élj, kell a pénz. Önmagában persze, hogy nem boldogít. De pénz nélkül boldogtalan lenne mindenki. A boldogtalanság pedig még az egészséges embert is megbetegíti.

Szóval kell a pénz. Az, hogy kinek mennyi lenne elég a boldogság érzéséhez, az más kérdés.

2022. jún. 1. 19:45
Helyesen így lenne a mondás: a pénz önmagában nem boldogít! Mit ér a pénz, ha nincs egészség?
2022. jún. 1. 19:19
Mit érsz vele,ha nincs egeszseg,szeretet,szerelem az életedben? Család, stb....
4. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 1. 18:41
Van akit igen, van akit nem.
2022. jún. 1. 18:34
Nem boldogít,de jó ha van.Akinek nincs azt boldogítaná.
2022. jún. 1. 18:08
Az tény, hogy a pénz nem boldogít, de a mondás szerint: "jó, ha van", ami nagy igazság!👍
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook