Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Rá kellett jönnöm szeretek ügyfelezni, szeretek az... fórum

Rá kellett jönnöm szeretek ügyfelezni, szeretek az... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

21. michelle.r (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 7. 17:01
Mennyire kell hülyének lenni ahhoz, hogy valaki elvárja, hogy normálisan beszéljenek vele, segítőkészek legyenek vele minden ügyintézésnek, ugyanakkor cikinek tartsa, ha valaki szereti ezt a munkát? 🙃
20. Enissa (válaszként erre: 12. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 7. 10:57

Arra "teccettem gondolni, hogy tényleg, mint sok-sok ember teszi a munkáját szeretetből, te is közéjük tartozol.

Az, hogy normális-e? Ki, mit engedhet meg magának, nagyon sok nővér is azért dolgozik, mert tényleg nagybetűs EMBER, a másik meg azért, mert máshol nem tudna érvényesülni.

Ne "teccet volna az első hsz.-nél fényezni magát, nem jön akkor számodra nem tetsző komment. Ennyi és nem több, nem magyar mentalitás, meg hasonló fax megnyilvánulások.

Értelmes fogalmazás, akkor nem ért senki félre, remélem az ügyfeleiddel nem így kommunikálsz!

19. Enissa (válaszként erre: 16. - Nikice)
nov. 7. 08:53
Nem üti egymást cseppet sem, ha ezt az első vallomásában leírja, "szeretek ügyfelezni, jól meg is fizetik".
18. LBO (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 7. 07:58
Tulajdonképpen ők azok, akiknek szinte mindent is tudniuk kell. Az én munkahelyemen nagyra vannak becsülve, és meg is érdemlik.
nov. 7. 07:34
Szerintem nincs ezzel gond hogy igenis számít mennyi a fizu. Miért csak az lehet jó és alázatos dolgozó amit sz@r pénzért csinál valaki és szereti? Sokan dolgoznak jó pénzért de utálják. Ő nem azért szereti mert jól fizet, az csak egy plusz amit megemlített, hogy szerencsére jól is fizet.
16. Nikice
nov. 7. 04:10

Miért üti egymást a kettő, hogy szeretek valamit csinálni, emiatt talán jobban is végzem a dolgom, és esetleg még meg is fizetnek? Ez semmit nem von le abból, hogy jól ellátom a feladatom, de fedezi a szükségleteimet az érte kapott összeg. (Ami -sok egyéb mellett- ösztönözni fog).

Csak az számít jó munkának, amit véres verejtékkel, vagy félig szerelemből csinálunk, mártirkodva? Kicsit túl “pc”, ez az emberekért tedd, ne a pénzért hozzáállás.

Hála az égnek a kiíró ügyfelei szemszögéből, hogy szereti a munkáját. Állandóan arról nyafog mindenki, hogy ügyfélszolgálaton milyen motiválatlan, életunt emberek vannak. Szerintem többet is érdemelne, nekem nem lenne türelmem. Amit le kell nyelni néha vica versa…!

(“Ne magázz, te szemét! - Miért? Tegezzelek, te baromarcú ?“ klasszikusa, amin ma már nevetünk, de azért köszi…)

15. andi6020 (válaszként erre: 5. - Panna.33)
nov. 6. 22:25
Nem tudod meg név nélkül sem.
14. timycat (válaszként erre: 13. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 6. 21:55

Bizony, kamuzás. Az elején még jaj mert jó segíteni, de a bariknak csak az igazság, hogy a lóvé jó.


Lehetnél következetes.

13. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 10. - Timycat)
nov. 6. 21:34
Tipik magyar hozzáállás,
12. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - Enissa)
nov. 6. 21:33
Kedvesen nekem is annyiba kerül minden a boltban mint Neked, mégis mire teccetünk gondolni :D Ja hogy bérminimum és társaira?
11. Amaunet (válaszként erre: 9. - Enissa)
nov. 6. 21:13

Létezhetnek ezek egymás mellett is.


Persze, a vallomást kiíró lehet vicces hangulatában van és sz.vat bennünket.

10. timycat (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 6. 21:13
Most akkor a lovetta a lényeg vagy hogy segítesz embereknek?
9. Enissa (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 6. 21:01

Már kezdtem örülni, hogy egy lelkes ember, aki segít és örömmel, erre jött a hideg zuhany.


"Erre mindig elmondom az igazat, hogy jó a fizu :)"

8. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 6. 20:51

Nagyszerű dolog, ha szereted a munkádat.

Ügyfelezni pedig egyáltalán nem ciki. Szerintem egy ügyfeles a tapasztalataival nagyon sok értékes ismeretet szed össze.

Személy szerint csodálom a türelmüket. Azt, hogy egy kevésbé jól sikerült kommunikáció után is a következő ügyfél felé is tudnak mosolyogva fordúlni.

Készséggel áldozok ilyenkor néhány percet az értékelésre.

7. xochipilly (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 6. 20:00
Ez is egy olyan munka, ami nem való mindenkinek. Szerintem egyáltalán nem ciki és van karrierlehetőség is annak aki akar (pl. csoportvezető, coach, mentor, manager)
6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Panna.33)
nov. 6. 18:03
KSH átlag feletti, saját kifizetett ház Pesten :)
5. Panna.33 (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 6. 18:01
Bocsánat, hogy megkérdezem, de ugyis névtelen vagy ebben a topicban, de mi számít jó fizunak manapság? Mondjuk mennyi nettó egy hónapra?
4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Nancy Ann)
nov. 6. 17:58
Köszi, amúgy néha baráti beszélgetésekkor kérdezik ezt meg, hogy nem érzem e cikinek? Erre mindig elmondom az igazat, hogy jó a fizu :)
3. Panna.33 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 6. 17:56
Dehogy ciki, bárcsak ilyen ember ülne mindig a túlsó oldalon, amikor szerencsétlenkedek egy-egy ügyintézéskor!
nov. 6. 17:54
Miért lenne ciki? Ha szereted, akkor ezt érzékelik az ügyfelek is. Klassz, ha egy olyan ember ül az ügyfeles pult mögött, akit érdekel a munkája, és valóban tenni akar valamit az ügyfélért, nemcsak púp a hátára.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook