Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Akik 2010.májusában mondják ki a boldogító igent, ide! Beszélgessünk fórum

Akik 2010.májusában mondják ki a boldogító igent, ide! Beszélgessünk (beszélgetős fórum)


29. MMea (válaszként erre: 28. - Myrthil)
2009. dec. 3. 12:02

Idén még októberben is meleg volt, ha jövőre is így lesz, akkor az augusztus még meleg lesz.


És mikor volt az eljegzésetek és hogyan? Lánykérés? Gyűrűhúzás?

28. Myrthil (válaszként erre: 27. - MMea)
2009. dec. 2. 21:25

Nálunk is május volt a másik időpont, csak az annyira ijesztően közel van :)

Nagy melegben pedig nem akarjuk tartani :)

Későbbre nem rakhatjuk, mert akkor párom legjobb haverja nősül :D


Templomi lesz, de református :)

27. MMea
2009. dec. 2. 11:11

Nekünk május 22-én lesz. remélem jó időnk lesz és ekkor még nem lesz nagyon meleg.


Hát remélem nem lesznek ilyen gondok a szalonnal, bár ez bárhol előfordulhat. Vigyázni fogok a ruhára, de ne akarják megszabni, hogy hogyan.


A tesók szeretnek oszorúslányok lenni. nekem is a húgom lesz, és a párom két húga.


Templomi esküvőtők is lesz?

26. Myrthil (válaszként erre: 25. - MMea)
2009. dec. 2. 10:49

Kaposvár mellől jöttem ide :)


Mi 28-ára tervezzük. Először 21-re gondoltunk, mert előtte munkaszüneti nap, és rá lehet piheni, de sok szolgáltató nem vállalna be minket a hosszú hétvége miatt.


A meghívót 1-2 hónappal korábban adnánk át. Úgy is mindenki tud már a terveinkről :D


Olyat pl, hogy később magas tisztítási költséget számoltak fel, mondván nagyon koszosan vitted vissza a ruhát, kikötik hogy mennyit táncolhatsz benne, mert hátha rálépnek, nem fényképezkedhetsz fűben, mert olyan lesz. Ha kocsiba ülsz vele, csak hófehér pléden teheted meg, mert szöszös lesz a ruha stb.


Nem tudom mennyi igaz belőle, de inkább megyek olyan helyre, amiről csak jót mondanak. :)



Koszorús lányt nem akartam, de húgom és unokahúgom ragaszkodik hozzá. Így megegyeztünk, hogy ők viszik be a gyűrűt, és egyforma ruhában lesznek :D

25. MMea (válaszként erre: 24. - Myrthil)
2009. dec. 2. 10:40

Hú, akkor egy kalappal az államvizsgához!


Honnan költöztél Pécsre?


Augusztus hányat szeretnétek?

Mi a meghívót karácsonykor adjuk át mindenkinek, akkor minden messzibb rokonnal is találkozunk.


Milyen rosszakat hallottál? Én még semmi rosszat, két helyről csak jót, akik ott béreltek.


Én is az esküvő kiállításra gondoltam, hogy ott nézek ruhát, de az még messze van és már most most vannak lefoglalt ruhák a szalonokban a nyárra.


Hány koszorús lányod lesz? Kik ők? Milyen ruhában lesznek?

24. Myrthil (válaszként erre: 23. - MMea)
2009. dec. 2. 10:35

Pár nap múlva államvizsgázom, most az az első.

Utána kezdünk bele igazán a szervezésbe.


Lehet, nem egyre gondolunk, de én nem törzsgyökeres pécsi vagyok, és még nem nagyon ismerem a várost :D


Nekem augusztusig csak lesz időm megcsinálni :D


Pont az az egy szalon az, ahova még nézelődni sem megyek be. Annyi rosszat hallottam róla, hogy inkább kihagynám :S


Majd az esküvő kiállításon összegyűjtjük a katalógusokat :D

23. MMea (válaszként erre: 22. - Myrthil)
2009. dec. 2. 10:32

Nem biztos, hogy ugyna arra gondolunk, mert az egy átlagos árkategória.

Nálunk nagyrészt a család és rokonok lesznek és pár barát.

Én is úgy terveztem, hogy én készítem a meghívót, de nem sok szabadidőm van rá, így találtam egy helyet, ahol nagy választék van és nem húzzák le az embert.

Szombaton a kerházba az Elizabeth N.-be megyünk próbáni, lehet onnan lesz a két koszorúslány ruha is, így még kedvezményt is kapunk. Az árakat még nem tudom.

A meghívókat mikor tervezitek átadni?

22. Myrthil (válaszként erre: 20. - MMea)
2009. dec. 2. 10:14

Az egy viszonylag drága hely :D


A legtöbb barát, évfolyamtárs, munkatárs. Rokon nem sok lesz, csak kb a harmada.

Viszont ha egyik barátot meghívunk egy baráti társaságból, akkor a többit is meg kell :D


A meghívót én fogom elkészíteni. A húgom is imád ilyesmit csinálni, és nagyon jó érzéke és kézügyessége is van.


Ruhát honnan béreled?

21. MMea (válaszként erre: 18. - Marcsi1983)
2009. dec. 2. 10:13
Köszönöm én is.
20. MMea (válaszként erre: 19. - Myrthil)
2009. dec. 2. 10:12

Nekünk megvan a helyszín, az nem votl kérdéses egy a Mecseken lévő szálloda éttermében leszünk, ismerősé, így ez a legjobb választás és csodás a panoráma. Ajánlanám, de ott max 80 fő fér el. Mi nem leszünk sokan, kb 32-en. Tí jó sokan lesztek. Honnan ennyi ember?

Kicsit én is úgy vagyok, hogy a bőség zavarában nehéz választani. A meghívót most pénteken megyünk megrendelni. Ti hol fogjátok készíttetni? Ruhát meg szombaton megyek próbálni.

19. Myrthil (válaszként erre: 16. - MMea)
2009. dec. 2. 10:05

A helyszínnel vagyunk bajba, mert sokan leszünk. 110-120 körül.

Ruhát nézegettem, de még nem találtam meg, ami kell.


Meghívóra van már több tippünk is, csak választani nem tudunk.


Egyedül a zenék vannak meg :)


Ti hogy álltok?

18. marcsi1983 (válaszként erre: 17. - MMea)
2009. dec. 2. 10:04
Igen, köszönöm! Én pedig tényleg jó szervezést! Ha kérdésed lenne, tényleg nyugodtan szólj:-)!
17. MMea (válaszként erre: 14. - Marcsi1983)
2009. dec. 2. 10:04
Sajnálom. Egészséget és szerencsét kívánok a próbálkozáshoz. Szerencsére még fiatal vagy.
16. MMea (válaszként erre: 15. - Myrthil)
2009. dec. 2. 09:57
Szia! :-) De jó! Gondolom még nem jelentkeztetek be, mert legkorábban csak fél évvel elötte lehet. Mik a terveitek eddig?
15. Myrthil (válaszként erre: 11. - MMea)
2009. dec. 2. 09:54

Szia!


Nekünk is Pécsen lesz a lagzink, csak augusztusban :)

2009. dec. 2. 09:54
Még nem, csak próbálkozunk. Sajnos volt egy vetélésem, és most újra próbálkozunk.
13. MMea
2009. dec. 2. 09:46
Köszönöm! Nálad esetleg már a baba jön? (a gólyás jelekből gondolom :-) )
2009. dec. 2. 09:44
Igen, az olcsó volt, sok sikert kívánok a szervezéshez:-)!
11. MMea
2009. dec. 2. 09:42
Pécsen. A menyecske ruhát már megvettem újonnan volt 10e Ft, a menyasszonyit még csak nézem, szombat délelőtt megyek az első próbámra egy szalonba az egyik koszorúslányommal párom húgával, azt mondta, hogy ismeri jól őket és kevdezményes áron bérelhetünk. A 70e Ft nem volt sok szerintem mindenért.
10. marcsi1983 (válaszként erre: 9. - MMea)
2009. dec. 2. 09:36
Én béreltem, 70ezer volt mindennel együtt, ékszer, fátyol, menyecskeruha, napernyő. De ez vidéken volt. A Tiétek hol lesz?
9. MMea
2009. dec. 2. 09:35
Hú, jó sokan voltatok. Mi nem leszünk ennyien, kb 32 fő, de lesz rendesen minden. Kivéve templomi esküvő, mert nem vagyunk vallásosak. A polgári pedig nekünk is az étteremnél lesz. Ruhát béreltél vagy vettél? Mennyiért sikerült?
2009. dec. 2. 09:28

Én is többől szedtem össze, úgyhogy ollózd úgy, ahogy tetszik:-)!

Igen, nagyon meleg volt, talán túlságosan is. 90-en voltunk.

7. MMea
2009. dec. 2. 09:25
Köszönöm! Vannak részek amik tetszenek benne, lehet, hogy összeszerkesztem több szövegből. Nekünk május 22-én lesz. :-) Jó időtök volt? Hányan voltatok?
2009. dec. 2. 09:20

Egyben kellünk?

Egybekelünk!

Gyere velünk, ünnepelünk:

Nekünk ez volt felül, és alatta a hosszabb szöveg.

2009. dec. 2. 09:19

A nagy közönségsikerre való tekintettel örök életre meg kívánjuk hosszabbítani sokat próbált kapcsolatunkat, így a még sikeresebb folytatás érdekében

2009. május 16.-án

egymásnak az anyakönyvvezető, a pap és a násznép előtt hűséget fogadunk.


Örömünkre szolgálna, ha a családod kíséretében velünk együtt izgulnál, örülnél és ünnepelnél ezen a páratlan napon!



Hogy mikor és hol?

15 órakor – Vendégfogadás a tunyogmatolcsi Székely Fogadóban

16 órakor – Polgári esküvő a Székely Fogadóban, majd

17órakor – Templomi szertartás a fehérgyarmati református templomban.


A szertartások után szeretettel várunk egy vacsorával egybekötött mulatozásra a Székely Fogadóban.

2009. dec. 2. 09:15
Én is akartam anno, de nekem sem jött össze. Mindjárt átdobom a mienket.
3. MMea (válaszként erre: 2. - Marcsi1983)
2009. dec. 2. 09:14
Most épp a meghívót tervezzük, pénteken adjuk le a párommal a rendelést. Találtam már pár jó idézetet és meghívó szöveget. Van ötleted a szövegre, idézetre? Elösszőr én akartam készíteni, de szabadidő hiánya miatt inkább csináltatjuk.
2. marcsi1983 (válaszként erre: 1. - MMea)
2009. dec. 2. 09:07
Én idén májusban mondtam ki:-)! De szívesen segítek, ha tudni szeretnél valamit:-)!
1. MMea
2009. dec. 2. 08:59
Akik 2010.májusában mondják ki a boldogító igent, gyertek beszélgessünk, osszuk meg egymással a szervezés örömeit, nehézségeit és mindent ami neked ezen a napon fontos, segítsünk egymásnak ötletekkel.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook