Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Puha törölköző fórum

Puha törölköző (beszélgetős fórum)


19. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 18. - Pötibaba)
2023. szept. 16. 02:45
Nagyon puha, jó nedvszívó. Nagyon nehezen szárad törölközés után, kiterítem a szárítóra. De mi lesz télen? Mehetnek a radiátorra?
18. pötibaba (válaszként erre: 17. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 15. 09:45
Milyen lett a bambusz türcsi?
2023. júl. 10. 14:02
Kipróbáljuk ezt: Belmanetti bambusz frottír törölköző. Megrendeltem, holnap szállítják, beszámolok majd!
2023. júl. 7. 10:06
Van "kínais" pihepuha,,,és drága vacak.
2023. júl. 7. 09:46
Köszönöm a hozzászólásokat, bár a névtelen tescos, ikeas, sparosokkal nem tudok mit kezdeni.
14. kannanana (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 7. 07:57
Sajnos drága, de a legpuhább törölközőink Tommy Hilfigerek.
2023. júl. 6. 18:05
Én legutóbb a Spárba vettem pontokért, - no meg persze fizettem rá jócskán - törölközőket és nagyon meg vagyok elégedve. A Jyskbe - annak idején a vásárolt törölközők - hamar eldurvultak, megkeményedtek. Ja és a konyharuhák semmit sem értek, nem szívták a vizet, kuka!
2023. júl. 6. 13:59

A törölköző akkor marad pihe puha ha szárítógépben szárítod. Persze már akinek van ra lehetősége.

Mi az apartmanjainkban csakis ilyen törölközőket használunk a vendégeknek.


Valahogy a sima napon való száradás során egy idő utan eldurvult az anyag. A szárítógépben hogy a hő hatására - e vagy sem nem tudom, de mindig puhák lesznek. Egy panziós ismerős ajánlotta, ők is igy használják.

11. Miss Angel (válaszként erre: 7. - Jucikata)
2023. júl. 6. 13:57
tescoban egyszer sikerült vennem egy nagy fürdölepedöt,nem volt olcsó de egyszerűen imádom,vastag ,de fura módon mégis könnyen szárad,puha,jó nedvszívó,csak egy a bibi,azóta se lehet kapni :D
10. Miss Angel (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 6. 13:55

igazad van, én is kiváncsi vagyok :)

A Szállodai törölközöre visszatérve: ha nem mondta volna egy ismerösöm,én se tudom honnan vennék.


Nekem is elég sok nagy törölközöm tönkrement az utobbi időben.Amin a legjobban kiakadtam,hogy ugyanazt a fajtát rendeltem a ysktöl mint 5 évvel ezelőtt,csak kétszer annyiért,de gondoltam az legalább biztosan jó lesz,tévedtem :(

9. globus (válaszként erre: 3. - Jooeva)
2023. júl. 6. 10:08
Mi is szeretjük. Ugyanott Billerbeck, na az pl. durvább anyagú.
2023. júl. 6. 09:51
Nekem ikeások vannak. Most visszagondolva, nagyon sok évesek már, semmi bajuk. Szárítógépben szoktam őket szárítani, attól nagyon puhák lesznek.
2023. júl. 6. 08:26
Nekünk a Tesco-s is bejött ;-)
2023. júl. 6. 07:44
A jysk-ös szr, olyat nw vegyél:(
5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Miss Angel)
2023. júl. 6. 06:38
Igen, nézegettem a szállodai törölközőket is, gondolván, hogy azok jók lehetnek, hiszen meg kell felelniük minden igénynek. De nagyon jó olvasni, hogy kinek mi vált be.
2023. júl. 6. 04:10
Én nagyon megjartam törölközőkkel, vettem a Ysktől, ugyanazt amit régebben is szöszösödik, a bonprix-es szintúgy, pepcoban is vettem, ugyanaz...csak kéztorlonek tudom használni őket, sok mosás után is szöszösödnek,nem tudom hogy lehet ilyen szemetet gyártani. Én eztán csak szállodai törölközőket fogok venni, így keress rá, még az áruk se olyan vészes.
2023. júl. 5. 21:55

Jysk - Kronborg márka, nekünk nagyon bevált.


Előtte a metro-ban vettünk Tarrington House márkájút, az is nagyon jó volt.

2. nilem023 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 5. 21:32

A H&M törölközői nagyon jók! Anyagában és nedvszívó képességükben is! Bátran merem ajánlani!

Múltkor vettem a Pepcoban kéztörlőt, hogy kipróbáljam milyen is, az is nagyon jó. Legközelebb ott fogok venni.

Igaz van köztük különbség mondjuk anyagában de az ára is olcsóbb.

2023. júl. 5. 21:07
Le kell cserélnem a fürdőlepedőket, törölközőket.Szeretnék jó nedvszívó képességű, puha, szépeket vásárolni. Tudtok ajánlani, mi vált be nektek? Nem szeretnék kockáztatni, hiszen elég borsos az áruk.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook