Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Pszichológus fórum

Pszichológus (beszélgetős fórum)


2023. márc. 20. 00:47

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni. Van itt olyan aki tud olyan orvost aki ERP terápiát alkalmaz, vagy ha nem is ilyen terápiával de foglalkozik (OCD) súlyos kényszerbetegekkel? Már kezdem feladni hogy lesz e egyáltalán olyan orvos aki tudna segíteni ezen mert intenzív terápiára lenne szükség nem 2 hetes vagy havi időpontokra.(nem én vagyok beteg, én csak segíteni próbálok)

(Csak egy kis plusz információ ha esetleg van itt olyan aki tud orvost, jelenleg több mint 24 óra a fürdés idő, több LITER tusfürdő, és ez csak 1 része a kényszernek, az egész napját kiteszi tehát nem csak a fürdést foglalja magában úgyhogy a súlyos alatt annyira súlyosat értek hogy konkrétan a lakásból nem tud kimozdulni se semmi)

Ha valaki esetleg egy olyan fórumot tud ajánlani ahol orvosokkal lehet konzultálni hogy kit ajánlanak azt is megköszönöm ha konkrét orvos ajánlat nincsen mert már tényleg fogalmam sincs merre induljunk.

Köszönöm előre is ha valaki elolvassa.

27. Solar-Tochter (válaszként erre: 8. - Tücsimücsi)
2022. febr. 25. 18:33
Hol? Ki irányít oda?
26. pancsa3 (válaszként erre: 18. - Metálzene)
2022. febr. 25. 18:14

Szia!


Megtudnád adni az elérhetőségét akinél jártál és NLP-vel kezelt?

Köszi.

25. moonlight13 (válaszként erre: 8. - Tücsimücsi)
2015. aug. 16. 22:45
Na persze! Én beszéltem egy-kettővel (nem magánban), hát semmit nem tudott tanácsolni! :(
2015. ápr. 29. 15:06
Sziasztok!Bp-en keresek jó pszichológust,elsősorban szorongásos panaszokkal.Fórumokon alig találok neveket...köszi
2013. szept. 12. 15:17

Sziasztok!

Érdeklődni szeretnék, hogy tud-e esetleg valaki Budapesten, a 13. kerületben, vagy ahhoz közel jó pszichológust ajánlani? Akit esetleg személyes tapasztalat alapján is ajánlanátok?

Köszönöm szépen!

2012. jún. 26. 15:35

Pszichológia Richard C. Atkinson - Ernest Hilgard eladó 3000 HUF


[link]

21. moonlight13 (válaszként erre: 16. - 03755e6896)
2012. márc. 15. 08:54
Én voltam egyszer családsegítős pszichológusnál. Hát... Szerintem én többet tudtam a témáról, mint ő! :(
20. moonlight13 (válaszként erre: 14. - Csajszika25)
2012. márc. 15. 08:52
Mi jártunk kineziológusnál. Kicsit keveredik a pszichológia és valami megfoghatatlan dolog, amiben vagy hisz valaki vagy nem! Nekünk "valami" használt! Vagy az idő, vagy a kineziológia, vagy mindkettő!
2012. márc. 15. 08:42

[link]


a fenti linken megtatálható Pszichológia című könyv eladó 4000 forintért. teljesen új alig egy hetes, tankönyvnek illetve olvasmánynak is kiváló.

érdeklődni lehet: asztalos.anita2@gmail.com

2009. ápr. 16. 01:12

Sziasztok!


Szeretném veletek megosztani pár tapasztalatomat a témában. 29 éves nő vagyok, több mint egy évig küzdöttem pánikbetegséggel. Ezalatt megjártam a poklot, és megannyi pszichológust és pszichiátert. Átlagosan 6000ft-ot kértek el tőlem, de volt aki ennyit kért egy fél óráért!!! Már az utcára sem mertem kimenni.

Először csak akkor tört rám a roham, mikor munkába indultam reggel, majd mindenhol, azaz azt hittem...

Eljutottam egy lányhoz, aki egy uj terápiás formával kezelt, az NLP-vel, ráadásul mivel azt mondta, hogy ez neki gyakorlás, ingyen. Először 2 órát voltam. Meglepődtem azon, amit csinált velem. Nem csak beszélgetett, vagy kérdezgetett, hanem egy gyakorlatot, technikát csinált velem. Úgy álltam fel, mintha könnyebb lenne a múltam terhe, és célokat fogalmaztatott meg velem képekben. Elég nehéz ezt leírni. A második alkalmat végigsírtam. Azaz a technikát. Feltépte a sebeimet, majd segített begyógyítani, eltüntetni a hozzá tartozó nagyon rossz érzéseket. Rájöttem, persze a vezetésével, miért is vagyok beteg, és miért tavaly decemberben indultak a rohamok. Azért akkor, mert előtte decemberben a barátom felvágta az ereit, azelőtt 2 évvel pedig decemberben kaptam egy fertőzést, ami miatt nem felvételizhettem gyógypedagógia szakra. Passzívan így tört fel bennem az, hogy nem azt csinálom, amit akarok, és hogy ezt tudat alatt nem fogadom el. Most védőnő vagyok. Aztán arra is rájöttem, hogy nem mindenhol tör rám a roham, hanem a 2. nagy töréspont mikor a barátomhoz megyek, aki felvágta az ereit, mert elhagytam. Rájöttem, hogy nem szeretem, és csak azért vagyok vele, hogy ne tegye meg újra. Szörnyű volt a 2 felismerés, de akkor, és ott segített kezelni. Leálltam a gyógyszerekről is. Azóta nem volt rohamom (február eleje), és nem is mentem el hozzá, nem azért mert nem akarok,hanem mert új körzetet kaptam, ő pedig elköltözött. Eseteiről nem mesélt, gondolom nem teheti, de tudom, hogy annyian voltak nála, hogy a 2 alkalom között 3 hét telt el. Mondjuk szükségem is volt rá, hogy rendeződjön bennem ami az 1. alkalom alatt történt.

Szóval őt tudnám nektek ajánlani.

17. Zizisicc (válaszként erre: 16. - 03755e6896)
2009. márc. 12. 22:49
Szerintem is.
2009. márc. 12. 22:30

Sziasztok!

Én a kisfiamat járatom a pszichológushoz.A csládsegítő ajánlotta,úgyhogy nem kell fizetni érte.

Viszont ha magánba vállalna el akkor másfél órára 6000 forintot kér. Szerintem ez teljesen korrekt ár!

15. Zizisicc (válaszként erre: 14. - Csajszika25)
2009. márc. 7. 13:38
Van különbség. Ugyanaz a cél, de más eszközökkel, és módszerrel dolgoznak.
2009. márc. 7. 13:35
Azt olvastam, hogy a kineziológus is hasonló, mint egy pszihológus. Járt már valaki kineziloógusnál? van különbség?
13. Gine (válaszként erre: 8. - Tücsimücsi)
2009. márc. 7. 08:39
Ha majd egyszer ilyen helyzetbe kerülsz,bmennyit meg fogsz adni azért,hogy jobban legyél és sz@rni fogsz arra,hogy mennyibe kerül!!!!!!!!
2009. márc. 6. 22:27
Ha valaki tud jó könyvet, azt is várom:) Köszi.
11. csajszika25 (válaszként erre: 10. - Zizisicc)
2009. márc. 6. 22:24
Aki tud küldjön priviben. Köszönöm.
10. Zizisicc (válaszként erre: 7. - Csajszika25)
2009. márc. 6. 22:08
Én tudok, de az árait nem tudom.
9. spinneli (válaszként erre: 4. - Csajszika25)
2009. márc. 6. 22:03
próbáld meg a helyi családsegítőket, a legtöbb-be ingyenes pszichológiai tanácsadás van...illetve tudnak ajánlani is.
2009. márc. 6. 22:02
Én hülyeségnek tartom, vagy inkább értelmetlennek hogy valaki 10 ezret kifizessen egy magándokinak. Egy lelkiismeretes pszichológus ingyen is elvégzi ugyanazt a munkát.
2009. márc. 6. 21:53
Bp-en belül, tud valaki jó szakmebert?
6. Gine (válaszként erre: 5. - Csajszika25)
2009. márc. 6. 20:53

1 órát voltam bent mindig.

Az,hogy mennyi ideig kell járni,az attól is függ,hogy mik és mennyire erősek a tüneteid,gátolnak-e vmiben...

Én már egy hónap után éreztem,de nem szabad abbahagyni,hiába vagy jobban,mert visszaesel

5. csajszika25 (válaszként erre: 3. - Gine)
2009. márc. 6. 20:50

Szia!


10ezer egy alkalom, és az időben mennyi? 1 órás? És mennyi iső után érezted, hogy segít? Mennyi ideig jártál?

4. csajszika25 (válaszként erre: 2. - Spinneli)
2009. márc. 6. 20:49
Leginkább életvezetéssel kapcsolatosat keresek.
3. Gine (válaszként erre: 1. - Csajszika25)
2009. márc. 6. 20:41

Szia!:)


Olyan 3-4 éve magánban 10et kértek és 2 hetente kellett menni.

Ha problémád van és már tényleg semmi nem segít,nagyon is megéri,segít az biztos!!!

2. spinneli (válaszként erre: 1. - Csajszika25)
2009. márc. 6. 20:41

pszichologus.lap.hu...de lehet célirányosan keresni, attól függ mit szeretnél család/párterápiát...


egy jó szakember nagyon sokat tud segíteni.

2009. márc. 6. 20:39

Sziasztok!


Olyan témában érdeklődöm, hogy mennyi pénzt tartotok elfogadhatónak egy pszihológiai terápiáért? Tudnátok tippeket adni, hol lehet jó szakembert találni? Szerintetek megéri? Tudott segíteni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook