Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mi volt az utolsó csepp, ami miatt munkahelyet váltottál? fórum

Mi volt az utolsó csepp, ami miatt munkahelyet váltottál? (beszélgetős fórum)


1 2
2014. okt. 19. 08:36
Egyik helyen a fizetès volt motìvàlò erő, màskk helyen hàrman voltunk kollègàk, ès a nővel nem jöttem ki jòl. Uccsò helyemen, ahonnan eljöttem, ott a munkaidő ès munkakörülmènyek voltak problèmàsak.
2014. okt. 18. 18:52
"Bérfeszültség"
37. 20a5495f4f (válaszként erre: 35. - Alidamolnar)
2014. ápr. 10. 14:14
attól tartok egy csepp sem fér már bele...
36. ina87
2014. ápr. 10. 13:03
elviselhetetlen volt a munka adom...
35. alidamolnar (válaszként erre: 33. - 20a5495f4f)
2014. ápr. 10. 11:46
Betelt?
2014. ápr. 10. 11:45
rendszeresen késtek a fizetésemmel.
2014. ápr. 10. 11:44
hú, ez most nagyon aktuális, nekem lehet a mai volt az...
2014. ápr. 10. 11:42

Beteg lett a kislányom, és itthon mertem maradni 3 nap táppénzre, egyik h..e p..a pedig olyan munka miatt cirkuszolt, és hergelte fel a főnökséget, ami kb. 3 hétig ráért volna még (csak hogy bemártson).

Telefonon persze felhívott egy jóakaró kolleganő, és elmondta.

Aztán bementem, és beadtam a felmondást, ha ennyi nem fér bele, akkor az nem az én munkahelyem.

31. Érdekes73 (válaszként erre: 30. - Syria)
2013. aug. 10. 23:21
Nem sorolok fel több cseppet :D
30. syria (válaszként erre: 29. - Érdekes73)
2013. aug. 9. 18:47
Jesszusom, milyen helyeken dolgoztál!
2013. aug. 8. 21:32
Volt ahol az utolsó cseppeknél benne volt hogy szabadságra se mehettem
28. syria
2013. aug. 8. 08:37

Sok igazságot írtál le. Sajnos, olyan főnököt, mint amilyen most neked van, ebben az országban nagyítóval kell keresni.

S szerintem csak a magánszférában lehet találni, ahol a főnök nem fosik egyik felettestől sem.

2013. aug. 8. 00:32

Amikor megvádoltak, bekamerázott munkahelyen.

Bár, állítólag a volt főnököm a lakását is bekameráztatta.

Beteg.

2013. aug. 8. 00:22

amikor hülyének néztek...

ledegradáltak...

2013. aug. 7. 23:10
Fizetetlen szabi,amit csak én kérhettem volna.Volt bővem szabadságom pedig.De arra jó volt,hogy másik munkahelyet találtam ez idő alatt.
24. Érdekes73 (válaszként erre: 23. - Syria)
2013. aug. 7. 22:22
Egyik helyen pl alkesz főnök( konkrétan a munkahelyen ivott és bogyózott) és a többi is hasonlóan gázos utolsó csepp...
23. syria (válaszként erre: 22. - Érdekes73)
2013. aug. 7. 09:02
Jól felpiszkáltad a kiváncsiságomat. :D
2013. aug. 6. 22:31
Le se merem írni :D
21. gyöngyszemü (válaszként erre: 15. - Vevri)
2013. aug. 6. 22:20
Nekem szerencsém volt mert elég hamar "jött" egy jobb lehetőség... visszahívtak az előző helyemről, de lehet hogy még mindig ott lennék és nyelnék, az idegeim kikészültek volna.... :-(
20. f49b154b31 (válaszként erre: 1. - Okina)
2013. aug. 6. 18:43
Erre csak egy ok lehet: egy jobb lehetőség
2013. aug. 6. 16:34

Az első munkahelyváltásom kényszerűség volt: kitettek a 3 hónap próbaidő után, mert rájöttek, hogy abba az üzemrészbe nem is kell két ember erre a pozícióra és én voltam az újonc.


Utána hamar elhelyezkedtem, de ott nagyon kevés volt a fizu, el is csak azért vállaltam, mert se a férjemnek, se nekem nem volt akkor állásom és muszáj volt csinálni vmit. Mikor a férjem talált megfelelő állást, léptem, a pénz miatt (a köv. helyemen kb. 2x annyit kerestem, szóval el lehet képzelni, mennyi volt itt a fizum).



A harmadik melóhelyem nagyon stresszes volt, nem egyszer fordult elő, hogy reggel 8-tól éjjel 11-ig voltam bent. Túlórát legtöbbször nem fizettek, a főnököm meg egy bólogató János volt, és nem csapott az asztalra, hogy megvédje az embereit ilyen szitukban. A sokadik ilyen maratoni túlóra épp azért volt, mert egyik technikus elrontott vmit (na nem azért, ő is bent maradt, hogy kijavítsa a hibát) és nekem meg kellett várnom, hogy befejezze és az eredményt angolra fordítva elküldhessem a japánoknak, mert ha nem kapják meg másnap az ő idejük szerinti reggelig, kiborult volna a bili. Na, míg a technikus csaj a hibáját korrigálta, én az önéletrajzomat töltöttem fel az álláskereső honlapra.


3 hónap múlva már egy másik cégnél dolgoztam, egy másik, számomra kihívást jelentő álompozícióban, több fizetésért. Más kérdés, hogy határozott idejű volt a szerződés, és most szülés után nincs hova visszamenjek. Szóval a negyedik váltásom megint kényszerűség lesz.

18. syria
2013. aug. 6. 15:58

Az, amikor elkezdett a főnökasszonyom lábtörlőnek használni. Amikor bármit tettem, semmi nem volt jó, bárhogyan igyekeztem, nem volt elég.

Egyébként ő az a fajta főnök volt, aki mindig kiszúrt magának valakit, akit csesztethetett, ha kellett, ha nem. Amikor az illető elmenekült, vette a következő kollégát, majd amikor az is lelépett én következtem, utánam meg egy másik kolléga.


Pár év múlva meg szemrehányást tettem neki, miért nem előbb piszkált, sokkal előrébb lennék. :D


Halvány elégtétel: az ő főnöke vele is kicseszett. Olyan követelményeket várt el tőle, amiket képtelenség volt teljesíteni. De neki könnyű volt a váltás: betársult a férje vállalkozásába.

2013. aug. 6. 04:40
Biztos tudni akarod? :) Szóval az úgy volt, hogy habos-babos kézfogó után volt egy -két pontosan három "csepp" ami hosszabb időre kivont a forgalomból.. Mire cseppjeim hellyel-közzel önállósodtak - munkahelyem "felszívódott".
2013. aug. 6. 02:38

Én egyszer váltottam a főnök,illetve a pasija miatt. Beteg lett a főnökasszany,és a fickója vette át a helyét. Jött a szállító,átvettem,kifizettem az árút,amit a főnökasszannyal egyeztettem,majd jött a pasi,és dührohamot kapott,hogy mennyi felesleges cuccot vettem,neki meg rossza az autója,stb. Megfogott egy zacskó chipset,feldobta,és belerúgott. Persze szerteszét hullott a chips,úgyhogy utasított,hogy takarítsam fel. Még fiatal voltam,nem volt veszteni valóm,könnyen találtam más helyet,úgyhogy közöltem,hogy takarítsa fel ő,és elsétáltam. Többet nem mentem.

Ma már megfontoltabb lennék,talán türelmesebb is a 2 gyerekem miatt. Jelenleg 13 éve van munkaviszonyom 1 helyen,igaz,gyeden vagyok,de tudom,hogy vissza is mehetnék-nem fogok.

15. vevri (válaszként erre: 9. - Gyöngyszemü)
2013. aug. 6. 01:00
Na egy ilyenek miatt fogok hamarosan váltani...
14. kisj
2013. aug. 5. 20:02

Sosem volt utolsó csepp.

Ha volt is konfliktus, az menet közben mindig megoldódott.

2013. aug. 5. 19:52
munkahelyi közösség
12. a78c2ff918 (válaszként erre: 1. - Okina)
2013. aug. 5. 19:52

Én messze vagyok attól,hogy váltsak,most kezdtem ugyanis.Általában ez sem könnyű helyzet,nekem szerencsém lett,mint kiderült.A képlet szerintem egyszerű,én ezt követem:az a hely,ahol a nehézségeket/kihívásokat lehet lazán kezelni,megküzdhető,a többit ott kell hagyni,mert egészségkárosító.


Egyébként nagyon jót tesz az egészségnek éppen ezért az,hogy ha sértően állnak a másikhoz,akkor szépen meg is sértődünk.Benyelni ugyanis bizonyítottan egészségromboló.

11. 3b1a5ec920 (válaszként erre: 3. - Okina)
2013. aug. 5. 19:19
mindegyik... vagy eppen valami mas, valamilyen rendkivuli elony, amit a ceg nyujtott;
10. okina (válaszként erre: 6. - 17aadc1082)
2013. aug. 5. 18:57
És mitől jobb egy jobb lehetőség? A több fizun kívül? :)
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook