Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Felmondtam a főnök munkahelyi terrorja miatt, és... fórum

Felmondtam a főnök munkahelyi terrorja miatt, és... (beszélgetős fórum)

Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2
34. 16eb25c92a (válaszként erre: 26. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 8. 22:11
Nem fog találni, vagy hamar el fognak onnan menni. Láttam, tapasztaltam hogy megy. Senki nem bírja hosszútávon egy goromba főnök mellett. Ha becsődöl, az ő baja. Gondolom nincs száz keze. :)
2022. máj. 8. 22:09
Azonnali hatállyal indoklási kötelezettség is van. Írsz egy pár mondatot a magad nevében, a lényeg hogy megszabadulj onnan.
2022. máj. 7. 13:13
Akkor sz.rd le. 🤷‍♀️ remeljuk h melto buntetese lesz az exfonokodnek
2022. máj. 7. 11:29
Tudom, hogy nem kellett volna. Én választottam ezt a hallgatás helyett.
2022. máj. 7. 10:42
Jajj hat semmit nem kellett volna irnod, teged semmilyen indokolasi kotelezettseg nem terhel.
29. Napsugár8 (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 7. 10:24

Azért van benned rossz érzés, mert alapjaiban nem szokásod kimondani az ilyen fajta véleményedet, inkább magadban tartod, csak ne legyen belőle vita. Inkább lenyeled a bántást, a mások piszkálódását.

Helyesen cselekedtél. Meg kell tanulni megvédeni saját magadat, ha te nem teszed meg, senki sem fogja megtenni ezt helyetted, a te érdekedben.

2022. máj. 7. 10:23
Köszi, igyekszem lezárni. Igen, éppen ez, hogy ne legyen a jövőben hasonló, adta a döntő lökést, hogy elmondjam a sérelmeket.
27. Solar-Tochter (válaszként erre: 9. - Scherlock)
2022. máj. 7. 10:20
Csak nem te voltál a főnöke?
26. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 25. - Syria)
2022. máj. 7. 10:20

Köszi a nyugtatást, most sok munka szakadt rá.

Pár fős csapatot vezet, jelenleg 2 helyre keres embert, de nem talál. Az elmúlt 2 hónapban hárman jöttünk el. Az egyikről konkrétan tudom, hogy miatta. Vele még gusztustalanabbul viselkedett, de nem merte elmondani a kolléganő.

25. syria (válaszként erre: 17. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 7. 10:10
Nem kell félned! A volt főnöködnek gondolom kisebb gondja nagyobb annál, mint kellemetlenkedjen neked, valószínűleg azzal foglalkozik, hogy a megmaradtakat kordában tartsa. Örülj, hogy meglépted amit kellett, a többivel ne foglalkozz!
24. babyapocakban (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 7. 08:35
Próbáld meg lezárni magadban a múltat! A legjobb dolgot lépted meg a saját érdekedben. Arra gondolj, hogy az indoklás esetleg az ott maradt kollégáidon segít, ha értő kezekbe kerül!
23. babyapocakban (válaszként erre: 4. - Scherlock)
2022. máj. 7. 08:32

Nem bizonygat, hanem rámutat, hogy TE mit olvastál félre.

Nem kitalált, hanem kiTÁLALT. Mielőtt betámadod, olvasd el, mit írt...

22. Napsugár8 (válaszként erre: 19. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 7. 07:14

Jól tetted, hogy felmondtál, jól tetted, hogy elmondtad.

Hogy lesz-e kivizsgálás? Ha alapjaiban vezetőségi stratégia a dolgozók félelemben tartása, semmi vizsgálat nem lesz.

Ha pedig indítanak vizsgálatot, kérdés, hogy az ott maradó alkalmazottakban lesz-e annyi bátorság, hogy elmondják az igazat, vagy a saját érdekükben lapítanak? De a helyedben én is hasonlóan cselekedtem volna.

21. 37e1ff8723 (válaszként erre: 17. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 7. 05:39
Ismerős... De jól tetted, hogy kiálltál magadért.
2022. máj. 7. 01:59
Ne legyen rossz érzésed, örülj, hogy megszabadultál tőle. Ki kell állni saját magunkért. Ez fontos.
2022. máj. 6. 23:09
Mivel írásában kérdezték, (rutin minden kilépőnél) így kb 6 dolgot soroltam fel, köztük párat utána nézhető dologgal is alátámasztva. Nem tudom, hogy indul-e eljárás, egyáltalán elolvassa-e valaki. Nem hiszem, hogy bármilyen eljárást indítanának ez alapján.
18. Csillagszem38 (válaszként erre: 5. - Csillagszem38)
2022. máj. 6. 22:38
Miben nyilvanult meg a terror es alatamasztasra is kerult? Mert ha igen, eljaras kellett induljon ellene az intezmenyen belul.
17. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 16. - Pteri)
2022. máj. 6. 22:35
Igen, ilyen félelemhez hasonló érzés inkább.
16. pteri (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 6. 22:30
Bàtor vagy! Én ki sem mertem volna tàlalni, ha pedig mégis, félnék, hogy valahogy megbosszulja. Ez is rossz érzés lenne. Nem vagyunk egyformàk.
15. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 13. - 16eb25c92a)
2022. máj. 6. 22:27
Valóban nem vagyok hozzászokva, mostanában tanulom, hogy kell kiállnom magamért.
14. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 11. - Rabankari)
2022. máj. 6. 22:25
Köszönöm
13. 16eb25c92a (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 6. 22:16

Biztos azért, mert nem vagy hozzászokva.

Én volt hogy csapkodtam is előtte, inkább csak röhögött.

12. rabankari (válaszként erre: 9. - Scherlock)
2022. máj. 6. 22:07

Te meg mindenbe belepofázol,amiről fogalmad sincs...

Egy épkézláb hosszászólásod nincs,csak a kritika meg a negatív jelzők ,amiket ismeretlenekre aggatsz.

Tolod ezt a "miben segíthetek", illetve "szívesen" dumát,holott leszarja a fórumozók nagy része az idióta hozzászólásaid...

11. rabankari (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 6. 22:02

Teljesen normális, amit érzel.

A bántalmazott sokszor érez lelkiismeretfudalást,amikor kinyitja a száját.

Olyasmi is megfogalmazódik ilyenkor az emberben, hogy biztos én voltam a hibás,nem tettem meg mindent.A lelkiismeretfurdalas pedig innen is eredhet hiszen ha nem tettél meg mindent, akkor miért rá mondasz "rosszat"....

10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - Scherlock)
2022. máj. 6. 21:48

Biztos nem vagy pszichiáter, megvan a bántalmazásnak a lélektana, sokszor az áldozathibáztatás a felületes szemlélőtől.

Gondolom valami oka van az én érzésemnek is.


Nem tudom minden sunnyogtam volna, és miért. Biztos nem emiatt érzem amit érzek.

9. Scherlock (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 6. 21:37

Magyarázkodsz.

Nekem aztán nem kell.


Nincs kedvem kifejteni a saját mondanivalódat, mit is jelent valójában.


A lényeg: sunnyogtál, nem voltál őszinte.

2022. máj. 6. 21:36
Amikor felmondtam, megkönnyebbülten,de most, hogy elmondtam az okokat, mégis kellemetlen érzés.
7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Scherlock)
2022. máj. 6. 21:33

Éppen ez az, hogy nem értem, hogy miért van bennem rossz érzés emiatt.

Ellenőrizhető, konkrét dolgokat említettem.

6. Scherlock (válaszként erre: 5. - Csillagszem38)
2022. máj. 6. 21:32
Ferdített fi.
2022. máj. 6. 21:29
Miert van benned rossz erzes? Meg kellett volna konnyebbuljel inkabb. Nem ertem ezt.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook