Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » A Provident feltételei alapján tudok majd hitelt felvenni? fórum

A Provident feltételei alapján tudok majd hitelt felvenni? (beszélgetős fórum)


5. Blondie💋 (válaszként erre: 4. - Napsugár8)
márc. 1. 08:50

Pontosan így van, ahogy írod.

Nővérem is bele ment, aztán...

Inkább hagynám a Providentet.

4. Napsugár8 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 1. 07:53

Az egyik ügyfelem, akinek könyveltem, ezzel foglalkozott.


Viszonylag könnyen adnak, de azt tudni kell, hogy hetente!!! kell törleszteni. Tehát amikor eldarálja a begyakorolt sablonszöveget, hogy a törlesztés összege xxx Ft, igen-igen kedvezőnek tűnik. Csak figyelj oda, hogy nem havonta, hanem hetente! És természetesen az esedékes törlesztés összegéért házhoz mennek! Készségesek! Közben alaposan körbenéznek a lakásban, ha az ügyfél mégsem törlesztene időben, mit lehetne értékesebb műszaki cikket végrehajtás alá vonni, stb. stb. (Mondta az ügyfelem!)

Beszélj akármelyikkel, de nagyon figyelj oda, miket "darál le", amikor a leggyorsabban beszél, azt mondasd el vele lassabban is! Valószínű, ott van a kutya elásva!

febr. 29. 21:01

Hívd fel őket és kérdezd meg.

Nem hinném, hogy van itt olyan, aki náluk hitelbíráló, így tutit nem tudunk mondani.


Jövedelemnél, soha nem az számít, hogy hány órában végzel munkát, hanem a munkabéred a lényeg.

Illetve, a határozott idejű szerződéseknél van valami egyedi elbírálás, ha jól tudom.

2. 55Judit (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 29. 18:37
Hívd fel őket, megmondják.
febr. 29. 17:17
Pár hónap múlva szeretnék kölcsönt felvenni,de nincs folyószámlám a gyermekemére jön a jövedelmem. A NAV-tól tudok letölteni jövedelem igazolást nem vagyok BAR listás. Viszont csak 4 órában dolgozok,emelt Csp és GYOD is jár,plusz a rehabos nyugdíjam. Ezek elegek a hitelhez?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook