Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Programok kisbabával fórum

Programok kisbabával (beszélgetős fórum)


2014. márc. 20. 07:20

Nekem 10 hetes a babám, én egyenlőre tök jól elvagyok a magunk kis zárt világában, mindennap kimozdulunk azért piacra kenyérért, ezért-azért, de én konkrétan élvezem, h nem "kell" máshová mennünk, és beszűkült a tér. Nem vagyok depressziós, életem legboldogabb időszaka ez.

Mondjuk nekem több kisgyerekes, várandós barátnőm van, most kezdik el meglátogatni a kislányomat. De azért ez kb heti 1 nap.

15 éven keresztül minden nap mentem, csináltam, dolgoztam, új emberekkel foglalkoztam (ügyfélszolgálatos - személyes, telefonos - voltam pénzintézeteknél). Jöttem-mentem, mint a mérgezett egér meló után is.

És azon gondolkodom, h mikor tenném? Minden nap van vmi dolog (főzni, mosni, vasalni, takarítani). És a maradék időben meg a kislányommal foglalkozom, és már el is telt a nap... Csodálom azokat, akiknek emellett plusz idejük van, én vmit tuti nem jól csinálok.

Azért bejelölöm a fórumot, hátha lesz vmi, ami érdekel. :)

2012. máj. 31. 10:20

Tök jó, lesz értelme pestiestre vadászni megint!

Maják kiállítás érdekel? interaktív, és legalább ketten kellenek hozzá.

2012. máj. 30. 08:44

:)

Ha megszülsz, leredukálódnak az emberi kapcsolatok, ez tény :)

Nekem 5 hónapos a Pici Fiam :)

Csatlakozom szívesen :)

2012. máj. 29. 17:28

Sziasztok!

Lassan 4 hónapos kisbabámmal anyáskodom itthon (Budapest). Valahogy úgy alakult, hogy egyik barátnőm sem szült mostanában. Ahogy melegszik az idő, jó lenne hasonló társakkal kimozdulni, mint annó, fesztiválra, kiállításra, vagy csak cukiba, mindegy. Persze kicsit másképp, babáinkkal, de nem csak babás témák miatt. Ilyen program ajánló-szervező lehetőségnek indítanám ezt a fórumot.

Csatlakoztok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook