Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Progeszteron tabletta - menstruáció késleltetésére fórum

Progeszteron tabletta - menstruáció késleltetésére (beszélgetős fórum)


13. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 11. - Liliom10)
nov. 28. 22:23
Nekem ahogy öregszem, úgy rosszabbodik a helyzet. Nem is az alhasam görcsöl mint a normális nőknek, hanem a gyomrom, mintha késsel szurkálnák.
12. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 28. 16:02
Nálunk a nőgyógyász simán felrja, egy háziorvos nem is írhatja fel, nem is értem hogy a barátnődne hogy írta...
11. liliom10 (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 28. 15:02
Sajnálom ! Nekem ebben a korban már nem voltak erős görcseim. Fiatalon igen, akkor görcsoldó gyógyszer is kellett sokszor.
10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - Liliom10)
nov. 28. 14:12
A vérzés és a vele járó görcsök, fájdalom, egy mátrai hétvégét is ugyanúgy elront, pláne ha a házassági évfordulódra esik.
9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - Sirga)
nov. 28. 14:11
Én is abban reménykedek, hogy rendes, kedves nőgyógyászt fogok ki aki felírja.
8. liliom10 (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 28. 13:36
Kiszámíthatatlan ciklusnál én nem terveznék fürdős hétvégét. Inkább mennék pl. a Mátrába, vagy máshová a hegyekbe. Akár másik városba is.
7. Sirga (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 28. 12:57

Azt mi nem fogjuk tudni kitalálni, mit mond a nőgyógyász.

Nekem egy idős dokim van, akit félve kérdezem meg, van-e valami lehetőség. (Nagy, hosszú és drága útra mentünk, és nagyon erős a vérzésem.) Alaposan elmondta, hogy kell alkalmazni a gyógyszert, és minden akadékoskodás nélkül felírta. Meglepett, hogy ennyire rugalmas. (Amúgy arra készültem, hogy legfeljebb fogamzásgátlót javasol, de ez fel sem merült.)

Mondd el neki így, egyből az indokkal kezdve, és kérdezd meg, hogy van-e valamilyen megoldás. Én legalábbis nem említeném, hogy tudom, hogy van. ;) Hadd érezze a saját fontosságát! Remélem, felírja!

6. andi6020 (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 28. 12:04

Szerintem nem kell indokolni.

De indokolhatja indokolatlansággal is pl. Nincs szükséged a gyógyszerre.

5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Liliom10)
nov. 28. 11:21
Nálam ez a pár hónappal előbb dolog nem játszik, gyakorlatilag nincs egy normális, 28 napos ciklusom, van 26, 31 és 34 napos is. Így hogy tervezzek előre? Most is csak megpróbáltam belőni egy "középértéket" ami 30 nap.Az éves rákszűrésen se tudtak okosat mondani miért váltakozik a ciklusaim hossza de legalább gyanúsat nem talált a vizsgálat.
4. liliom10 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 28. 11:15
A hormonok működésébe beavatkozni nem játék. Nincs az az ünnep, ami miatt nekem ez egyáltalán eszembe jutott volna. El lehet tenni az utazást más időpontra. Sőt, már pár hónappal előbb is kiszámítható volt, mikor lesznek a pirosbetűs ünnepek.
3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Andi6020)
nov. 28. 11:08
De mivel indokolhatja, hogy nem írja fel? Maximum a korom jelenthet kockázatot egészségügyi szempontból.
nov. 28. 10:51
Létezik.
nov. 28. 10:35
Sziasztok. Sajnos pont a házassági évfordulónk hétvégéjén készül megjönni, a wellness utazás pedig már befizetve... Hallottam, hogy lehet felíratni olyan hormontartalmú tablettát ami pár nappal eltolja a menstruációt. Fogamzásgátlót soha nem szedtem (esemény utánit is kb 3-szor életemben) és így a 40-en túl már nem is akarom elkezdeni. Amúgy is csak erről az egy ciklusról lenne szó. Viszont már nehézségekbe ütköztem. A háziorvos kijelentette, hogy ő nem ír fel ilyan gyógyszert (a barátnőmé simán felírta neki...) menjek a nőgyógyászatra. Már van időpontom holnapra de létezik olyan, hogy a nőgyógyász SEM írja fel? Nem dohányzom és trombózisgyanús se voltam soha, nem tudok róla, hogy lenne egészségügyi akadálya.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook