Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Próbáltátok már a TWOO-t? fórum

Próbáltátok már a TWOO-t? (beszélgetős fórum)


8. kankalin84 (válaszként erre: 6. - 2da60cb871)
2012. jan. 15. 18:22
szia áruld már el légyszi hogyan tudom magam törölni mert sajnos még nem jöttem rá is sűrgős lenne még mi előtt további visza élések történnének
2012. jan. 15. 16:19
Én még nem is hallottam róla. Egy újabb facebook szerű oldal?
2012. jan. 15. 16:17

Én kb. öt napot voltam fent. Egyik bnőm unszolására regisztráltam.

Nekem nem való ez a neten való társkeresés..!

Öt nap múlva töröltem is magamat.

Nem tetszett ez az ismerkedési forma.

2012. jan. 15. 08:43
Nekem is küldtek meghívókat. Ez egy társkereső oldal vagy ismerős-gyűjtő (olyan, mint az iwiw vagy a facebook)?
4. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 1. - Mufika52)
2012. jan. 15. 08:18
Ja és innen is küldtek már üzeneteket, hogy ez meg ez meghívott... hát tudod, mikor regisztrálok még egyszer!
3. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 1. - Mufika52)
2012. jan. 15. 08:17

Szerintem olyasmi, mint a másik, a Badoo. Én nem is emlékszem, hogy oda regisztráltam volna, de egyszer csak tömegével elkezdtek jönni az üzenetek mindenféle hapsiktól, hogy ismerkedni akarnak. Kiderült, hogy a facebook-os képeim vannak fenn ezen (komolyan nem értem, hogyan). Alig tudtam magam törölni.

Úgyhogy ezért is utálom a facebookot.

2012. jan. 15. 06:55
igen probáltam bár én azon vagyok hogyan tudom magam törölni mert 2 hetes használat után valaki visssza élt az adataimmal és sajnos átt rakta egy felnötteknek készitett oldalra ami hagy ne mondjam nem éppen diszkrét oldal
2012. jan. 15. 06:04
Egy ismerősöm meghívott, regisztráltam anélkül, hogy bármit tudtam róla.Van valakinek tapasztalata és véleménye?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook